Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lipca 2006

Poradnik: Tony Hawk’s American Wastealand

Redakcja GRYOnline.pl, 10 lipca 2006, 19:55

ony Hawk’s American Wastealand to sequel Tony Hawk’s Underground 2. Zmieniono mechanikę gry. Teraz nie ma doładowań przy zmianie poziomów. Możesz jeździć dowoli po całym Los Angeles, nie tylko na deskorolce, ale też rowerze.

EMPiK - Top Lista nr 27 (10/07/06)

Krooliq, 10 lipca 2006, 19:26

Pora na nasze cotygodniowe spotkanie - EMPiKową listę TOP 10, czyli zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstała ona w oparciu o dane zebrane w okresie od 03.07.2006 do 09.07.2006 w 78 salonach tej sieci.

Czy doczekamy się kontynuacji Eternal Darkness?
Czy doczekamy się kontynuacji Eternal Darkness?

Vercetti, 10 lipca 2006, 15:07

Posiadacze konsol Nintendo GameCube pamiętają zapewne grę Eternal Darkness: Sanity's Requiem, będącą odświeżoną edycją kultowego survival horroru z czasów Nintendo 64. Zanosi się na to, że dane nam będzie jeszcze raz zasmakować mrocznej atmosfery, jaką gwarantowało dzieło porównywane do psychodelicznego Silent Hilla.

Rozgrywka w Fable 2 dłuższa niż w pierwowzorze
Rozgrywka w Fable 2 dłuższa niż w pierwowzorze

Krystian Smoszna, 10 lipca 2006, 14:30

Na oficjalnej stronie firmy Lionhead Studios pojawił się pod koniec ubiegłego tygodnia krótki tekst, w którym Sam Vantilburgh wypowiedział się na temat drugiej odsłony cyklu Fable, przygotowywanego z myślą o konsoli Xbox 360.

Gry Acclaimu na next-genach

Vercetti, 10 lipca 2006, 13:42

Wraz ze śmiercią Acclaimu pogrzebanych zostało wiele znakomitych gier. Niektóre z nich doczekały się nowych wydawców, inne z kolei nigdy nie ujrzały światła dziennego. Wygląda jednak na to, że los kilku z tych dzieł nie będzie tak smutny, jak nam się dotąd wydawało.

Piłkarska Ruletka GOLa dobiegła końca

Redakcja GRYOnline.pl, 10 lipca 2006, 13:36

Piłkarskie emocje już za nami! Po rzutach karnych Włochy sięgnęły po tytuł Mistrzów Świata, Francja zaś musiała zadowolić się srebrnym medalem. W sobotę „brąz” wywalczyła drużyna Niemiec. Koniec Mundialu to równocześnie koniec Piłkarskiej Ruletki GOLa.

Mercenaries 2 trafi na X360?
Mercenaries 2 trafi na X360?

Vercetti, 10 lipca 2006, 13:10

Dotąd kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier na Xboxa zapowiadana była jako exclusive dla konsoli PlayStation 3. Czy istnieje jednak szansa na to, aby Mercenaries 2: World in Flames pojawiło się również na konkurencyjnym next-genie, sygnowanym logiem Microsoftu?

Slipgate Ironworks nową firmą Johna Romero
Slipgate Ironworks nową firmą Johna Romero

Krystian Smoszna, 10 lipca 2006, 11:39

Znamy już nazwę nowego studia Johna Romero, które powstało po odejściu słynnego programisty z firmy Midway. Od piątku firma ta znana jest światu jako Slipgate Ironworks. Prace nad debiutanckim produktem idą już pełną parą.

Pierwsze screeny z nowej gry Shigeru Miyamoto?
Pierwsze screeny z nowej gry Shigeru Miyamoto?

BK, 10 lipca 2006, 11:06

Wczoraj prezentowaliśmy Wam screen z Grand Theft Auto IV, pochodzący z niezbyt pewnego źródła, dziś zapraszamy do zapoznania z pierwszymi obrazkami z nowej gry tworzonej przez Shigeru Miyamoto – niestety, w ich przypadku również pojawia się sporo wątpliwości odnośnie autentyczności.

Pierwszy epizod do Half-Life 2 stał się nieco łatwiejszy
Pierwszy epizod do Half-Life 2 stał się nieco łatwiejszy

Krystian Smoszna, 10 lipca 2006, 11:04

Obserwując statystyki zbierane przez firmę Valve Corporation, można stwierdzić, że gra Half-Life 2: Episode One do łatwych nie należy (tylko 31.4% użytkowników ukończyło ją w ciągu ostatniego miesiąca). Do podobnych wniosków doszli najwyraźniej twórcy wspomnianego wyżej rozszerzenia, gdyż postanowili dokonać małej korekty poziomu trudności w jednym z etapów programu.

Final Fantasy III umożliwi wysyłanie wiadomości e-mail?

BK, 10 lipca 2006, 10:29

Remake słynnej gry RPG Final Fantasy III już za kilka miesięcy trafi do rąk posiadaczy przenośnej konsoli Nintendo DS. Wciąż docierają do nas kolejne ciekawe wieści na temat tego tytułu – w zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o tym, że gra będzie korzystać z połączenia Wi-Fi. Dziś wiemy już, do czego może nam ono posłużyć.

Restrukturyzacja czy raczej ostra czkawka po Gorącej Kawie?

Łosiu, 10 lipca 2006, 10:21

Kiedy w połowie ubiegłego roku po raz pierwszy pisaliśmy o pierwszych dochodzeniach w sprawie moda „Hot Coffee” nikt tak na prawdę nie wierzył, że ewentualne kary i procesy wpłyną negatywnie na kondycję firmy Rockstar, jak i Take-Two Interactive. Czas pokazał, że jednak, obu partnerów odczuło ją dość dotkliwie.

Crimson Cow wydawcą A Vampyre Story
Crimson Cow wydawcą A Vampyre Story

Krooliq, 10 lipca 2006, 09:16

Tydzień temu informowaliśmy Was, że zespół developerski Autumn Moon Entertainment znalazł wreszcie nowego wydawcę, który zajmie się dystrybucją nadchodzącej, długo oczekiwanej przygodówki, pt. A Vampyre Story. Wówczas nie poznaliśmy jego nazwy, ponieważ producent programu chciał ogłosić ją w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

Z kart historii - pierwszy numer Nintendo Power (1988 r.) do pobrania
Z kart historii - pierwszy numer Nintendo Power (1988 r.) do pobrania

Metatron, 10 lipca 2006, 08:40

Dla miłośników oldskulowych klimatów, pozostających jednocześnie fanami Nintendo pojawiła się w sieci nie lada gratka. Ze strony racketboy.com mogą pobrać w formacie PDF pierwsze wydanie magazynu Nintendo Power pochodzące z 1988 roku.

Co Japończycy sądzą o zmierzającej na NDS przeglądarce internetowej

Metatron, 10 lipca 2006, 08:28

Pod koniec tego miesiąca nastąpić ma premiera przeglądarki internetowej do przenośnej konsoli Nintendo DS. W przeprowadzonej przez japoński tygodnik Weekly Famitsu ankiecie mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni wypowiedzieli się na jej temat. Wyniki wskazują, że szału na punkcie tego produktu raczej nie można się spodziewać.

Nintendo dementuje plotki o wcześniejszej premierze Wii

Metatron, 10 lipca 2006, 08:08

W ostatnim czasie pojawiło się sporo spekulacji dotyczących premiery Wii – nowej konsoli Nintendo. Do tej pory japoński producent ignorował wszelkie pogłoski. W końcu jednak doczekaliśmy się oficjalnych informacji. Są one przypomnieniem tego, co firma zapowiedziała już nam przeszło miesiąc temu.