Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 lipca 2006

Poradnik: True Crime: New York City

Redakcja GRYOnline.pl, 12 lipca 2006, 21:06

Znajdziesz w nim porady dotyczące sterowania (to jest piętą achillesową gry), a także solucję, opis przejścia wszystkich misji głównego nurtu fabularnego (wraz z dwoma zakończeniami), zadań pobocznych oraz misji bonusowej. Trafisz tu również na dokładne wskazówki jak odnaleźć w mieście bonusy - 10 par butów Pumy.

PlayStation efektem ignorancji szefów Sega of Japan?

Jiker, 12 lipca 2006, 19:45

Sega Saturn efektem wspólnych prac firm Sega i Sony? Nie, oczywiście, że nie. Musicie jednak wiedzieć, że było bardzo blisko. Tę i wiele innych tajemnic wyjawił wczoraj były prezes Sega of America, Tom Kalinske, w wywiadzie udzielonym fanowskiemu serwisowi Sega-16.

Kontrowersyjna kampania reklamowa PSP przerwana
Kontrowersyjna kampania reklamowa PSP przerwana

Jiker, 12 lipca 2006, 17:26

Kontrowersyjna kampania reklamowa konsoli PSP została właśnie gwałtowanie przerwana. Bardzo czytelny podtekst rasowy przyczynił się do silnych nacisków ze strony graczy, NAACP (National Association for the Advancement of Colored People), a nawet członków amerykańskiego rządu. Akcja skończyła się usunięciem ferelnych plakatów i grafik.

The Ship w sprzedaży
The Ship w sprzedaży

Vercetti, 12 lipca 2006, 16:28

Użytkownicy platformy Steam już od wczoraj mogą pobierać nową produkcję studia Outerlight, shooter The Ship. Ściągnięcie gry wzorowanej na modzie do Half-Life’a kosztuje niecałe 20 dolarów.

Everquest: The Serpents Spine zapowiedziane
Everquest: The Serpents Spine zapowiedziane

Jiker, 12 lipca 2006, 15:35

Firma Sony Online Entertainment, wydawca MMORPG pt. Everquest, zapowiedziała, że na poczatku września swą premierę będzie miał kolejny dodatek do wymienionej wyżej gry. Everquest: The Serpents Spine będzie rozprowadzany jedynie za pośrednictwem Internetu. Sugerowana cena została ukształtowana na poziomie $29.99.

The Vile Lair - kolejny dodatek do The Elder Scroll IV: Oblivion
The Vile Lair - kolejny dodatek do The Elder Scroll IV: Oblivion

Jiker, 12 lipca 2006, 14:50

Od udostępnienia ostatniego dodatku do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion minął prawie miesiąc. Nic więc dziwnego, że doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnego płatnego rozszerzenia, tym razem przeznaczonego dla graczy stojących po stronie Zła. The Vile Lair trafi do sprzedaży już jutro i będzie dostępna zarówno dla posiadaczy konsoli Xbox 360, jak i komputerów osobistych.

Handheld Microsoftu zmienia nazwę
Handheld Microsoftu zmienia nazwę

Vercetti, 12 lipca 2006, 14:40

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o tym, że nadchodzący handheld giganta z Redmond otrzymał roboczą nazwę – Argo. Rewelacje, jakie podaje dzisiaj serwis Gizmodo, wskazują jednak na to, że multimedialna zabawka Microsoftu będzie występować pod innym mianem, Zune.

Do każdego Wii jedna gra gratis?

Jiker, 12 lipca 2006, 13:50

Czyżby Nintendo miało dołączać do każdego egzemplarza konsoli Wii zupełnie darmową grę? Takie wnioski można wysnuć wczytując się w artykuł zamieszczony na łamach serwisu GWN.com, którego redaktorzy natknęli się na bardzo interesującą promocję związaną z wymienionym wyżej sprzętem.

Microsoft i Blue Fang będą kontynuować współpracę

Vercetti, 12 lipca 2006, 13:30

Ekipa Blue Fang Games, znana światu głównie ze stworzenia serii Zoo Tycoon, od lat współpracuje z Microsoftem, który wspiera ją finansowo przy produkcji nowych tytułów. Wczoraj obie firmy przedłużyły swoją partnerską umowę, wiążąc się ze sobą aż do 2009 roku.

Prey doczeka się kontynuacji!
Prey doczeka się kontynuacji!

Krystian Smoszna, 12 lipca 2006, 13:11

Jeśli ukończyłeś grę Prey i byłeś na tyle cierpliwy, żeby przeczekać napisy końcowe, to z pewnością widziałeś finałową scenę w odrestaurowanym barze, gdzie Tommy’ego odwiedził tajemniczy gość. Krótka wymiana zdań w ostatnim fragmencie programu jest oczywiście zapowiedzią jego kontynuacji...

Too Human dopiero w przyszłym roku
Too Human dopiero w przyszłym roku

Vercetti, 12 lipca 2006, 12:58

Wiadomości o jesiennej premierze nowego projektu studia Silicon Knights możemy już włożyć między bajki. Zachodnie źródła podają, że gra akcji Too Human, pierwsza część z planowanej trylogii zadebiutuje na rynku dopiero wiosną 2007.

Kolejne gry dostępne w systemie elektronicznej dystrybucji
Kolejne gry dostępne w systemie elektronicznej dystrybucji

Krooliq, 12 lipca 2006, 11:29

Firma Paradox Interactive poinformowała, że katalog gier dostępnych w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate właśnie powiększył się o kolejne trzy tytuły: UFO: Aftershock, UFO: Aftermath oraz Korea: Forgotten Conflict.

Wielki turniej Rise of Nations: Rise of Legends
Wielki turniej Rise of Nations: Rise of Legends

Łosiu, 12 lipca 2006, 11:26

Wczoraj firma CD Projekt wypuściła polską wersję demonstracyjną gry Rise of Legends. Zbiegło się to z dużo większą inicjatywą związaną z tym tytułem, tym razem zaaranżowaną przez developera i wydawcę gry, jak również przez firmy Intel, ATI i Logitech. Mowa o ogólnoświatowym turnieju „Rise of the Ultimate Champion”.

Frogger, Pac-Man i Street Fighter II w Xbox Live Arcade

Łosiu, 12 lipca 2006, 10:19

Firma Microsoft dała znać wszystkim użytkownikom usługi Xbox Live, iż począwszy od tej środy wprowadza nową wakacyjną atrakcję w postaci programu „Xbox Live Arcade Wednesdays”. Polega on, ni mniej, ni więcej na tym, że co środę do pobrania w Xbox Live Arcade będą nowe, klasyczne gry. Zaczęto od legendarnego Froggera z 1981 roku.

Dwanaście nowych samochodów do Project Gotham Racing 3 już do pobrania

Metatron, 12 lipca 2006, 09:32

Fani efektownej gry wyścigowej na X360 Project Gotham Racing 3 mogą teraz za pośrednictwem usługi Xbox Live ściągnąć z sieci zapowiadany już jakiś czas temu dodatek Style Pack zawierający między innymi 12 nowych samochodów oraz dodatkowe opcje rozgrywki.

Koniec z aktualizacją systemów Windows 98 i ME; Vista w styczniu tylko na 80%

Krystian Smoszna, 12 lipca 2006, 09:21

Nie będzie więcej uaktualnień do systemów operacyjnych Windows 98 oraz Windows Millenium Edition – począwszy od 11 lipca bieżącego roku Microsoft przestał wspierać użytkowników tych programów. Jednocześnie Bill Gates dał do zrozumienia, że najnowsza edycja popularnych „okien” może zaliczyć kolejne opóźnienie.

Nagroda dla stutysięcznego beta-testera Lord of the Rings: Shadows of Angmar
Nagroda dla stutysięcznego beta-testera Lord of the Rings: Shadows of Angmar

Metatron, 12 lipca 2006, 09:19

Codemasters, wydawca gry MMORPG Lord of the Rings: Shadows of Angmar na terenie Starego Kontynentu ogłosił, że liczba europejskich graczy uczestniczących w testach wersji beta zbliża się do magicznej liczby stu tysięcy. Z tej okazji przygotowano konkurs.

Powstaje kosmiczne połączenie strzelaniny i strategii
Powstaje kosmiczne połączenie strzelaniny i strategii

Metatron, 12 lipca 2006, 09:11

Iocaine Studios poinformowało o pracach nad ciekawym projektem. Thread Space: Hyperbol, bo taką nazwę będzie nosić powstająca gra, połączy w sobie elementy kosmicznej strzelaniny, strategii i RPG.

Kolejna łata do Star Wars: Empire at War w drodze
Kolejna łata do Star Wars: Empire at War w drodze

Krystian Smoszna, 12 lipca 2006, 08:59

Sympatycy gry Star Wars: Empire at War otrzymają już wkrótce kolejną łatę, oznaczoną liczbą 1.05. O pracach nad poprawką poinformowali przedstawiciele firmy Petroglyph, skupiający w swych szeregach byłych pracowników słynnego Westwood Studios.

Painkiller: Hell Wars w
Painkiller: Hell Wars w "złocie"

Krystian Smoszna, 12 lipca 2006, 08:28

Na początku czerwca bieżącego roku rychła premiera gry Painkiller: Hell Wars stała pod dużym znakiem zapytania. Przedstawiciele firmy DreamCatcher Games nie byli w stanie odpowiedzieć na pytanie, kiedy dokładnie konwersja PeCetowej strzelaniny zadebiutuje na rynku. Na szczęście wszystko poszło po myśli twórców programu, a także jej fanów. W sklepach gra pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

Top 10 gier w US (PC) (12/07/06)
Top 10 gier w US (PC) (12/07/06)

Krystian Smoszna, 12 lipca 2006, 08:11

Przedstawiamy dwudzieste piąte notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowane przez kompanię NPD. Ranking obejmuje programy sprzedane w okresie od 25 czerwca do 1 lipca 2006 roku.