Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 lipca 2006

Reklamy w grach firmy Codemasters

BK, 29 lipca 2006, 17:46

Kolejna firma zdecydowała się na umieszczanie w swoich pozycjach różnego rodzaju reklam. Tym razem jest to Codemasters, odpowiedzialne między innymi za takie serie jak TOCA, Micro Machines czy Colin McRae Rally.

Obecnie trwający kwartał może przynieść ogromne straty - twierdzi wiceprezes koncernu Sony

Jiker, 29 lipca 2006, 13:12

Wiceprezes koncernu Sony, Takao Yuhara, poinformował za pośrednictwem agencji Reutersa, że oczekiwane straty finansowe związane z produkcją mikrochipów Cell (serc konsoli PS3) mogą mieć ogromny wpływ na całą firmę w trwającym właśnie kwartale.

Szef Relic Entertainment o konsolowych konwersjach swych sztandarowych pozycji

Jiker, 29 lipca 2006, 12:42

Warhammer 40.000: Dawn of War na Xboxie 360 i PS3? Ta i kilka innych, równie interesujących kwestii poruszona została w wywiadzie przeprowadzonym przez redaktorów serwisu GameIndustry.biz z szefem firmy Relic Entertainment, Ronem Moravkiem.

Poznaliśmy nazwisko głównego kompozytora muzyki dla gry Call of Duty 3
Poznaliśmy nazwisko głównego kompozytora muzyki dla gry Call of Duty 3

Jiker, 29 lipca 2006, 12:14

Firma Activision, wydawca gry Call of Duty 3, ogłosiła, że głównym kompozytorem muzyki dla tejże pozycji będzie Joel Goldsmith – wielokrotnie nagradzany muzyk, autor ścieżki dźwiękowej do takich seriali telewizyjnych, jak Stargate: Atlantis, Witchblade oraz Helena Trojańska.

Demo Ninety-Nine Nights już dostępne
Demo Ninety-Nine Nights już dostępne

BK, 29 lipca 2006, 08:45

Dobra wiadomość dla wszystkich posiadaczy konsoli Xbox 360 korzystających z usługi Xbox Live. Microsoft właśnie udostępnił demonstracyjną wersję gry Ninety-Nine Nights. Odpowiedni plik gotowy jest już do pobrania.

Nowa gra twórców Halo
Nowa gra twórców Halo

BK, 29 lipca 2006, 07:45

Prawdopodobnie podczas zbliżającej się wielkimi krokami, organizowanej przez Microsoft imprezy X06 poznamy pierwsze szczegóły na temat nowej gry firmy Bungie. Twórcy słynnej serii Halo, poza trzecią jej częścią, szykują jeszcze jeden projekt.