Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 lipca 2006

Jaka jest najdziwniejsza gra wszechczasów?

BK, 23 lipca 2006, 17:23

Mamy miłą niespodziankę dla fanów wszelkiego rodzaju rankingów. Właśnie powstaje kolejne, bardzo ważne zestawienie związane z grami komputerowymi. Wybierane są jednak nie najlepsze, czy najbardziej przełomowe pozycje, ale… najdziwniejsze gry, które ukazały się do tej pory.

PS3 dostępne w dwóch wersjach… ale niekoniecznie w listopadzie
PS3 dostępne w dwóch wersjach… ale niekoniecznie w listopadzie

BK, 23 lipca 2006, 15:47

Jak wiemy, konsola PlayStation 3, która trafi do sklepów w listopadzie tego roku, miała być dostępna w dwóch wersjach, różniących się przede wszystkim pojemnością dysku twardego (tańsza – 20GB i droższa – 60GB). Jak się okazuje, niekoniecznie obie będą dostępne w dniu premiery.

Ponad dwadzieścia klasycznych pozycji dostępnych wraz z premierą Wii
Ponad dwadzieścia klasycznych pozycji dostępnych wraz z premierą Wii

BK, 23 lipca 2006, 14:55

Coraz więcej wiemy na temat „Wirtualnej Konsoli” – nowej usługi Nintendo stworzonej z myślą o nadchodzącej konsoli Wii. Pozwoli ona na pobieranie starszych gier, pochodzących z takich konsol jak NES, SNES, Nintendo 64, Sega Genesis i TurboGrafx.

Następny patch dla Titan Quest w drodze

eLKaeR, 23 lipca 2006, 14:14

Podoba się Wam Titan Quest? Nasza recenzja tej gry akcji z elementami cRPG opatrzona została oceną 83%, więc można powiedzieć, że produkt przypadł nam do gustu. Dzieło amerykańskiej firmy Iron Lore Entertainment nie jest jednak pozbawione błędów i już zostało poprawione "łatką" 1.08 (5,2 MB). Patch ten nie likwiduje wszystkich problemów i właśnie dlatego nadchodzi jego następca.

Już wkrótce demo Sword of the Stars
Już wkrótce demo Sword of the Stars

eLKaeR, 23 lipca 2006, 12:44

Kosmiczna gra strategiczna, zatytułowana Sword of the Stars, powinna ujrzeć światło dzienne już w październiku bieżącego roku. Zabawa przypominać ma serię Master of Orion i Galactic Civilizations – o tym, czy faktycznie tak będzie, przekonamy się już wkrótce, ponieważ developerzy przygotowują demonstracyjną wersję omawianej pozycji.

Gwiezdne Wojny nowej generacji na internetowym trailerze
Gwiezdne Wojny nowej generacji na internetowym trailerze

eLKaeR, 23 lipca 2006, 07:23

Póki co przedstawiciele korporacji LucasArts odmawiają podania konkretnych informacji na temat swoich planów, związanych z obecnością marki Star Wars na platformach nowej generacji. Wczoraj pisaliśmy o tym, że ludzie George'a Lucasa są zainteresowani konsolą Wii, natomiast 12 maja bieżącego roku wspomnieliśmy też o systemie PlayStation 3 i Xbox 360. Na fale Internetu wypłynął właśnie ciekawy film.