Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 lipca 2006

Kolejny niezbyt prawdziwy screen z GTA IV
Kolejny niezbyt prawdziwy screen z GTA IV

Jiker, 9 lipca 2006, 20:07

Wiele osób zastanawia się, jak wyglądać będzie czwarta, next-genowa część serii Grand Theft Auto. Nieco światła na całą sytuację rzuciła informacja o tym, że gra zostanie stworzona w oparciu o silnik RAGE, użyty już w Table Tennis (X360).

Echo Delta: powrót z zaświatów
Echo Delta: powrót z zaświatów

BK, 9 lipca 2006, 18:30

Mamy ciekawą wiadomość dla wszystkich maniaków gier video i kolekcjonerów, którzy są przy okazji fanami konsoli Nintendo 64. Właśnie pojawiła się możliwość nabycia gry Echo Delta – tytułu, który nigdy nie trafił do oficjalnej sprzedaży.

PS3 kontra Wii: pojedynek gigantów?
PS3 kontra Wii: pojedynek gigantów?

BK, 9 lipca 2006, 17:29

Część graczy zbiera już pieniądze z myślą o listopadowej premierze nowych konsol, czyli Playstation 3 i Nintendo Wii. Choć pozostało jeszcze kilka miesięcy do tego wydarzenia, już dziś warto zastanowić się, ile właściwie powinniśmy przyszykować wolnego miejsca pod telewizorem.

Twórca Lumines i Meteos pracuje nad nową grą logiczną

Jiker, 9 lipca 2006, 13:54

Tetsuya Mizoguchi, twórca hitowych gier logicznych pt. Lumines (PSP) oraz Meteos (NDS), pracuje aktualnie nad nową pozycją tego typu. Gunpey zostanie wydane na obie wymienione wyżej konsole przenośne, przy czym pełny tytuł wersji na PSP to Gunpey-R, natomiast edycji NDS - Oto wo Tsunagou! Gunpey Reverse. Ich premiera nastąpi prawdopodobnie pod koniec 2006 roku.

Atelier Iris: The Azoth of Destiny zostanie wydane w Europie
Atelier Iris: The Azoth of Destiny zostanie wydane w Europie

Jiker, 9 lipca 2006, 13:31

Wszyscy miłośnicy gry jRPG pt. Atelier Iris: Eternal Mana, której europejska premiera miała miejsce 17 marca 2006 roku, czekają z pewnością na oficjalne informacje związane z jej kontynuacją, Atelier Iris: The Azoth of Destiny. Pozycja, w którą Japończycy grają już od ponad roku, a Amerykanie od półtora miesiąca, ukaże się na Starym Kontynencie we wrześniu tego roku.

Halo 2 liderem rankingów Xbox Live

Jiker, 9 lipca 2006, 12:52

Wydawać by się mogło, że wraz z nastaniem ery konsoli Xbox 360, tytuły wydane na poprzedni sprzęt Microsoftu odejdą w zapomnienie. Jak pokazuje najnowsze zestawienie obejmujące gry najczęściej testowane za pośrednictwem usługi Xbox Live jest niemal odwrotnie.