Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 lipca 2006

Rekordowe obroty amerykańskiego przemysłu growego

Jiker, 16 lipca 2006, 19:45

Kilkadziesiąt godzin temu przedstawiliśmy Wam najswieższe notowania obejmujące najlepiej sprzedające się gry i konsole w Kraju Kwitnącej Wiśni. Dzisiaj natomiast chcielibyśmy zaprezentować zestawienie najczęściej wybieranych konsol przez ludzi zamieszkujących Stany Zjednoczone.

Ujawniono oficjalną (lecz niepełną) dokumentację Wii
Ujawniono oficjalną (lecz niepełną) dokumentację Wii

Jiker, 16 lipca 2006, 16:25

Zachodni serwis internetowy IGN.com wszedł w ostatnim czasie w posiadanie oficjalnej, aczkolwiek poruszającej wszystkich zagadnień, dokumentacji Nintendo, poświęconej konsoli Wii oraz niektórym akcesoriom przygotowywanym z myślą o niej. Przed dwoma dniami podzielił się owymi rewelacjami ze swymi użytkownikami.

Kane & Lynch – nowy projekt twórców Hitmana
Kane & Lynch – nowy projekt twórców Hitmana

Vercetti, 16 lipca 2006, 15:41

Po wydaniu czwartej odsłony przygód łysego pana w garniturze studio IO Interactive nie zamierza próżnować. Według informacji zamieszczonych w najnowszym numerze magazynu Game Informer ojcowie Hitmana mają już w zanadrzu kolejny projekt.

Nowe postaci w Mario Hoops 3-on-3
Nowe postaci w Mario Hoops 3-on-3

Jiker, 16 lipca 2006, 14:21

Ostatnia aktualizacja japońskiej strony internetowej poświęconej grze Mario Hoops 3-on-3, przyniosła dosyć nieoczekiwane zmiany na plus. Okazało się bowiem, że wśród grywalnych postaci pojawi się kilku osobników znanych z serii Final Fantasy.

The Sims 2: Glamour Life Stuff w produkcji
The Sims 2: Glamour Life Stuff w produkcji

Vercetti, 16 lipca 2006, 12:55

Zamiłowanie Electronic Arts do wydawania kolejnych dodatków do The Sims przeniosło się także na drugą odsłonę jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Amerykański koncern pracuje już nad następnym add-onem do swojego „symulatora” ludzkiego życia. Dodatek będzie nosić nazwę The Sims 2: Glamour Life Stuff.

Gears of War w październiku?
Gears of War w październiku?

Vercetti, 16 lipca 2006, 11:46

Dotąd twórcy strzelanki Gears of War starali się unikać odpowiedzi na pytanie o datę premiery ich produktu. Panowie z Epic Games w ciągu ostatnich miesięcy wspominali jedynie o tym, że FPS pojawi się na rynku w ostatnim kwartale bieżącego roku.