Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lipca 2006

Small Arms – nowe screeny
Small Arms – nowe screeny

BK, 26 lipca 2006, 17:41

Przedstawiciele Gastronauts Studios udostępnili nowe screenshoty z gry Small Arms, czyli pozycji, która już wkrótce dołączy do grona tytułów dostępnych dzięki stworzonej z myślą o konsoli Xbox 360 usłudze Xbox Live Arcade.

Nintendo DS - tajemniczy, amerykański plan wydawniczy na ostatni kwartał 2006 roku

Jiker, 26 lipca 2006, 17:22

Dopiero co zapoznaliście się z najbliższymi planami firmy Square Enix, a już przygotowaliśmy dla Was kolejne tego typu zestawienie (również dotyczące Ameryki Płn.). Tym razem dotyczy ono firmy Nintendo oraz gier na konsolę DS. Zaskakujące jest jednak to, że może być ono równocześnie pewnego rodzaju wskazówką dla osób starających się odszyfrować datę premiery Wii.

Ile kosztuje
Ile kosztuje "Czerwona Stal"?

eLKaeR, 26 lipca 2006, 17:17

Za 10.000.000 EUR można kupić przykładowo 10 supersamochodów Bugatti Veyron, z których każdy rozwija moc 1001 KM i osiąga prędkość rzędu 400 km/h. Właśnie taki budżet, odpowiadający blisko 40.000.000 PLN, ma według nieoficjalnych doniesień gra pt. Red Steel, która będzie jedną z pierwszych pozycji, dostępnych na platformie Nintendo Wii.

Babylon 5 w wersji MMORPG
Babylon 5 w wersji MMORPG

BK, 26 lipca 2006, 16:44

J. Michael Starzynski, czyli główny twórca uniwersum Babylon 5, podczas tegorocznej edycji imprezy ComicCon zdradził, że powstaje nowa gra nawiązująca do słynnego serialu SF. O ile poprzednia produkcja, w której mogliśmy spotkać bohaterów Babylon 5, czyli gra The Babylon Project, należała do gatunku symulatorów kosmicznych, tym razem możemy spodziewać się czegoś zupełnie innego.

Poradnik: Paradise

Redakcja GRYOnline.pl, 26 lipca 2006, 16:42

Samolot, którym główna bohaterka gry leci do swojego dawno nie widzianego ojca, zostaje zestrzelony przez rebeliantów. Skutkiem wypadku jest kilka niegroźnych siniaków i zadrapań, ale to niestety nie wszystko.

Letni plan wydawniczy firmy Square Enix
Letni plan wydawniczy firmy Square Enix

Jiker, 26 lipca 2006, 16:38

Amerykański oddział firmy Square Enix, producenta m.in. popularnych gier z gatunku jRPG (np. seria Final Fantasy oraz Dragon Quest), przedstawił letni plan wydawniczy. Choć lista obejmuje jedynie cztery tytuły, to możemy być pewni, że nadrobią ten fakt odpowiednio wysokim poziomem, który będą sobą prezentować.

Seria Zone of the Enders powraca

eLKaeR, 26 lipca 2006, 16:32

Słynny Hideo Kojima był w trakcie swojej elektroniczno-rozrywkowej kariery producentem obu dotychczas wydanych części cyklu Zone of the Enders. Gry te zadedykowano wyłącznie konsoli PlayStation 2, a wypuszczono na rynek odpowiednio w 2001 i 2003 roku. Przez trzy lata w temacie panowała cisza aż do teraz, ponieważ właśnie ujawniono, iż powstaje nowa pozycja z niniejszej serii.

Wyprawa do Lipska - oferta biura Eltur

Redakcja GRYOnline.pl, 26 lipca 2006, 15:06

Do tegorocznej edycji Games Convention coraz bliżej. Więcej informacji na temat samej imprezy możecie znaleźć na naszej specjalnej stronie.

Game Face 360 Community: zmień wygląd swojego Xboxa!
Game Face 360 Community: zmień wygląd swojego Xboxa!

BK, 26 lipca 2006, 14:51

Możliwość wymiany przedniego panelu w konsoli Xbox 360 wciąż budzi zainteresowanie użytkowników. Dopasowanie wyglądu konsoli do koloru tapety lub użycie wizerunku bohaterów ulubionej gry może sprawić niemałą przyjemność. W kwietniu tego roku informowaliśmy Was o ciekawej ofercie firmy Nyko,...

Dungeon Siege II: Broken World ma swoją stronę
Dungeon Siege II: Broken World ma swoją stronę

Vercetti, 26 lipca 2006, 13:37

Firma 2K Games uruchomiła dzisiaj oficjalną witrynę gry Broken World, stanowiącej pierwszy dodatek do cRPG Dungeon Siege II. Dzięki temu zabiegowi fani produktów studia Gas Powered Games nie są już zmuszeni do patrzenia na ubogą w treść stronę reklamową długo oczekiwanego dzieła.

Już dziś przetestujemy demo gry Table Tennis
Już dziś przetestujemy demo gry Table Tennis

Vercetti, 26 lipca 2006, 12:55

Choć ostatnie dzieło firmy Rockstar Games jest dostępne na rynku od dwóch miesięcy, dotąd nie mieliśmy okazji, aby pograć w wersję demonstracyjną gry Table Tennis. Według wstępnych planów miała ona ujrzeć światło dzienne już w połowie czerwca, jednak z nieznanych powodów słuch o niej zaginął.

Nowa łata do Age of Empires III w drodze
Nowa łata do Age of Empires III w drodze

Krystian Smoszna, 26 lipca 2006, 11:28

Firma Ensemble Studios cały czas dokłada starań, aby jej sztandarowy produkt – gra Age of Empires III – stawał się coraz lepszy. Już wkrótce fani programu otrzymają nową łatę (oznaczoną liczbą 1.08), która wprowadzi kilkanaście poprawek w trybie multiplayer.

W przyszłym tygodniu poznamy datę premiery gry Gears of War?
W przyszłym tygodniu poznamy datę premiery gry Gears of War?

Krystian Smoszna, 26 lipca 2006, 09:43

W przyszłym tygodniu dowiemy się czegoś wspaniałego na temat gry Gears of War. O tym, że twórcy programu zamierzają już wkrótce ogłosić ważną wiadomość, poinformowała jedna z czołowych postaci w ekipie firmy Epic Games - Mark Rein.

Studio Paradigm Entertainment pod kontrolą koncernu THQ
Studio Paradigm Entertainment pod kontrolą koncernu THQ

Krystian Smoszna, 26 lipca 2006, 08:59

Na początku maja bieżącego roku informowaliśmy Was o nowym właścicielu praw do marki Stuntman – został nim koncern THQ. W zawartym z firmą Atari porozumieniu znalazł się również zapis o możliwości ewentualnego objęcia kontroli nad studiem Paradigm Entertainment, które odpowiada za powstanie rzeczonej gry.

Gry Sid Meier's Civilization IV: Walords i CivCity: Rome zadebiutowały na rynku
Gry Sid Meier's Civilization IV: Walords i CivCity: Rome zadebiutowały na rynku

Krystian Smoszna, 26 lipca 2006, 08:28

Fani gier tworzonych przez studio Firaxis Games nie mogą mieć w tym tygodniu powodu do narzekań. Zgodnie z obietnicami złożonymi w połowie marca bieżącego roku, firma pod dowództwem Sida Meiera przygotowała kolejne produkty rozrywkowe. Oba zadebiutowały już na rynku.

Druga bitwa o Śródziemie będzie kontynuowana w oficjalnym dodatku
Druga bitwa o Śródziemie będzie kontynuowana w oficjalnym dodatku

Krystian Smoszna, 26 lipca 2006, 07:50

W trakcie tegorocznej edycji imprezy o nazwie Comic-Con, która tradycyjnie już odbyła się w amerykańskim mieście San Diego, przedstawiciel firmy Electronic Arts ujawnił, że trwają prace nad pierwszym, oficjalnym dodatkiem do gry The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II (Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II).

Oficjalna strona Deep Labyrinth wystartowała
Oficjalna strona Deep Labyrinth wystartowała

BK, 26 lipca 2006, 07:21

Na początku tego miesiąca informowaliśmy Was o nowej grze zmierzającej na przenośną konsolę Nintendo DS, zatytułowanej Deep Labyrinth. Ta ciekawie zapowiadająca się pozycja z gatunku RPG właśnie doczekała się oficjalnej strony internetowej.

Tenori-On - nowy projekt twórcy Electroplankton
Tenori-On - nowy projekt twórcy Electroplankton

BK, 26 lipca 2006, 06:57

Nietypowa gra Electroplankton, stworzona z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS, odniosła niemały sukces. Jej główny twórca, Toshio Iwai, zaczął właśnie pracować nad nowym projektem. Tym razem, z pomocą firmy Yamaha, szykuje on swego rodzaju rewolucję jeśli chodzi o instrumenty muzyczne i gadżety elektroniczne.