Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 lipca 2006

Konkurs związany z grą Mercenaries 2: World in Flames został rozstrzygnięty

Jiker, 7 lipca 2006, 17:31

Pandemic Studios, firma odpowiedzialna m.in. za serię Mercenaries (druga część ukaże się w przyszłości na konsolach nowej generacji), ujawniła wreszcie zwycięzcę zorganizowanego przez siebie konkursu, o którym informowaliśmy Was w połowie czerwca. Został nim 13-letni Matt Deluca z miasta Atco, w stanie New Jersey.

Piłkarska Ruletka GOL-a - Wielki finał!
Piłkarska Ruletka GOL-a - Wielki finał!

Redakcja GRYOnline.pl, 7 lipca 2006, 17:29

Razem z finałem Mistrzostw Świata mieć będziemy punkt kulminacyjny w Piłkarskiej Ruletce GOL-a. Ostatnie zakłady czas obstawić!

Myśli nieprzemyślane - Na wakacje!!!
Myśli nieprzemyślane - Na wakacje!!!

Redakcja GRYOnline.pl, 7 lipca 2006, 15:30

Lordareon odlepił się od monitora, przetarł okno z pajęczyn i zobaczył, że lato przyszło. No to mówi: „chłopaki, kurczę, lato jest – nie pojechałoby się gdzieś na wakacje?”. My na to „hip, hip, hura” i gramy dalej.

Dreamlords - połączenie MMORPG z RTS - wchodzi w fazę beta
Dreamlords - połączenie MMORPG z RTS - wchodzi w fazę beta

Metatron, 7 lipca 2006, 14:59

Dreamlords, ciekawy projekt stanowiący połączenie MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) z elementami znanymi ze strategii czasu rzeczywistego (RTS), wchodzi właśnie w fazę beta. Twórcą gry jest szwedzkie Lockpick Entertainment.

Nuklearny soundtrack Bad Day L.A.
Nuklearny soundtrack Bad Day L.A.

Vercetti, 7 lipca 2006, 14:58

Prace nad nowym projektem Americana McGee powoli dobiegają końca. W związku z tym nadszedł czas, aby przybliżyć nieco więcej informacji na temat oprawy dźwiękowej Bad Day L.A., którego zachodnia premiera – według niepotwierdzonych jeszcze doniesień - odbędzie się w sierpniu.

Ankieta firmy Immersion - mała sugestia skierowana w stronę Sony

Jiker, 7 lipca 2006, 14:37

Brak wibracji w nowej wersji pada Dual Shock z pewnością boli. Odnotował to nawet ojciec słynnej serii Metal Gear Solid, Hideo Kojima. Immersion Corporation, firma której działania w głównej mierze przyczyniły się do tej sytuacji, co jakiś czas stara się jednak wyciągnąć ku Sony „pomocną dłoń”.

Tegoroczna edycja Tokyo Game Show największą w historii

Jiker, 7 lipca 2006, 14:01

Organizatorzy targów Tokyo Game Show 2006, które odbędą się w dniach 22-24 września w Makuhari Messe w dzielnicy Tokio – Chiba, ogłosili, że tegoroczna, dziesiąta (a więc rocznicowa) w historii edycja będzie największą spośród dotąd przeprowadzonych.

Dual Screen bije PSP… podwójnie
Dual Screen bije PSP… podwójnie

Vercetti, 7 lipca 2006, 13:57

W Kraju Kwitnącej Wiśni na rynku urządzeń przenośnych niepodzielnie rządzi Nintendo. Świadczą o tym opublikowane wczoraj wyniki sprzedaży konsol Dual Screen – zarówno w wersji standardowej, jak i Lite. Zestawienie obejmuje pierwszą połowę bieżącego roku.

Przedstawiciel UbiSoftu o wstępnej fazie produkcji gry Red Steel

Jiker, 7 lipca 2006, 13:39

Informacji związanych z Red Steel, jedną z pierwszych gier UbiSoftu na konsolę Nintendo Wii, nigdy za wiele. Marie-Sol Beaudry, jeden z producentów, zdradziła ich nieco w wywiadzie zorganizowanym przez serwis FiringSquad.com. Dowiedzieliśmy się m.in. jak przebiegał wstępny etap produkcji tego nowatorskiego FPSa.

Oficjalna premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion PL
Oficjalna premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion PL

Michał Bobrowski, 7 lipca 2006, 12:07

Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma polskie wydanie gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Na to wydanie warto zwrócić uwagę nie tylko z tego powodu, że w zamian za długi czas oczekiwania na jego ukazanie się, otrzymujemy naprawdę ‘dopieszczone’ wydanie dwujęzyczne.

Horse Racing Manager 2 - gratka dla miłośników wyścigów konnych

Metatron, 7 lipca 2006, 12:05

Miłośnicy wszelkiego typu menadżerów sportowych, a także wyścigów konnych, powinni zainteresować się faktem podpisania przez Micro Apllication kontraktu na wydanie i dystrybucję zmierzającej na komputery PC gry Horse Racing Manager 2.

Rainbow Six: Vegas tylko na PS3 i X360
Rainbow Six: Vegas tylko na PS3 i X360

Vercetti, 7 lipca 2006, 11:28

Przed dwoma miesiącami zamieściliśmy informację o tym, że nowa gra z cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six może ominąć posiadaczy pecetów i Wii. Przez ten czas potwierdziło się, że tytuł na pewno nie zadebiutuje na blaszakach. Ciągle jednak zastanawiano się, czy taktyczna strzelanka ma jeszcze szansę, by ukazać się na next-genie Nintendo.

Sensible World of Soccer dla użytkowników Xbox Live Arcade?
Sensible World of Soccer dla użytkowników Xbox Live Arcade?

Thorwalian, 7 lipca 2006, 11:19

Firma Codemasters zastanawia się nad przeróbką legendarnego Sensible World of Soccer na potrzeby usługi Xbox Live Arcade. Oznaczałoby to, że już wkrótce posiadacze Xboxa 360 mogliby uruchomić na swojej platformie jedną z najmilej wspominanych wirtualnych adaptacji piłki kopanej.

Sonic zagra w golfa!
Sonic zagra w golfa!

BK, 7 lipca 2006, 11:07

Obchodzący w tym roku piętnaste urodziny Sonic pojawi się niebawem w kilku grach na konsole. Nie są to jednak jedyne plany słynnego niebieskiego jeża na najbliższe miesiące – maskotka firmy SEGA będzie również bohaterem nowej gry na telefony komórkowe, która ma być… symulacją golfa!

Sid Meier's Civilization IV: Warlords w złocie
Sid Meier's Civilization IV: Warlords w złocie

Thorwalian, 7 lipca 2006, 10:46

Istotna wiadomość dla fanów czwartej części popularnej strategii Sid Meier's Civilization. Firma 2K Games do spółki z Firaxis Games poinformowała o zakończeniu prac nad dodatkiem Warlords i przetransportowaniu go do tłoczni.

Nowe obrazki z Destroy All Humans! 2: Make War not Love
Nowe obrazki z Destroy All Humans! 2: Make War not Love

Krystian Smoszna, 7 lipca 2006, 10:43

Koncern THQ opublikował galerię obrazków z nowej odsłony cyklu Destroy All Humans!, przygotowywanej przez Pandemic Studios. Co prawda pierwsze, promocyjne screenshoty pojawiły się w sieci już w maju bieżącego roku, ale tym razem autorzy zaserwowali nam prace, na których widać również interfejs użytkownika.

Czy Blizzard będzie tworzyć gry na konsole nowej generacji?
Czy Blizzard będzie tworzyć gry na konsole nowej generacji?

BK, 7 lipca 2006, 10:37

Ostatnim projektem firmy Blizzard tworzonym z myślą o konsolach była gra StarCraft: Ghost, której los znamy wszyscy – powstająca w bólach przez wiele lat, prawdopodobnie już nigdy się nie ukaże. Czy Blizzard całkowicie zapomniał o konsolach?

Inon Zur kompozytorem muzyki do Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow
Inon Zur kompozytorem muzyki do Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow

Krooliq, 7 lipca 2006, 10:14

Choć amerykańska premiera gry Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow odbyła się już ponad tydzień temu, to dopiero teraz firma Bethesda Softworks postanowiła pochwalić się i podać nazwisko osoby odpowiedzialnej za stworzenie muzyki do omawianego programu.

Druga odsłona cyklu The Settlers doczeka się edycji na konsolę Nintendo DS
Druga odsłona cyklu The Settlers doczeka się edycji na konsolę Nintendo DS

Krystian Smoszna, 7 lipca 2006, 08:50

The Settlers II: 10th Anniversary nie będzie jedyną grą o słynnych osadnikach, jaka trafi na rynek w bieżącym roku. Niemiecki oddział koncernu Ubisoft zamierza opublikować jeszcze jeden program tego typu, tym razem jednak skierowany do użytkowników konsoli Nintendo DS.

Virtua Tennis 3 również na PC i PSP
Virtua Tennis 3 również na PC i PSP

Krystian Smoszna, 7 lipca 2006, 08:29

Przedstawiciele koncernu SEGA poinformowali wczoraj, że najnowsza, trzecia odsłona cyklu Virtua Tennis (znana również pod nazwą Power Smash) doczeka się konwersji na kolejne platformy sprzętowe: PC oraz PlayStation Portable (PSP).