Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lipca 2006

Otwarto stronę Broken Sword: The Angel of Death
Otwarto stronę Broken Sword: The Angel of Death

Vercetti, 27 lipca 2006, 14:41

Studio Sumo Digital uruchomiło oficjalną, pięciojęzyczną witrynę gry adventure o nazwie Broken Sword: The Angel of Death. Od teraz każdy fan przygód George’a Stobbarta może sprawdzić, co słychać u jego ulubionego bohatera, klikając w ten link.

Komentarz Bethesdy w sprawie szturmu Obliviona na konsole Sony

Jiker, 27 lipca 2006, 14:35

Niemal w tym samym momencie, w którym przekazywaliśmy Wam informację na temat rozpoczęcia przedsprzedaży gry The Elder Scrolls IV: Oblivion w wersji na konsolę PSP, natknęliśmy się na krótki komentarz do sytuacji. Został on wystosowany przez przedstawiciela firmy Bethesda Softworks LLC, Pete’a Hinesa.

Najpopularniejsze gry w Japonii – DS wciąż na szczycie
Najpopularniejsze gry w Japonii – DS wciąż na szczycie

BK, 27 lipca 2006, 14:30

Lista prezentująca najlepiej sprzedające się gry ubiegłego tygodnia w Kraju Kwitnącej Wiśni nie pozostawia żadnych wątpliwości. Choć niedawno do zestawienia udało się „prześlizgnąć” na wysokie miejsca kilku tytułom przeznaczonym dla konsoli Playstation 2, tym razem nie ma już najmniejszych wątpliwości.

Test Drive Unlimited jedną z najtańszych gier na Xboxa 360

Jiker, 27 lipca 2006, 14:14

Atari zdecydowało się na co najmniej zaskakujący ruch. Jak zapewne dobrze wiecie, zdecydowana większość nowych gier na konsolę Xbox 360 kosztuje blisko $60. Przygotowywane przez wymienioną wyżej firmę Test Drive Unlimited trafi na półki sklepowe we wrześniu 2006 roku i będzie kosztować znacznie mniej.

Blizzard Entertainment blokuje kolejne konta wirtualnych oszustów
Blizzard Entertainment blokuje kolejne konta wirtualnych oszustów

Krooliq, 27 lipca 2006, 14:08

Jak bumerang co jakiś czas powracamy z doniesieniami o poczynaniach firmy Blizzard Entertainment, która systematycznie i nieustępliwie kontynuuje usuwanie wirtualnych oszustów ze świata MMORPG, pt. World of Warcraft. Nie inaczej jest i dziś.

Nowe wieści na temat Sonic Wild Fire
Nowe wieści na temat Sonic Wild Fire

BK, 27 lipca 2006, 13:47

Ogawa Yojiro, czyli człowiek dowodzący produkcją gry Sonic Wild Fire, zdradził nieco szczegółów związanych z tym tytułem. Nowe informacje zamieściła brytyjska edycja Official Nintendo Magazine – poświęcono grze pięć pełnych stron!

The Elder Scrolls IV: Oblivion szturmuje konsole firmy Sony - po PS3 przyszła pora na PSP

Jiker, 27 lipca 2006, 13:43

Informacja o rozpoczęciu przedsprzedaży gry The Elder Scrolls IV: Oblivion w wersji na konsolę Sony PlayStation 3 zelektryzowała nie tylko naszych użytkowników. 48 godzin później przekazujemy Wam kolejną tego typu rewelację. Tym razem dotyczy ona konwersji wymienionej wyżej pozycji na przenośną platformę Sony PSP.

Kane & Lynch oficjalnie w produkcji
Kane & Lynch oficjalnie w produkcji

Vercetti, 27 lipca 2006, 13:18

Przed niespełna dwoma tygodniami, powołując się na magazyn Game Informer, podaliśmy do wiadomości, że studio IO Interactive (odpowiedzialne m.in. za Hitmana i Freedom Fighters) pracuje nad kolejną trzecioosobową grą akcji, kryjącą się pod nazwą Kane & Lynch: Dead Men. W dniu dzisiejszym informacja ta znalazła potwierdzenie u wydawcy nowo powstającej gry, brytyjskiej korporacji Eidos.

Debiut wersji demonstracyjnej Dead or Alive 4

Jiker, 27 lipca 2006, 13:00

Większość ważnych gier wydanych na konsolę Xbox 360 doczekała się wersji demonstracyjnych, które można pobrać za pośrednictwem usługi Xbox Live. W ostatnim czasie stało się tak m.in. z grą Table Tennis. Jedną z nielicznych, wielkich pozycji, których taki rozwój wypadków nie dotyczył była czwarta część Dead or Alive.

Macie jeszcze niewiele ponad miesiąc na zagranie w demo Table Tennis
Macie jeszcze niewiele ponad miesiąc na zagranie w demo Table Tennis

eLKaeR, 27 lipca 2006, 11:55

Użytkownicy sieciowego systemu Xbox Live, posiadający stacjonarne konsole Xbox 360, mogą od wczoraj pobrać edycją pokazową gry Table Tennis, opracowanej przez Rockstar Games i wyposażonej w silnik, który zostanie wykorzystany w Grand Theft Auto IV. Developerzy powiązali z wersją demonstracyjną pewne ograniczenia, które właśnie poznaliśmy i chcielibyśmy opisać je Szanownym Czytelnikom.

Restless – nowa przygodówka w produkcji

Krooliq, 27 lipca 2006, 11:55

Brytyjskie studio developerskie Viperante ogłosiło, że właśnie pracuje nad nowym projektem, którego tytuł będzie brzmieć Restless.

Konami szykuje liczne gry z postaciami, pochodzącymi z kreskówek Walta Disney'a
Konami szykuje liczne gry z postaciami, pochodzącymi z kreskówek Walta Disney'a

eLKaeR, 27 lipca 2006, 11:23

Popularność postaci, znanych z animowanych filmów, firmowanych nazwiskiem Walta Disney'a, nie słabnie. Kreskówki z Myszką Mickey, Kaczorem Donaldem i innymi charakterystycznymi bohaterami chętnie oglądają nie tylko dzieci, ale także dorośli. Również dla obu tych grup wiekowych przeznaczony będzie szereg gier marki Konami, opracowywanych właśnie we współpracy z ludźmi Disney'a.

Głos Sama Fishera w TimeShift
Głos Sama Fishera w TimeShift

eLKaeR, 27 lipca 2006, 10:32

Zabranie projektu pt. TimeShift przez Vivendi Games spod skrzydeł korporacji Atari przynosi korzystne efekty. Nie tylko dano developerom z Saber Interactive nieco więcej czasu na dopracowanie produktu, ale także zorganizowano mu doborową obsadę aktorską w zakresie dubbingu. Właśnie ujawniono nazwiska trzech kluczowych osób, których głosy usłyszymy w wirtualnej rzeczywistości.

TrackIR w Armed Assault
TrackIR w Armed Assault

eJay, 27 lipca 2006, 10:31

Czy denerwuje Cię zbyt rozbudowana klawiszologia symulatorów lotu, realistycznych wyścigów samochodowych czy taktycznych strzelanin FPP? Za sprawą technologii TrackIR już niedługo gracze przeżyją niezwykłą rewolucję.

Simon the Sorcerer 4 ma wydawcę
Simon the Sorcerer 4 ma wydawcę

Krystian Smoszna, 27 lipca 2006, 09:58

Firmie Silver Style Entertainment, która odpowiada za powstanie czwartej odsłony cyklu Simon the Sorcerer, udało się znaleźć wydawcę swojej najnowszej produkcji. Został nim niemiecki koncern RTL Enterprises.

Przetestuj grę Red Orchestra: Ostfront 41-45 za darmo!
Przetestuj grę Red Orchestra: Ostfront 41-45 za darmo!

Krystian Smoszna, 27 lipca 2006, 09:33

Jeśli dotąd nie miałeś okazji spróbować swoich sił w grze Red Orchestra: Ostfront 41-45, masz okazję nadrobić zaległości. Przedstawiciele firmy Tripwire Interactive zapowiedzieli wczoraj, że już wkrótce ruszy specjalna oferta promocyjna dla użytkowników systemu elektronicznej dystrybucji Steam.

F.E.A.R.: Combat - tajemniczy projekt studia Monolith Productions
F.E.A.R.: Combat - tajemniczy projekt studia Monolith Productions

Krystian Smoszna, 27 lipca 2006, 09:18

Firma Monolith Productions ma w zanadrzu niespodziankę dla wszystkich wielbicieli gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon. Dokładnie za 20 dni producenci programu ujawnią szczegóły dotyczące tajnego projektu o nazwie Combat.