Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lipca 2006

Nowe informacje na temat Sadness
Nowe informacje na temat Sadness

BK, 28 lipca 2006, 16:30

Dzięki uprzejmości firmy Nibris, jako jedyni w Polsce możemy przedstawić Wam nowe informacje oraz materiały graficzne i dźwiękowe związane z Sadness, grą tworzoną z myślą o konsoli Nintendo Wii.

Myśli nieprzemyślane – Letnie Dźwięki

Redakcja GRYOnline.pl, 28 lipca 2006, 16:20

Nie ma to jak dyskusje o muzyce. Taka to dziedzina, w której najfajniej rozmawia się z tymi, którzy mają zdanie identyczne, co my. Każdy w końcu uważa, że jego gust jest najbardziej obiektywny/trafny, a mimo że szanuje i rozumie on pozostałych, to i tak woli co woli, cześć, nara. O ile prościej jest z grami, dającymi się znacznie łatwiej oceniać i systematyzować – jeszcze zbyt mało artystyczny jest to rodzaj rozrywki, by indywidualne gusta i upodobania przysłaniały racjonalny pogląd na rzeczywistość. No ale co by za różowo nie było, mówmy o muzyce. Tej w grach, konkretnie.

Oneechanabara X  – pierwsze screeny
Oneechanabara X – pierwsze screeny

BK, 28 lipca 2006, 14:38

Zgodnie z obietnicą, którą daliśmy Szanownym Czytelnikom tydzień temu, wracamy do tematu gry Oneechanabara X. Przedstawiciele studia D3 właśnie udostępnili pierwsze oficjalne screenshoty, które z przyjemnością Wam prezentujemy.

Premiera Wii jednak w październiku?
Premiera Wii jednak w październiku?

BK, 28 lipca 2006, 13:53

Dwa dni temu informowaliśmy Was o nowym planie wydawniczym firmy Nintendo i dacie premiery konsoli Wii, która rzekomo miała być w nim zaszyfrowana. Dziś kolejne źródło potwierdziło informacje tam zawarte – bardzo prawdopodobne, że nowy sprzęt Nintendo pojawi się na półkach sklepowych w październiku tego roku.

Halo doczeka się komiksów od Marvela
Halo doczeka się komiksów od Marvela

Vercetti, 28 lipca 2006, 13:35

Na zakończonej kilka dni temu imprezie Comic-Con w San Diego korporacja Marvel podała do wiadomości, że zamierza kontynuować swoją współpracę z firmą Bungie, producentem sagi Halo. Pierwszym efektem współdziałania obu ekip będzie ukazanie się na rynku nowej serii komiksów, zatytułowanej Halo Ongoing.

KumaWar 2 – dwa epizody gotowe do pobrania

BK, 28 lipca 2006, 13:22

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów strzelanin z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Na stronie internetowej KumaGames właśnie pojawiły się dwa pierwsze epizody gry KumaWar 2, gotowe do pobrania na twardy dysk.

Rodzina Soprano nie dla X360
Rodzina Soprano nie dla X360

Vercetti, 28 lipca 2006, 12:53

Zaanonsowana kilka dni przed targami E3 gra The Sopranos początkowo miała ukazać się na dwóch platformach – X360 oraz PS2. Wydawca tytułu, koncern THQ zdecydował jednak, że prace nad next-genową wersją produktu zostaną anulowane.

Test Drive Unlimited (X360) doczeka się dodatkowych pojazdów oraz stacji radiowych

Jiker, 28 lipca 2006, 12:09

Wczoraj informowaliśmy Was, że Test Drive Unlimited w wersji na Xboxa 360 będzie jedną z najtańszych gier wydanych na tę konsolę w Stanach Zjednoczonych. Jak się okazało, nie jest to koniec niespodzianek przedstawionych przez Atari, wydawcę najnowszej odsłony serii Test Drive.

Anglojęzyczne demo gry Call of Juarez już dostępne
Anglojęzyczne demo gry Call of Juarez już dostępne

Krystian Smoszna, 28 lipca 2006, 11:11

W Internecie pojawiła się anglojęzyczna wersja demonstracyjna gry Call of Juarez – pierwszoosobowej strzelaniny autorstwa polskiej firmy Techland.

Koncern Activision stracił prawa do produkcji gry o przygodach Iron Mana
Koncern Activision stracił prawa do produkcji gry o przygodach Iron Mana

Krystian Smoszna, 28 lipca 2006, 10:45

Koncern Activision stracił prawa do produkcji gry Iron Man. Opowieść o zakutym w żelazny kombinezon komiksowym herosie, który walczy z przestępczością, ukaże się na rynku (prawdopodobnie równo z premierą filmu, czyli w maju 2008 roku), ale stworzeniem programu zajmie się zupełnie inna firma...

Twórcy Prey pracują nad pierwszą łatą oraz dodatkami do trybu multiplayer
Twórcy Prey pracują nad pierwszą łatą oraz dodatkami do trybu multiplayer

Krystian Smoszna, 28 lipca 2006, 09:43

Zakończenie gry Prey daje jasno do zrozumienia, że przygody Tommy’ego będą kontynuowane. Zanim jednak doczekamy się kolejnej odsłony programu bądź jego oficjalnego rozszerzenia, firma Human Head Studios postara się o kilka dodatków, które z pewnością przypadną do gustu sympatykom pierwowzoru.

Trzy produkty firmy Ubisoft zaliczają opóźnienie
Trzy produkty firmy Ubisoft zaliczają opóźnienie

Krystian Smoszna, 28 lipca 2006, 09:10

Sympatycy gry Dark Messiah of Might and Magic będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Koncern Ubisoft, który odpowiada za wydanie programu, postanowił opóźnić jego premierę. Podobny los spotkał PeCetową edycję konsolowego hitu – czwartą odsłonę cyklu Resident Evil oraz produkt o nazwie Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent.