Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 lipca 2006

Autorzy Daxtera po raz pierwszy o swojej nowej grze
Autorzy Daxtera po raz pierwszy o swojej nowej grze

Jiker, 30 lipca 2006, 17:00

Przedstawiciel firmy Ready At Down, producenta Daxtera, bodaj najlepszej gry na konsolę przenośną PSP, potwierdził, że pracuje ona aktualnie nad nową pozycją na tenże sprzęt.

Z Archiwum Wii
Z Archiwum Wii

BK, 30 lipca 2006, 16:44

Czy w branży gier video zdarzają się zjawiska, które można nazwać paranormalnymi? Jak najbardziej. Właśnie wyszło na jaw, że już piętnaście lat temu pewien człowiek przewidział istnienie konsoli Wii, niektórych jej funkcji, a nawet podał bezbłędnie tytuł jednej z najbardziej oczekiwanych gier! Jasnowidz? Przybysz z przyszłości?

Pieniądze. Siła. Respekt. - Człowiek z blizną atakuje PSP
Pieniądze. Siła. Respekt. - Człowiek z blizną atakuje PSP

Jiker, 30 lipca 2006, 16:17

Po raz ostatni o grze Scarface, powstającej w oparciu o kultowy film gangsterski z Alem Pacino w roli głównej, informowaliśmy Was na początku maja 2006 roku (nie licząc oczywiście informacji prasowej firmy CD Projekt). Dzisiejsza wiadomość ucieszy z pewnością posiadaczy przenośnej konsoli PSP.

Entitlements – nowa broń Sony w walce z Xboxem 360

BK, 30 lipca 2006, 15:51

Najnowszy numer magazynu Electronic Gaming Monthly przynosi odpowiedzi na kilka pytań związanych z sieciowymi usługami konsoli Playstation 3. Mowa jest między innymi o odpowiedniku słynnych achievmentów z konsoli Xbox 360.

Bungie pracuje nad wymienialnym panelem dla konsoli Xbox 360

Jiker, 30 lipca 2006, 15:19

Jak wiadomo, projektanci konsoli Xbox 360 umożliwili przyszłym właścicielom ingerencje w jej wygląd. Mamy tu oczywiście na myśli specjalne, wymienialne panele, które można zainstalować na froncie 360-tki. Przed kilkoma dniami informowaliśmy Was o najnowszych postanowieniach firmy Nyko, dzisiaj natomiast prezentujemy ostatnie działania Bungie, producenta gier z serii Halo.

Hideo Kojima wspiera twórców Super Smash Bros. Brawl
Hideo Kojima wspiera twórców Super Smash Bros. Brawl

BK, 30 lipca 2006, 15:18

Co robi Hideo Kojima, twórca słynnej serii Metal Gear Solid, w przerwach w pracy nad czwartą częścią gry, zmierzającą na PS3? Jak się okazuje, wspiera autorów Super Smash Bros. Brawl, powstającego z myślą o Nintendo Wii!