Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lipca 2006

FlatOut: Total Carnage powędruje do posiadaczy X360?
FlatOut: Total Carnage powędruje do posiadaczy X360?

Vercetti, 5 lipca 2006, 15:10

Najnowsze wyścigi studia Bugbear Entertainment od kilku dni grzeją się na sklepowych półkach. Mowa tu oczywiście o grze FlatOut 2 w wersji na PC, PS2 i Xboxa. Już wkrótce może się okazać, że w nową edycję znanego dzieła dane będzie zagrać także posiadaczom konsol X360.

Next-genowy PES na Games Convention
Next-genowy PES na Games Convention

Vercetti, 5 lipca 2006, 14:12

Choć do rozpoczęcia największych w Europie targów elektronicznej rozrywki pozostał jeszcze ponad miesiąc, to niektórzy z wydawców zdecydowali się na to, by już teraz ujawnić część swoich planów, związanych z niemiecką imprezą. Tak też postąpiło japońskie Konami, szczycące się piłkarską serią Pro Evolution Soccer.

Nowa wersja emulatora PCSX2
Nowa wersja emulatora PCSX2

Jiker, 5 lipca 2006, 14:05

Autorzy jedynego naprawdę udanego emulatora konsoli PS2, PCSX2, udostępnili przed dwoma dniami kolejną jego wersję. Nie jest to co prawda oczekiwana edycja 1.0, bo tylko 0.9.1, ale i tak lista zmian oraz poprawek wydaje się być imponująca.

Iwata: "Wii nie wpłynie negatywnie na sukces DS Lite"

Jiker, 5 lipca 2006, 13:36

Satoru Iwata, prezes firmy Nintendo, zapewnił akcjonariuszy oraz klientów, że rozpoczęcie produkcji Wii nie wpłynie negatywnie na sukces przenośnej konsoli DS Lite.

Kampania reklamowa Sony znów szokuje
Kampania reklamowa Sony znów szokuje

Metatron, 5 lipca 2006, 12:31

Sony zdołało nas już przyzwyczaić do niestandardowych, często łamiących społeczne tabu akcji reklamowych. Tym razem kampania promująca wyjście nowego, białego modelu PSP może być przyczyną oskarżeń o podsycanie konfliktów na tle rasowym.

LOTR: The Battle for Middle-Earth II w wersji na Xboxa 360  już jest
LOTR: The Battle for Middle-Earth II w wersji na Xboxa 360 już jest

Krooliq, 5 lipca 2006, 12:19

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od dziś w amerykańskich sklepach jest już dostępna strategia czasu rzeczywistego dedykowana konsoli Xbox 360, pt. The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II.

Usta – kolejna „rewolucyjna” cecha Gears of War
Usta – kolejna „rewolucyjna” cecha Gears of War

Metatron, 5 lipca 2006, 12:15

Epic Games, twórcy oczekiwanego przez wielu Gears of War, postanowili rozwinąć koncepcję wykorzystania headsetu (zestaw składający się z słuchawek i mikrofonu). Zapowiadają, iż w tej grze pojawi się mechanizm w czasie rzeczywistym synchronizujący ruch ust postaci z wypowiadanymi przez gracza słowami.

Trwa zamieszanie wokół Assassin’s Creed

BK, 5 lipca 2006, 12:02

Wiele serwisów (w tym nasz) podało dziś informację na temat ostatecznego i – co ważne – oficjalnego potwierdzenia wydania gry Assassin’s Creed w wersji na Xboxa 360 i PC. Jak się okazuje, sprawa jest bardziej skomplikowana niż można by się spodziewać, bo sami przedstawiciele Ubisoftu gubią się w zeznaniach.

Dziesięć najważniejszych gier w historii

BK, 5 lipca 2006, 11:30

Dla wszystkich lubiących wszelkiego rodzaju zestawienia, mamy miłą niespodziankę. Popularny serwis GameFAQs przygotował listę dziesięciu najważniejszych tytułów w całej historii gier video.

Bit Generations – nowa seria gier od Nintendo
Bit Generations – nowa seria gier od Nintendo

BK, 5 lipca 2006, 11:10

Kilka tygodni temu pisaliśmy na łamach naszego serwisu o Touch Generations, czyli nowej serii gier przeznaczonej dla przenośnej konsoli Nintendo DS. Teraz „wielkie N” startuje z kolejną serią, nazwaną Bit Generations.

Homeworld powraca do źródła?

Łosiu, 5 lipca 2006, 10:39

Nie wiem jak, ale jakimś cudem wieść ta ominęła wszystkie znaczące media internetowe. W czerwcowym numerze najpopularniejszego na świecie magazynu o grach – Game Informer – w sekcji niepotwierdzonych doniesień, pojawiła się informacja, iż studio Relic odkupiło od koncernu Vivendi prawa do serii Homeworld.

Petycja posiadaczy Xboxa 360 w sprawie Mortal Kombat
Petycja posiadaczy Xboxa 360 w sprawie Mortal Kombat

BK, 5 lipca 2006, 10:27

Jak wiemy od kilku miesięcy, zapowiedziana na jesień tego roku gra Mortal Kombat: Armageddon będzie prawdopodobnie ostatnim tytułem z wielbionej od wielu lat przez graczy serii. Ukaże się ona w wersjach na Playstation 2 i pierwszego Xboxa.

Dwie nowe mapy do Heroes of Might & Magic V w drodze
Dwie nowe mapy do Heroes of Might & Magic V w drodze

Krystian Smoszna, 5 lipca 2006, 10:03

Jeszcze w tym miesiącu koncern Ubisoft opublikuje dwie nowe mapy do gry Heroes of Might & Magic V. W ten oto sposób wydawca zrobi ukłon w stronę fanów programu. Producent ostatniej odsłony kultowego cyklu – firma Nival Interactive – nie popisał się bowiem w tej kwestii, implementując niewielką liczbę scenariuszy i nie umieszczając w grze edytora.

Porcja obrazków z Tekken 6
Porcja obrazków z Tekken 6

Krooliq, 5 lipca 2006, 09:32

O powstawaniu kolejnej odsłony serii Tekken, oznaczonej numerem 6, po raz pierwszy informowaliśmy pod koniec kwietnia bieżącego roku. Dziś natomiast mamy dla Was porcję obrazków, prezentujących nadchodzącą kontynuację w akcji.

Assassin's Creed również w wersji PC oraz na konsolę Xbox 360 – Ubisoft potwierdził
Assassin's Creed również w wersji PC oraz na konsolę Xbox 360 – Ubisoft potwierdził

Krooliq, 5 lipca 2006, 08:49

Doczekaliśmy się. Nastał wreszcie koniec wielomiesięcznych domysłów i spekulacji – podczas niedawno zakończonej imprezy o nazwie Interactive Digital Entertainment Festival 2006, która odbyła się w Cannes, koncern Ubisoft potwierdził, że wielce oczekiwana gra Assassin's Creed trafi również w ręce posiadaczy PC oraz Xboxa 360.

Zagraj w demo The Settlers II: 10th Anniversary!
Zagraj w demo The Settlers II: 10th Anniversary!

Krystian Smoszna, 5 lipca 2006, 08:47

Macie ochotę na powrót do przeszłości? Jeśli tak, to umożliwi Wam to koncern Ubisoft, który opublikował wczoraj grywalną wersję demo nowej edycji hitu sprzed lat – gry The Settlers II: 10th Anniversary.

Gra Ridge Racer 2 na PSP oficjalnie zapowiedziana
Gra Ridge Racer 2 na PSP oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 5 lipca 2006, 08:28

Potwierdziły się doniesienia renomowanego magazynu Famitsu, który pod koniec ubiegłego miesiąca obwieścił, że koncern Namco Bandai Games przymierza się do produkcji kolejnej odsłony cyklu Ridge Racer, dedykowanej konsoli PlayStation Portable (PSP). Wczoraj w Internecie pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.