Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 lipca 2006

Komiksowa oprawa graficzna Team Fortress 2 potwierdzona!

Jiker, 15 lipca 2006, 14:00

Wczorajsza informacja poświęcona w głównej mierze zestawowi Half-Life 2 (uwzględniającego wydany już na PeCety Epizod Pierwszy, a także Epizod Drugi), który zostanie wydany na konsole nowej generacji, wywołała niemałe poruszenie wśród naszych Użytkowników. Główną przyczyną takiego obrotu sprawy była jednak wiadomość dotycząca oficjalnej zapowiedzi dodatku Team Fortress 2.

New Super Mario Bros. na szczycie, Xbox na dnie - sprzedaż gier i konsol w Japonii

Jiker, 15 lipca 2006, 13:52

Nintendo DS rządzi niepodzielnie. Taki wniosek można wysnuć, przeglądając najnowsze zestawienie przedstawiające najlepiej sprzedające się gry i konsole w Japonii. Sporządzony przez instytucję Media Create ranking obejmuje okres od 3 do 9 lipca.

Europejska premiera MGS3: Subsistence dopiero w październiku
Europejska premiera MGS3: Subsistence dopiero w październiku

Jiker, 15 lipca 2006, 12:44

Japończycy zdażyli już zapomnieć, Amerykanie przejść kilka razy, a mieszkańcy Starego Kontynentu muszą czekać do pażdziernika. Pod koniec tego miesiąca europejską premierę zaliczy bowiem rozbudowana wersja Metal Gear Solid 3, nosząca podtytuł Subsistence.

Treyarch stworzy nowe przygody Jamesa Bonda
Treyarch stworzy nowe przygody Jamesa Bonda

Vercetti, 15 lipca 2006, 12:02

Jak pamiętamy, w maju koncern Activision przejął od Electronic Arts prawa do wydawania gier, traktujących o perypetiach nieustraszonego Agenta 007. Według wstępnych planów, nowy właściciel praw do używania wizerunku Bonda w ciągu najbliższych ośmiu lat ma wypuścić na rynek aż 7 gier z Jamesem w roli głównej.

Red Steel doczekało się swojego bloga
Red Steel doczekało się swojego bloga

Vercetti, 15 lipca 2006, 11:43

Idea blogów, czyli internetowych pamiętników, nieobca jest także producentom gier. Przed kilkoma dniami paryski oddział UbiSoftu uruchomił stronę, na której zamierza opisywać swoje postępy w pracach nad grą Red Steel. Dzięki temu dane nam będzie na bieżąco śledzić, jak przebiega proces tworzenia jednej z pierwszych strzelanek na konsolę Nintendo Wii.

Jesienią przetestujemy grę Eagle Eye Golf
Jesienią przetestujemy grę Eagle Eye Golf

Vercetti, 15 lipca 2006, 10:48

Studio Aksys Games zaanonsowało wczoraj produkt, będący jej debiutanckim dziełem przeznaczonym na konsolę PlayStation 2. Mowa tu o grze Eagle Eye Golf, która tworzona jest z myślą o fanach golfa i trafić ma zarówno w gusta specjalistów, jak i początkujących fanów wirtualnego sportu.