Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 lipca 2006

Europejska cena test Drive Unlimited (X360) nie ulegnie zmianie

Jiker, 31 lipca 2006, 17:35

Przed kilkoma dniami informowaliśmy Was, że Test Drive Unlimited, najnowsza odsłona słynnej serii gier wyścigowych produkowana na konsole Xbox 360, PS2 i PSP, a także komputery osobiste, będzie jedną z najtańszych pozycji dostepnych na pierwsze z wymienionych urządzeń. Niestety, tylko w Ameryce.

Gearbox Software wyraziło zainteresowanie konsolą Nintendo Wii

Jiker, 31 lipca 2006, 17:00

Autorzy serii Brothers in Arms, firma Gearbox Software, ogłosiła, że konsola Nintendo Wii wzbudziła ich ciekawość i najprawdopodobniej już niebawem poznamy tytuł pierwszej gry powstającej w ich studiach z myślą o tym sprzęcie.

Microsoft szykuje niespodzianki na powitanie PS3 i Wii?

Vercetti, 31 lipca 2006, 16:56

Tegoroczna jesień przyniesie nam premiery dwóch wielkich konsol – PlayStation 3 i Wii. Będą one miały za zadanie walczyć o klientów z maszyną Microsoftu, X360 - jak na razie jedynym next-genem dostępnym w sklepach.

Heroes of Might & Magic jako MMOcRPG?!

Łosiu, 31 lipca 2006, 13:26

Doszły do nas właśnie zaskakujące informacje związane z przyszłością marki HoM&M. Otóż, korporacja UbiSoft prowadzi rozmowy z chińską firmą TQ Digital Entertainment, dotyczące stworzenia sieciowej wersji Herosów.

Romance of the Three Kingdoms dwuekranowo

eLKaeR, 31 lipca 2006, 13:23

Epoka Trzech Królestw jest bardzo istotnym okresem w dziejach Chin. Te burzliwe czasy (od 220 do 265 roku) stały się inspiracją dla twórców zaiste monumentalnej serii gier, nazwanej Romance of the Three Kingdoms i zapoczątkowanej w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Kolejne odsłony cyklu trafiały na rozmaite platformy, do grona których dołączy w przyszłości Nintendo DS.

Guitar Hero II – znamy tytuły kolejnych utworów
Guitar Hero II – znamy tytuły kolejnych utworów

Vercetti, 31 lipca 2006, 12:58

Pomimo tego, że ścieżka dźwiękowa gry Guitar Hero II ma składać się z 55 licencjonowanych piosenek, producent gry, ekipa Harmonix chcąc potrzymać nas w niepewności ujawniła dotąd nazwy jedynie siedmiu utworów. Od tego czasu minęły już niemal dwa miesiące, toteż nadszedł moment, byśmy poznali tytuły kolejnych kawałków.

System Shock 3 w wykonaniu Irrational Games nie interesował Electronic Arts

eLKaeR, 31 lipca 2006, 12:44

Marka System Shock jest historycznie związana z Electronic Arts, ponieważ pierwsza część tego cyklu została wydana przez firmę Origin Systems, która należy do "Elektroników". Jednakże amerykański koncern nie przejawia już ponoć zainteresowania słynną serią, o czym otwarcie mówi jeden z twórców System Shock 2.

David Suchet jako Herkules Poirot w wirtualnych adaptacjach powieści Agathy Christie

Krooliq, 31 lipca 2006, 12:35

Firma The Adventure Company ogłosiła, że jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów brytyjskich David Suchet zgodził się użyczyć głosu w trzech przygodówkach opartych o twórczość Agathy Christie, słynnej autorki poczytnych powieści kryminalnych.

World of Warcraft i jego chińskie sukcesy
World of Warcraft i jego chińskie sukcesy

Vercetti, 31 lipca 2006, 12:34

Przed kilkoma miesiącami informowaliśmy Was, że liczba Chińczyków, którzy grają w MMO, przekroczyła 25 milionów. Spory w tym udział gry World of Warcraft, najpopularniejszego sieciowego RPG w historii, który z każdym dniem przyciąga do siebie coraz więcej osób.

Szczegółowe informacje dotyczące nowego dodatku do Quake 4
Szczegółowe informacje dotyczące nowego dodatku do Quake 4

Krystian Smoszna, 31 lipca 2006, 09:58

Dokładnie dwa tygodnie temu opublikowaliśmy szczątkowe informacje dotyczące zmian i dodatków w trybie multiplayer gry Quake 4, które zostaną wprowadzone wraz z nową edycją pakietu Point Release (oznaczonego liczbą 1.3). Dziś wiemy już na temat zdecydowanie więcej. Wszystkich zainteresowanych nowymi udogodnieniami w tej popularnej strzelaninie zapraszamy do lektury poniższej wiadomości.

Koniec targów E3 w obecnej formie!

Jiker, 31 lipca 2006, 09:55

Informacja ta spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Okazało się, że słynne targi E3, które dostarczały nam do tej pory niesamowitą ilość informacji oraz zaskakujących zapowiedzi, już nigdy nie będą takie same. Entertainment Software Association planuje bowiem wprowadzenie zmian – i to całkiem sporych.

Już dziś premiera gry Hero Online
Już dziś premiera gry Hero Online

Krystian Smoszna, 31 lipca 2006, 08:44

Wyprodukowana przez studio NetGameCorporation gra Hero Online, ma dziś swoją oficjalną premierę. Każdy z Was będzie mógł spróbować swoich sił z tą produkcją, tym bardziej, że jest ona dostępna całkowicie za darmo.

Pierwsze screenshoty z UFO: Afterlight
Pierwsze screenshoty z UFO: Afterlight

Krystian Smoszna, 31 lipca 2006, 08:10

W ostatnich miesiącach firma Altar Interactive opublikowała sporo obrazków z najnowszego odcinka cyklu UFO, zatytułowanego Afterlight. Były to jednak grafiki niewiele mówiące na temat tego, jak program będzie się ostatecznie prezentować w akcji. Dziś możemy przyjrzeć się pierwszym, oficjalnym screenshotom, które pojawiły się na oficjalnej stronie gry.

Wii ma za mało mocy dla Haze
Wii ma za mało mocy dla Haze

eLKaeR, 31 lipca 2006, 08:08

Zapowiedziana w trakcie tegorocznych targów E3 gra z gatunku FPS pt. Haze ma zaprezentować nam oprawę wizualną o bardzo wysokiej jakości. Właśnie dlatego developerzy oznajmili, iż ich dzieło trafi do posiadaczy PeCetów i konsol nowej generacji. Jakie maszyny kryją się pod tym ostatnim pojęciem – na to pytanie autorzy właśnie odpowiedzieli.

Top 10 gier w US (PC) (31/07/06)
Top 10 gier w US (PC) (31/07/06)

Krystian Smoszna, 31 lipca 2006, 07:48

Przedstawiamy dwudzieste siódme notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowane przez kompanię NPD. Ranking obejmuje programy sprzedane w okresie od 9 do 15 lipca 2006 roku.