Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 sierpnia 2006

Poradnik: Prey

Redakcja GRYOnline.pl, 1 sierpnia 2006, 19:35

W niniejszym poradniku znajdziesz drobiazgową i okraszoną dużą liczbą obrazków solucję do gry Prey – pierwszoosobowej strzelaniny wyprodukowanej przez firmę Human Head Studios. Znajdziesz tu nie tylko dokładne wskazówki do piętrzących się na drodze do celu problemów, ale także porady do walk z niektórymi przeciwnikami (głównie tzw. bossami).

Wszystkie bilety na koncert otwarcia Games Convention 2006 wyprzedane

eLKaeR, 1 sierpnia 2006, 15:32

Już po raz czwarty targi Games Convention zostaną oficjalnie zainaugurowane koncertem muzyki z gier w lipskich Sukiennicach (Gewandhaus). W ciągu zaledwie kilku dni bilety na to wielkie wydarzenie kulturalne zostały całkowicie wyprzedane. W stosunku do ubiegłego roku liczbę miejsc dla słuchaczy zwiększono o 400, a zatem rozeszło się około 1000 wejściówek.

E3 Media Festival - nowa forma słynnych targów

Jiker, 1 sierpnia 2006, 15:15

Wczorajsza, szokująca wiadomość o końcu dotychczasowej formy targów E3 była niczym kubeł zimnej wody na nasze rozgrzane głowy. Zgodnie z zapowiedziami, dysponujemy dzisiaj oficjalnym stanowiskiem ESA (Entertainment Software Association), organizatora imprezy, wyjaśniającym to posunięcie.

Czołowe czasopisma o grach na sprzedaż?

Vercetti, 1 sierpnia 2006, 14:49

Amerykański koncern Ziff Davis to jeden z największych wydawców czasopism komputerowych na naszym globie. To pod jego szyldem ukazują się takie czasopisma, jak amerykański Official Playstation Magazine, Electronic Gaming Monthly czy Computer Gaming World. Kompania ta jest również posiadaczem jednego z czołowych serwisów o grach – 1Up.com.

Oficjalna specyfikacja Wii - według serwisu MaxConsole

Jiker, 1 sierpnia 2006, 14:15

Serwis internetowy MaxConsole.net, znany bardziej ze swych informacji na temat kolejnych pirackich osiągnięć crackerów i innych podobnych osobistości, aniżeli z rzetelnych wiadomości na temat rynku gier, wszedł w posiadanie specyfikacji konsoli Nintendo Wii. Jego redaktorzy zastrzegają jednocześnie, że przedstawione informacje są jak najbardziej prawdziwe.

Oficjalna strona gry Frater zadebiutowała w sieci
Oficjalna strona gry Frater zadebiutowała w sieci

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2006, 14:04

Polska firma Rebelmind uruchomiła przed kilkoma dniami oficjalną stronę swojej nowej produkcji o nazwie Frater. Jest to gra akcji z elementami RPG, reprezentująca popularny gatunek „hack & slash”.

Posłuchajcie odgłosów bolidów z Forza Motorsport 2
Posłuchajcie odgłosów bolidów z Forza Motorsport 2

eLKaeR, 1 sierpnia 2006, 13:44

O tym, jak brzmi poczciwy Trabant lub rodzima Syrena nie trzeba Polaków specjalnie informować – przecież takie pojazdy ciągle poruszają się po krajowych drogach i cokolwiek głośno zaznaczają swoją na nich obecność. Jednakże kosztownych wozów, które pojawią się w wyścigach pt. Forza Motorsport 2, nie można właściwie w Polsce (i nie tylko) usłyszeć na co dzień. Chcecie zrobić to teraz?

Nintendo DS bije japońskie rekordy sprzedaży

Jiker, 1 sierpnia 2006, 13:27

Japoński koncern Nintendo, twórca gier oraz różnego rodzaju konsol (od futurystycznych typu Virtual Boy, po klasyczne, jak N64, GameCube i ostatnio NDS Lite), ogłosił wczoraj, że jego najnowsze przenośne urządzenie – Nintendo DS – sprzedało się w Japonii w ponad 10-milionowym nakładzie.

EMPiK - Top Lista nr 30 (01/08/06)

Krooliq, 1 sierpnia 2006, 13:07

Już po raz trzydziesty w tym roku spotykamy się z EMPiKową listą TOP 10, czyli zestawieniem najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 24.07.2006 do 30.07.2006 w 78 salonach tej sieci.

Import Tuner Challenge, czyli Tokyo Xtreme Racer w wersji dla X360
Import Tuner Challenge, czyli Tokyo Xtreme Racer w wersji dla X360

eLKaeR, 1 sierpnia 2006, 13:05

Mitsubishi Lancer Evolution, Toyota Supra i Subaru Impreza – te modele samochodów doskonale zna każdy fan tuningu. Między innymi takie czterokołowce zobaczymy w najnowszej odsłonie cyklu Tokyo Xtreme Racer, którą korporacja Ubisoft Entertainment zdecydowała się sprowadzić do Stanów Zjednoczonych i Europy. Posiadacze konsol Xbox 360 poczekają więc do tegorocznej jesieni.

Szef Xbox Japan zabiera głos w sprawie ceny PS3

Jiker, 1 sierpnia 2006, 12:58

Główny menedżer ds. Xboxa w Japonii, Takahashi Sensui, zabrał głos w sprawie niezbyt dobrych wyników osiąganych przez tę konsolę w jego kraju. Nie omieszkał również nie wtrącić własnego zdania odnośnie ceny PS3.

Collapse: Devastated Land w produkcji
Collapse: Devastated Land w produkcji

Vercetti, 1 sierpnia 2006, 12:53

Moskiewska Buka Entertainment zaanonsowała dzisiaj nową grę akcji - Collapse: Devastated Land. Tytuł opracowany zostanie przez studio Creoteam, a pierwsza prezentacja tegoż dzieła nastąpi na zbliżających się targach Games Convention.

Niezbyt optymistyczny raport finansowy koncernu Sega Sammy

Jiker, 1 sierpnia 2006, 12:21

Koncern Sega Sammy opublikował w ostatnim czasie raport finansowy dotyczący drugiego kwartału roku 2006, zakończonego dniem 30 czerwca. W oczy rzuca się przede wszystkim potężna obniżka w uzyskanych zyskach względem tego samego okresu w roku ubiegłym.

Three Warriors - nowa gra RPG z Niemiec
Three Warriors - nowa gra RPG z Niemiec

Krooliq, 1 sierpnia 2006, 12:17

Firma working-title podała do wiadomości, że aktualnie w studiu developerskim NewVen trwają prace nad nową grą RPG o nazwie Three Warriors.

Championship Manager 2007 jesienią
Championship Manager 2007 jesienią

Vercetti, 1 sierpnia 2006, 11:37

Brytyjski Eidos podał do wiadomości, że najnowsze dzieło zespołu Beautiful Game Studios, Championship Manager 2007 ukaże się na rynku już jesienią. Jednocześnie producenci gry przedstawili kilka szczegółów na temat zaanonsowanego dzisiaj tytułu.

„Złota” Yakuza
„Złota” Yakuza

Krooliq, 1 sierpnia 2006, 10:16

Firma SEGA poinformowała, że Yakuza, czyli anglojęzyczna edycja gry akcji osadzonej w realiach świata japońskiej organizacji przestępczej, uzyskała właśnie „złoty” status.

Rozdzielczość HD lub ED w każdej grze na platformie PlayStation 2

eLKaeR, 1 sierpnia 2006, 09:32

Marka Xploder znana jest m.in. posiadaczom konsol Nintendo DS, PlayStation Portable i Xbox, ponieważ w jej ramach można znaleźć liczne programy, służące np. do odtwarzania muzyki lub filmów. Odpowiedzialna za nią firma Fire International chce wprowadzić teraz na rynek produkt o nazwie Xploder HDTV Game Player, przeznaczony dla entuzjastów platformy PlayStation 2.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (01/08/06)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (01/08/06)

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2006, 09:08

Nie udało się grze Grand Theft Auto: Liberty City Stories zdobyć po raz szósty z rzędu tytułu najlepiej sprzedającego się programu rozrywkowego na Wyspach Brytyjskich. Dotychczasowego lidera zdetronizował inny przebój – program o nazwie Cars.

Demo Dead Rising w planach firmy Capcom
Demo Dead Rising w planach firmy Capcom

eLKaeR, 1 sierpnia 2006, 08:55

Nadchodząca gra akcji pt. Dead Rising zaoferuje nam dość brutalną zabawę i właśnie dlatego spekulowano, że może nie dojść do premiery w Niemczech, gdzie panuje restrykcyjne prawo w kwestii wirtualnej przemocy. Mimo wszystko nasi zachodni sąsiedzi dostaną gotowy produkt już za miesiąc razem z resztą Europy, natomiast Amerykanie ruszą do sklepów za kilka dni. Wcześniej jednak pojawi się demo.

Savage 2: A Tortured Soul - wersja beta później niż planowano
Savage 2: A Tortured Soul - wersja beta później niż planowano

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2006, 08:45

Studio S2 Games postanowiło opóźnić w czasie premierę wersji beta gry Savage 2: A Tortured Soul. Program miał zostać udostępniony w Internecie wczoraj. Wszyscy zainteresowani będą musieli jednak poczekać. Jak długo? Tego dokładnie nie wiadomo.

D.1.R.T. ma nadejść za niewiele ponad miesiąc
D.1.R.T. ma nadejść za niewiele ponad miesiąc

eLKaeR, 1 sierpnia 2006, 08:23

Znajdujące się ciągle na etapie produkcji dzieło firmy Nu Generation Games znane jest właściwie pod trzema nazwami: D.1.R.T., Origin of the Species i DIRT. Jak dotąd twórcy regularnie odsuwali datę premiery niniejszej pozycji w przyszłość, ale teraz jest nadzieja, że wreszcie znamy ostateczny termin rynkowego debiutu pełnej wersji. Developerzy zaktualizowali bowiem stronę internetową gry.

Unreal Tournament 2007 zalicza opóźnienie
Unreal Tournament 2007 zalicza opóźnienie

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2006, 07:56

Jest już pewne, że nie zobaczymy gry Unreal Tournament 2007 przed świętami Bożego Narodzenia. Przedstawiciel koncernu Midway, który odpowiada za wydanie programu, zdradził redaktorom serwisu GameSpot, że kolejna odsłona popularnego cyklu strzelanin pojawi się dopiero w przyszłym roku kalendarzowym.

Produkty firmy Konami w ofercie serwisu GameTap
Produkty firmy Konami w ofercie serwisu GameTap

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2006, 07:18

Przedstawiciele serwisu GameTap, oferującego swoim użytkownikom możliwość zabawy w ponad pięćset popularnych gier (często są to wielkie hity sprzed lat), poinformowali o dołączeniu do oferty produktów koncernu Konami.