Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 sierpnia 2006

Poradnik: The Ant Bully

Redakcja GRYOnline.pl, 28 sierpnia 2006, 17:52

The Ant Bully to gra zrobiona na podstawie filmu pod tym samym tytułem (polski tytuł to: Po rozum do mrówek). Jest to adaptacja książki Johna Nickle’a, opowiadającą o chłopcu, który przez swoją nierozsądną zabawę w niszczenie mrowiska, zostaje pomniejszony do bardzo małych rozmiarów przez mrówczego szamana. Dzieciak może powrócić do poprzedniego stanu, gdy uzbiera 100 złotych kryształów i pomoże innym mrówkom.

EMPiK - Top Lista nr 34 (28/08/06)

Karolina Talaga, 28 sierpnia 2006, 16:35

Kolejny tydzień w EMPiKach zakończony, a zatem czas na zestawienie najlepiej sprzedających się gier na platformę PC i PS2. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 21.08.2006 do 27.08.2006 w 78 salonach tej sieci.

Konkurs Titan Quest - gra za friko!
Konkurs Titan Quest - gra za friko!

Janusz Burda, 28 sierpnia 2006, 14:52

Titan Quest w polskiej wersji językowej – ta oto gra może już wkrótce stać się waszą własnością! Warunkiem koniecznym, do tego, aby przesyłka z nagrodą wylądowała właśnie w waszej skrzynce pocztowej, jest wzięcie udziału w naszym tegotygodniowym konkursie z serii „gra za friko”.

Settlers II i Nintendo DS – niemożliwe? A jednak!

Maciej Myrcha, 28 sierpnia 2006, 14:51

Jeśli, po pierwsze, jesteście posiadaczami konsolki Nintendo DS, po drugie, uwielbiacie gry strategiczne czasu rzeczywistego, i po trzecie, jak grom z jasnego nieba uderzyła Was wiadomość, że Age of Empires: The Age of Kings w wersji na wspomniany sprzęt, przekształciła się w turówkę, ta informacja przywróci Wam radość życia.

Games Convention 2006 w liczbach

Krzysztof Gonciarz, 28 sierpnia 2006, 13:07

Kolejne targi Games Convention za nami. Organizatorzy nie pozwolili długo czekać na oficjalne ich podsumowanie, w którym wszem i wobec ogłaszają olbrzymi sukces.

We wrześniu usłyszymy więcej o najnowszym Postalu?

Maciej Myrcha, 28 sierpnia 2006, 12:43

Trzeba przyznać, iż twórcy legendarnego już, krwawego Postala, Running With Scissors, od jakiegoś czasu milczą jak zaklęci w sprawach swoich nowych produkcji. Gdyby nie kontrowersyjny reżyser Uwe Boll, który, o zgrozo, przygotowuje filmową adaptację wspomnianej gry, można by zapomnieć, iż takie studio deweloperskie istnieje. Jednak ta sytuacja, według zapowiedzi prezesa firmy, Vince'a Desi, ulegnie zmianie już niedługo.

Cannon Fodder Blasting - War Has Never Been So Much Fun

Piotr Doroń, 28 sierpnia 2006, 11:58

Firma Codemasters ogłosiła, iż jedna z jej flagowych produkcji – Cannon Fodder – zostanie w najbliższym czasie przeniesiona na przenośną konsolę Sony, PSP. Premiera odbędzie się najprawdopodobniej na wiosnę 2007 roku.

GOL na GC 2006: Metal Gear Solid 3: Subsistence vs. Lost Planet: Extreme Condition
GOL na GC 2006: Metal Gear Solid 3: Subsistence vs. Lost Planet: Extreme Condition

Radosław Grabowski, 28 sierpnia 2006, 11:32

Przemierzając kilka sporych rozmiarów hal targowych, w których zorganizowano Games Convention 2006, natrafiliśmy na dwie dość podobne do siebie gry akcji TPP, opracowane zarówno z myślą o opcji single player, jak i o zabawie w trybie wieloosobowym. Mowa o Metal Gear Solid 3: Subsistence i Lost Planet: Extreme Condition – w obu przypadkach mieliśmy okazję przetestować multiplayer.

Pirates of the Burning Sea wypłynie na morza i oceany w czerwcu 2007

Maciej Myrcha, 28 sierpnia 2006, 11:20

Dla wszystkich fanów bardzo ciekawie zapowiadającej się pozycji z gatunku MMORPG, Pirates of the Burning Sea, ma dwie wiadomości, dobrą i złą. Dobra jest taka, iż wiemy kiedy wspomniana gra pojawi się na rynku. Zła – będzie to dopiero czerwiec przyszłego roku.

Top 10 gier w US (28/08/06)
Top 10 gier w US (28/08/06)

Krystian Smoszna, 28 sierpnia 2006, 10:56

Przedstawiamy trzydzieste pierwsze notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowane przez kompanię NPD. Ranking obejmuje programy sprzedane w okresie od 6 do 12 sierpnia 2006 roku.

Sprawdź jak prezentuje się Halo 2 w wersji na PC
Sprawdź jak prezentuje się Halo 2 w wersji na PC

Krystian Smoszna, 28 sierpnia 2006, 10:24

Firma Bungie opublikowała pierwsze obrazki pochodzące z konwersji programu Halo 2 na PC. Zdjęcia zostały zaprezentowane na oficjalnej stronie internetowej studia, w nowym dziale całkowicie poświęconym wspomnianej wyżej grze.

Kolejne obrazki z The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage
Kolejne obrazki z The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage

Marek Grochowski, 28 sierpnia 2006, 10:14

Studio Nobilis, odpowiedzialne za prace nad grą The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage, noszącą niegdyś nazwę Atlantis V, opublikowało w sieci kolejną porcję obrazków ze swojej przygodówki w stylu point & click. Screenshoty dają nam przedsmak tego, w co zagramy już w październiku bieżącego roku.

Dwa Światy w trzech wersjach
Dwa Światy w trzech wersjach

Marek Grochowski, 28 sierpnia 2006, 09:47

Według informacji, jakie opublikowała niedawno niemiecka strona YiYa.de, najnowsze dzieło krakowskiego zespołu Reality Pump, cRPG o nazwie Two Worlds pod koniec tego roku trafi na rynek w trzech odmiennych edycjach.

Microsoft nie ma wyłączności na Pro Evolution Soccer - stwierdza 'Seabass' Takatsuka
Microsoft nie ma wyłączności na Pro Evolution Soccer - stwierdza 'Seabass' Takatsuka

Artur Falkowski, 28 sierpnia 2006, 09:39

Wygląda na to, że Microsoft nieco się pospieszył w trakcie swojej konferencji, podczas tegorocznego Games Convention, obwieszczając światu, że posiada roczną wyłączność dla X360 na nową część Pro Evolution Soccer.

Wojenne klimaty na wesoło, czyli nowa gra Polaków z L'Art
Wojenne klimaty na wesoło, czyli nowa gra Polaków z L'Art

Artur Falkowski, 28 sierpnia 2006, 08:34

Warszawska ekipa L’Art, znana choćby z wydanie trzech edycji Skoków Narciarskich (2003, 2004, 2005) oraz gry przygodowej Chłopaki nie Płaczą, tym razem wzięła się za wojenne klimaty.

Posiadacze Wii w pierwszej kolejności zagrają w sieci wyłącznie w gry Nintendo
Posiadacze Wii w pierwszej kolejności zagrają w sieci wyłącznie w gry Nintendo

Bartłomiej Kossakowski, 28 sierpnia 2006, 07:30

Mamy złe wieści dla wszystkich oczekujących na tegoroczną premierę konsoli Wii. Jedyne gry, które od początku będą wykorzystywać sieciowe możliwości sprzętu, to wyłącznie tytuły stworzone przez samo Nintendo.

Assassin’s Creed nie będzie jedyną grą wykorzystującą Scimitar Engine
Assassin’s Creed nie będzie jedyną grą wykorzystującą Scimitar Engine

Bartłomiej Kossakowski, 28 sierpnia 2006, 07:07

Silnik Scimitar Engine, wykorzystany w nadchodzącej grze akcji Assasin’s Creed, zostanie użyty również w innych pozycjach firmy UbiSoft. Istnienie pierwszej z nich właśnie zostało oficjalnie potwierdzone.

Nintendo nawiązuje współpracę z siecią McDonald’s
Nintendo nawiązuje współpracę z siecią McDonald’s

Bartłomiej Kossakowski, 28 sierpnia 2006, 06:59

Co może być wynikiem współpracy między firmą Nintendo i siecią McDonald’s? Oczywiście najnowsza seria zabawek z Mario i resztą ekipy, które już wkrótce będzie można znaleźć w zestawach Happy Meal.