Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 sierpnia 2006

Splinter Cell: Double Agent z unikalną muzyką
Splinter Cell: Double Agent z unikalną muzyką

Marek Grochowski, 19 sierpnia 2006, 14:45

UbiSoft ujawnił, że dwaj kompozytorzy - Sascha Dikiciyan oraz Cris Velasco - będą odpowiedzialni za skomponowanie utworu, który wprowadzi nas do gry Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent. Wspomniani artyści stworzą także tło muzyczne do przerywników filmowych, napędzających fabułę nowych przygód Sama Fishera.

Czy KAZooK podbije rynek PSP?
Czy KAZooK podbije rynek PSP?

Piotr Doroń, 19 sierpnia 2006, 13:52

Dobrych party games, szczególnie tych dziwacznych, pokroju WarioWare, nigdy za wiele. Z pewnością do podobnego wniosku doszli pracownicy studia Monte Cristo, producenci The Plan na PS2 i PC. Efektem jest zapowiedź gry KAZooK na konsolę PSP.

Nie napisał książki, bo grał w Civilization
Nie napisał książki, bo grał w Civilization

Marek Grochowski, 19 sierpnia 2006, 12:57

Szkocki pisarz science-fiction, Iain Banks od lat przyznaje, że gry komputerowe to jego pasja. Jak donosi dziennik The Independent, autor m.in. książki pt. „The Player of Games” zaczął ostatnio traktować swoje hobby nazbyt poważnie.

EA ujawniło scieżkę dźwiękową gry FIFA 07

Piotr Doroń, 19 sierpnia 2006, 12:50

Koncern Electronic Arts opublikował listę utworów, składających się na ścieżkę dźwiękową gry FIFA 07. Najnowsza odsłona jednej z dwóch najlepiej sprzedających się serii piłkarskich będzie się mogła poszczycić iście wybuchową mieszanką międzynarodowej muzyki.

Electronic Arts kupiło licencję na silnik Unreal Engine 3
Electronic Arts kupiło licencję na silnik Unreal Engine 3

Marek Grochowski, 19 sierpnia 2006, 11:52

Wczoraj, późnym popołudniem jeden z czołowych wydawców gier, koncern Electronic Arts podał do wiadomości, że zakupił od studia Epic Games licencję na używanie silnika Unreal Engine 3. Zaawansowane narzędzie graficzne posłuży firmie do upiększenia next-genowych tytułów, znajdujących się aktualnie w fazie rozwoju.

GOL CS Lato 2006 – koniec pierwszej fazy rozgrywek
GOL CS Lato 2006 – koniec pierwszej fazy rozgrywek

Arkadiusz Wasilonek, 19 sierpnia 2006, 11:01

Wczoraj zakończyła się pierwsza faza rozgrywek w turnieju GOL CS Lato 2006. Obyło się bez większych niespodzianek. Pierwszy etap przeszły bez problemów największe polskie klany.

NDS znów na topie - wyniki sprzedaży gier w Japonii

Artur Falkowski, 19 sierpnia 2006, 07:30

Tydzień temu pisaliśmy o tym, że po raz pierwszy od bardzo dawna gra na konsolę inną niż NDS zajęła pierwsze miejsce na cotygodniowej liście dziesięciu najlepiej sprzedających się w Japonii tytułów. Zbyt długo Sony nie cieszyło się wiodącą pozycją gry na PSP (SD Gundam G Generation Portale). Obecnie zajmuje już ona zaledwie ósme miejsce.