Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 sierpnia 2006

Posiadacze PS2 otrzymają nową grę opartą o uniwersum Star Trek
Posiadacze PS2 otrzymają nową grę opartą o uniwersum Star Trek

Jiker, 5 sierpnia 2006, 20:00

Posiadacze konsoli PS2 otrzymają w najbliższym czasie kolejną grę spod znaku Star Trek. Star Trek: Encounters będzie należeć do gatunku kosmicznych strzelanin i umożliwi graczom wcielenie się w wiele postaci, które ujawniły się w trakcie czterdziestoletniej historii Star Trek. Autorzą stworzą również wirtualne odpowiedniki większości statków kosmicznych, a także rodzajów broni.

Mobile Suit Gundam w wersji PS3 trafi do Ameryki Płn.
Mobile Suit Gundam w wersji PS3 trafi do Ameryki Płn.

Jiker, 5 sierpnia 2006, 18:54

Japoński oddział firmy Namco Bandai potwierdził informację, że gra Mobile Suit Gundam: Sight on Target w wersji na konsolę PlayStation 3 zostanie wydana w Ameryce Północnej. Oficjalna data premiery nie została ujawniona. Wiadomo jedynie, że do tego wydarzenia dojdzie w 2007 roku.

Kontynuacja Super Mario Strikers zmierza na Wii?
Kontynuacja Super Mario Strikers zmierza na Wii?

Jiker, 5 sierpnia 2006, 18:21

Zachodni serwis IGN informuje, powołując się na źródła zbliżone do Nintendo of Europe, że japoński koncern pracuje obecnie nad kontynuacją gry Super Mario Strikers (znanej również jako Mario Smash Football), której europejska premiera nastąpi w listopadzie 2006 roku.

Valve na targach Games Convention 2006

Jiker, 5 sierpnia 2006, 14:22

Firma Valve Software, producent gier z serii Half-Life, ogłosiła, że sierpniowe targi Games Convention w Lipsku zostaną obdarowane nie tylko prezentacją Half-Life 2: Episode Two. Przedstawione zostaną również dwa dodatki – Team Fortress 2 oraz Portal – które swą premierę będą miały w tym samym czasie, co kolejna już odsłona drugiej części tej świetnej gry z gatunku FPS.

"W chwili obecnej powstaje ponad 100 gier na konsolę PS3" - oznajmił Phil Harrison

Jiker, 5 sierpnia 2006, 13:37

Phil Harrison ujawnił w rozmowie z dziennikarzami brytyjskiego dziennika The Guardian, że aktualnie w produkcji znajduje się ponad 100 gier, które swą premierę będą miały w trakcie i zaraz po premierze konsoli PS3. Dodał przy okazji, że Sony zdołało sprzedać już blisko 10.000 development kitów.

Street Fighter II: Hyper Fighting najlepiej sprzedającą się grą wchodzącą w skład Xbox Live Arcade

Jiker, 5 sierpnia 2006, 12:57

Firma Capcom ogłosiła, że jej najnowsza produkcja przeznaczona na konsolę Xbox 360 – Street Fighter II: Hyper Fighting – osiągnęła w przeciągu 24 godzin status najszybciej sprzedającej się gry wchodzącej w skład Xbox Live Arcade w historii tejże usługi.