Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 sierpnia 2006

"Up the Irons! Maiden's back!" - krzykną właściciele Wii oraz NDS

Piotr Doroń, 12 sierpnia 2006, 18:42

Nie lada gratka czeka wszystkich fanów zespołu heavy metalowego Iron Maiden, którzy nabędą w najbliższej przyszłości konsolę Nintendo Wii bądź DS oraz grę Tony Hawk Downhill Jam. Pojawi się w niej bowiem premierowa piosenka, wchodząca w skład długo oczekiwanego, nowego albumu brytyjskiej grupy.

Amerykański rynek gier ciągle rośnie w siłę

Piotr Doroń, 12 sierpnia 2006, 16:08

Ostatnie wyliczenia NPD, grupy zajmującej się badaniem globalnego rynku gier, ukazują oczekiwany przez analityków wzrost w wartości sprzedaży produktów zaliczanych do przemysłu growego. Poniższe dane dotyczą rynku amerykańskiego.

Poradnik: Titan Quest

Redakcja GRYOnline.pl, 12 sierpnia 2006, 10:11

Poradnik zawiera opis wszystkich misji, jakie znalazły się w grze, zarówno tych głównych, jak i pobocznych. Każde zadanie wzbogacone jest o jedną, dwie lub nawet kilka specjalnie oznakowanych map, które w połączeniu ze zdjęciami i szczegółowym opisem stanowią niezwykle przydatną pomoc. Jeśli nie wiesz, jak ukończyć zadanie bądź z góry chcesz znać rozwiązanie, z pewnością docenisz ten materiał.

200 gier zmierza na Playstation 3!
200 gier zmierza na Playstation 3!

Bartłomiej Kossakowski, 12 sierpnia 2006, 09:21

Serwis PS3 Land opublikował właśnie listę prawie dwustu tytułów przeznaczonych dla konsoli Playstation 3, nad którymi trwają prace. O części z nich wiemy od bardzo dawna, niektóre to kontynuacje znanych serii, inne nazwy zupełnie nic nam nie mówią, choć z pewnością warto je poznać.

Pierwszy wywiad z reżyserem filmu Halo

Piotr Doroń, 12 sierpnia 2006, 09:00

Neill Blomkamp o fascynacji grami, dwóch odsłonach Halo, doświadczeniu, własnej wizji filmu oraz Master Chiefie. Pierwszy wywiad z właśnie wybranym reżyserem filmu opartego o historię opowiedzianą w grach z serii Halo.

Armored Core 4 trafi do sklepów w dniu premiery Playstation 3
Armored Core 4 trafi do sklepów w dniu premiery Playstation 3

Bartłomiej Kossakowski, 12 sierpnia 2006, 08:25

Kolejna odsłona serii Armored Core, tworzona z myślą o Playstation 3, trafi do sprzedaży w dniu premiery nowej konsoli firmy Sony, czyli na początku listopada tego roku. Informację na ten temat podał nowy numer japońskiego magazynu Famitsu.

Tajemnicza reklama Nintendo Wii
Tajemnicza reklama Nintendo Wii

Bartłomiej Kossakowski, 12 sierpnia 2006, 08:05

W sieci właśnie pojawiła się nietypowa reklama konsoli Nintendo Wii, z której możemy dowiedzieć się co nieco o możliwościach sprzętu, a także sprawdzić, jak na jego tle wypada konkurencja, czyli Playstation 3. Autorzy postanowili jednak przedstawić to zagadnienie w dość specyficzny sposób.