Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 sierpnia 2006

Czym pojeździmy w nowej odsłonie serii Need for Speed?
Czym pojeździmy w nowej odsłonie serii Need for Speed?

Vercetti, 7 sierpnia 2006, 14:26

Niemal każda kolejna odsłona popularnych wyścigów ze stajni Electronic Arts to okazja do podziwiania najpiękniejszych (i najdroższych zarazem) wozów na naszym globie. Zgodnie z tradycją autorzy Need for Speed: Carbon szykują dla nas prawdziwą samochodową ucztę.

400.000 przedpremierowych zamówień gry Final Fantasy III (NDS)
400.000 przedpremierowych zamówień gry Final Fantasy III (NDS)

Jiker, 7 sierpnia 2006, 14:21

Wrzawa wokół Final Fantasy III, pierwszej gry z serii FF na przenośną konsolę Nintendo DS, nie ustaje. Umiejętnie podtrzymują ją spece od marketingu pracujący w firmie Square Enix, producenta i wydawcy gry. Przykładem mogą być opublikowane właśnie nowe zrzuty ekranowe ukazujące m.in. tryb walki.

Nintendo Wii za $299?

Jiker, 7 sierpnia 2006, 13:40

Sieć amerykańskich sklepów 7-eleven przedstawiła zasady nowej promocji, będącej zarazem konkursem, w której głównymi nagrodami będzie… 711 konsol Nintendo Wii!

Anno 1701 pod koniec października
Anno 1701 pod koniec października

Vercetti, 7 sierpnia 2006, 13:24

Wszyscy, którzy pragną cofnąć się do początku osiemnastego wieku, mogą powoli przygotowywać się do wirtualnej podróży, gdyż studio Related Designs ujawniło datę premiery swojego kolejnego dzieła, Anno 1701.

Dalsze informacje nt. GTA: Vice City Stories
Dalsze informacje nt. GTA: Vice City Stories

eLKaeR, 7 sierpnia 2006, 13:05

Pierwszymi szczegółowymi informacjami nt. Grand Theft Auto: Vice City Stories, jak również debiutanckimi screenshotami, podzieliliśmy się z Szanownymi Czytelnikami przed pięcioma dniami. Dziś powracamy do tematu "Opowieści z Vice City", ponieważ w Sieci pojawiła się garść dodatkowych danych wraz ze świeżymi zrzutami ekranowymi.

Pierwsze zdjęcia z filmu opartego na serii Devil May Cry
Pierwsze zdjęcia z filmu opartego na serii Devil May Cry

Jiker, 7 sierpnia 2006, 13:05

Pierwsze informacje związane z przenosinami na duży ekran gier z serii Devil May Cry pojawiły się pod koniec kwietnia 2006 roku. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam jedyne, jak dotąd, zdjęcia ukazujące głównych bohaterów filmu.

Osiem gier, których nie zobaczymy na PS3
Osiem gier, których nie zobaczymy na PS3

Vercetti, 7 sierpnia 2006, 12:31

Choć według zapewnień Phila Harrisona na konsolę PlayStation 3 powstaje aktualnie ponad sto tytułów, nie możemy zapominać o grach, które najpewniej nie ukażą się na nadchodzącym next-genie Sony. Pomimo tego, że lista tych pozycji jest stosunkowo krótka, pojawiło się na niej parę ciekawych produktów.

Reklamy a nastawienie amerykańskich dzieci do produktów firm Microsoft oraz Sony

Jiker, 7 sierpnia 2006, 12:04

Grupa Anderson Analytics, zajmująca się głównie rozpoznawaniem danego rynku, przedstawiła przed kilkoma dniami wyniki badania przeprowadzonego na grupie młodych dzieci płci męskiej. Dotyczyło ono wpływu reklam, znaków handlowych na psychikę młodszej części naszego społeczeństwa.

John Carmack o nowej produkcji ID Software

Metatron, 7 sierpnia 2006, 11:34

John Carmack, guru gatunku FPS odpowiedzialny za powstanie takich hitów jak Wolfenstein, Doom i Quake w swoim wystąpieniu podczas tegorocznego QuakeCon podał parę informacji dotyczących nowej produkcji, powstającej w studiach ID Software. Zgodnie z zapowiedzią Johna, szykuje się gra niemniej przełomowa niż swego czasu był Wolfenstein.

Zobacz nowe filmy z Gothic 3
Zobacz nowe filmy z Gothic 3

Krystian Smoszna, 7 sierpnia 2006, 10:27

Sympatyków trzeciej odsłony cyklu Gothic z pewnością zainteresują nowe filmy, które w ubiegły piątek pojawiły się na łamach serwisu GameSpot.

Electronic Arts likwiduje serwery online do swoich starszych tytułów

Krystian Smoszna, 7 sierpnia 2006, 10:03

Złe wieści dla sympatyków rozgrywek sieciowych w grach firmy Electronic Arts. Koncern zdecydował się wyłączyć 1 sierpnia bieżącego roku serwery wybranych programów rozrywkowych, uniemożliwiając tym samym prowadzenie dalszych potyczek online.

Bully tylko na konsolę PlayStation 2
Bully tylko na konsolę PlayStation 2

Krystian Smoszna, 7 sierpnia 2006, 09:23

Kilka dni temu powróciliśmy do tematu kontrowersyjnej gry Bully, która – jak się okazało – wciąż jest w produkcji. Niestety, z tamtej wiadomości nie mogą cieszyć się posiadacze konsoli Xbox, gdyż program powstanie wyłącznie z myślą o PlayStation 2.

PlayStation 4 bez żadnego napędu?

WLQ, 7 sierpnia 2006, 08:32

Jeszcze nie doszło do premiery PlayStation 3, a już niektórzy pracownicy japońskiej firmy zaczynają myśleć o tym, jak będzie wyglądać wyposażenie konsol za kilka lat.

Wsteczna kompatybilność na PlayStation 3 coraz doskonalsza
Wsteczna kompatybilność na PlayStation 3 coraz doskonalsza

WLQ, 7 sierpnia 2006, 07:45

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że wsteczna kompatybilność w przypadku wchodzącego na rynek sprzętu jest bardzo istotną sprawą. Jak wygląda to w przypadku jedynej nextgenowej konsoli dostępnej w sprzedaży wszyscy wiemy (tylko część gier z Xboxa jesteśmy w stanie uruchomić na nowym systemie).