Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 sierpnia 2006

Dwie nowe gry od Midway - "Obszar 52" i "Przestępca"

eLKaeR, 17 sierpnia 2006, 16:44

Niewiele ponad rok temu korporacja Midway wypuściła całkiem przyzwoitą grę FPS pt. Area 51 dla PC i konsol (PlayStation 2 oraz Xbox). Teraz owa firma poszukuje dodatkowych pracowników, którzy mają zająć się m.in. przygotowaniem kontynuacji "Obszaru 51".

Szykują się zamknięte testy wersji beta Battlefield 2142
Szykują się zamknięte testy wersji beta Battlefield 2142

eLKaeR, 17 sierpnia 2006, 16:32

Internetowy serwis FilePlanet szykuje prawdziwą gratkę dla graczy, czekających niecierpliwie na Battlefield 2142 – najnowszą odsłonę mieszanki akcji i taktyki od połączonych sztabów Digital Illusions i Electronic Arts. Mianowicie już wkrótce abonenci FP wezmą udział w testach wersji beta BF2142, przeznaczonych dla zamkniętego kręgu użytkowników.

Zapowiedziano dodatek do gry Down in Flames

Jiker, 17 sierpnia 2006, 16:00

Wszyscy miłośnicy gry Down in Flames, niekonwencjonalnej strategii turowej, poruszającej temat zaciętych bitew lotniczych rozgrywanych podczas II wojny światowej, doczekają się niebawem równie interesującego dodatku. Prawdopodobnie jeszcze we wrześniu!

Microsoft opublikował najświeższe statystyki dotyczące Xboxa 360

Jiker, 17 sierpnia 2006, 14:40

Koncern Microsoft opublikował najnowsze statystyki dotyczące konsoli Xbox 360. Pod lupę wzięto m.in. sprzedaż gier oraz akcesoriów, a także ogólne osiągnięcia sieciowej usługi Xbox Live.

Trzecia odsłona filmowego cyklu Tomb Raider coraz bardziej realna
Trzecia odsłona filmowego cyklu Tomb Raider coraz bardziej realna

Krooliq, 17 sierpnia 2006, 14:06

Ian Livingstone z Eidos Interactive w wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer ujawnił, że aktualnie trwają już rozmowy z wytwórnią Paramount Pictures na temat trzeciej odsłony Tomb Raider.

Freak Out – zimowa propozycja JoWoodu
Freak Out – zimowa propozycja JoWoodu

Vercetti, 17 sierpnia 2006, 13:05

Zlokalizowany w Austrii wydawca gier, JooWood zaanonsował dzisiaj nową produkcję ze stajni Coldwood Interactive. Jest nią kolejna pozycja przeznaczona dla wielbicieli narciarstwa - Freak Out - Extreme Freeride. Jej premiera na PC i PS2 odbędzie się już w czwartym kwartale 2006.

Jak prezentuje się finalna wersja development kit dla konsoli PS3?
Jak prezentuje się finalna wersja development kit dla konsoli PS3?

Jiker, 17 sierpnia 2006, 12:58

Redaktorzy serwisu 1UP.com przygotowali nie lada gratkę dla wszystkich osób interesujących się urządzeniami związanymi z konsolą Sony PS3. Cóż takiego? Krótki film przedstawiający finalną wersję development kita, na którym powstają gry na wymienioną wyżej konsolę.

Pad dla GameCube niekompatybilny z The Legend of Zelda: Twilight Princess na platformie Wii
Pad dla GameCube niekompatybilny z The Legend of Zelda: Twilight Princess na platformie Wii

eLKaeR, 17 sierpnia 2006, 12:55

Jednym z tzw. tytułów startowych konsoli Wii ma być The Legend of Zelda: Twilight Princess. Równolegle (czyli pod koniec bieżącego roku) do sprzedaży trafi wersja dla platformy GameCube. George Harrison, reprezentujący interesy korporacji Nintendo, wypowiedział się właśnie na temat systemu sterowania w nadchodzącej grze.

Okrrrutny konkurs 8 - Rozwiązanie
Okrrrutny konkurs 8 - Rozwiązanie

Redakcja GRYOnline.pl, 17 sierpnia 2006, 12:52

Okrrrutny Konkurs 8 dobiegł końca. Sprawił Wam sporo kłopotów, ale tym spośród Was, którzy się z nim uporali, z pewnością dał dużo satysfakcji. :-) A oto poprawne rozwiązanie...

Raid over the River - krótkie demo technologiczne i kilka słów komentarza

Jiker, 17 sierpnia 2006, 12:30

Krakowskie studio Nibris, pracujące aktualnie nad grami Raid over the River na konsolę Nintendo DS oraz Sadness na Wii, upubliczniło wczoraj film prezentujący pierwszą z wymienionych pozycji. Trwające kilka sekund demo technologiczne ukazuje nową koncepcję rozgrywki – wykorzystującą oba ekrany DSa.

Microsoft przywróci chwałę rynkowi gier PC?

Vercetti, 17 sierpnia 2006, 11:44

Przed kilkoma dniami Skip McIlvaine, przedstawiciel Microsoftu ujawnił plany swego koncernu co do pecetowego rynku gier. Posłużyła mu do tego impreza o nazwie Microsoft Gamefest 2006, na której ansowano m.in. możliwości nowego systemu giganta z Redmond, znanego nam jako Windows Vista.

Dark and Light przez trzy miesiące za darmo dla wybranych
Dark and Light przez trzy miesiące za darmo dla wybranych

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 11:09

Miała być największą grą MMORPG jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Okazała się kopalnią irytujących błędów, które doprowadzają do szewskiej pasji jej użytkowników. W dziesięć tygodni po premierze programu o nazwie Dark and Light, przedstawiciele firmy Farlan Entertainment przyznają, że produkt zadebiutował na rynku przedwcześnie.

RACE - nowa gra twórców serii GTR
RACE - nowa gra twórców serii GTR

Jiker, 17 sierpnia 2006, 11:02

Szwedzkie studio SimBin Development Team przedstawiło pierwsze informacje o swojej nowej grze, zatytułowanej RACE – The WTTC Game. Jednocześnie zaprezentowało oficjalną, bardzo profesjonalnie przygotowaną stronę internetową tejże pozycji.

Gra F.E.A.R. Combat już dostępna!
Gra F.E.A.R. Combat już dostępna!

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 11:00

Jest godzina jedenasta, a to oznacza, że przygotowany przez firmę Monolith Productions program o nazwie F.E.A.R.: Combat jest już dostępny w Internecie. Gra przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywek w trybie multiplayer i nie wymaga posiadania podstawowej wersji F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon.

Phantom Redefined
Phantom Redefined

Łosiu, 17 sierpnia 2006, 10:09

Tak oto, po bodaj, czterech latach „fantomowej szopki”, chłopaki z byłego Infinum Lab (teraz Phantom Entertainment) po cichutku przyznali się, że szumnie zapowiadanej konsoli Phantom nigdy już nie ujrzymy. W zamian otrzymamy internetowy serwis z gatunku „games on-demand”. Znaczy się chyba, bo tutaj nic nie jest pewne...

Więcej gier z klockami LEGO w roli głównej?
Więcej gier z klockami LEGO w roli głównej?

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 09:09

LEGO Star Wars: The Original Trilogy prawdopodobnie nie będzie ostatnią grą firmy Traveller’s Tales, w której pokierujemy charakterystycznymi ludzikami, zbudowanymi za pomocą najpopularniejszych klocków świata.

GOL CS Lato 2006 – rozgrywki w toku
GOL CS Lato 2006 – rozgrywki w toku

Redakcja GRYOnline.pl, 17 sierpnia 2006, 09:05

Koniec wakacji coraz bliżej, powoli zbliżamy się także do końca pierwszej fazy rozgrywek w turnieju GOL CS Lato 2006. Po dzisiejszym dniu o nagrody będzie walczyć już tylko 16 drużyn.

Znamy pierwsze informacje dotyczące soundtracku do gry Scarface: Człowiek z Blizną
Znamy pierwsze informacje dotyczące soundtracku do gry Scarface: Człowiek z Blizną

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 08:54

Twórcy gry Scarface: Człowiek z Blizną ujawnili pierwsze informacje na temat jej ścieżki dźwiękowej. Firma Sierra Entertainment, która sprawuje pieczę nad projektem, zapewniła sobie prawa do użycia popularnych w latach osiemdziesiątych przebojów.

Joint Task Force w
Joint Task Force w "złocie"

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 08:37

Mamy bardzo dobrą wiadomość, dla wszystkich wielbicieli produkcji o nazwie Joint Task Force. Na oficjalnej stronie gry pojawiła się informacja, że wspomniany wyżej tytuł osiągnął już „złoty” status. Oznacza to, że firma Most Wanted Entertainment ukończyła prace nad programem i odesłała go do tłoczni.

Blazing Angels: Squadrons of WWII tytułem startowym dla PlayStation 3
Blazing Angels: Squadrons of WWII tytułem startowym dla PlayStation 3

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 08:19

Wydana w marcu bieżącego roku gra Blazing Angels: Squadrons of WWII doczeka się konwersji na PlayStation 3 – poinformował wczoraj koncern Ubisoft. W ten oto sposób popularna strzelanina będzie dostępna dla posiadaczy wszystkich konsol nowej generacji.

Znamy dokładną datę premiery gry Company of Heroes: Kompania Braci
Znamy dokładną datę premiery gry Company of Heroes: Kompania Braci

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 07:59

Koncern THQ opublikował wczoraj oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie potwierdzono to, co wiemy już od wtorku – gra Company of Heroes: Kompania Braci uzyskała „złoty” status. Niejako przy okazji, przedstawiciele firmy ujawnili też dokładną datę premiery programu.

Gra El Matador jest zbyt brutalna!
Gra El Matador jest zbyt brutalna!

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 07:41

Wszystko wskazuje na to, że najnowszy produkt firmy Plastic Reality Technologies, czyli El Matador, zaliczy kolejne opóźnienie. Czeskie studio zostało zmuszone do modyfikacji programu, gdyż jest on zbyt brutalny.

Sonic Wild Fire zmienia nazwę
Sonic Wild Fire zmienia nazwę

BK, 17 sierpnia 2006, 07:33

Pierwsza gra ze słynnym niebieskim jeżem przeznaczona dla konsoli Nintendo Wii znana była do wczoraj jako Sonic Wild Fire. Przedstawiciele odpowiedzialnego za jej wydanie koncernu SEGA właśnie poinformowali, że trafi ona do sprzedaży pod innym tytułem.

Wydrukuj własną okładkę gry Madden NFL 07
Wydrukuj własną okładkę gry Madden NFL 07

BK, 17 sierpnia 2006, 07:04

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących na kolejną edycję gry Madden NFL (światowa premiera już 22 sierpnia). Bez większych problemów będziecie mogli ozdobić swój egzemplarz wyjątkową okładką.

System 3 tworzy dwie gry przeznaczone dla Nintendo Wii

BK, 17 sierpnia 2006, 06:59

Przedstawiciele mieszczącego się w Wielkiej Brytanii studia deweloperskiego System 3 zapowiedzieli wydanie dwóch nowych gier, przeznaczonych dla konsoli Nintendo Wii. Bardzo prawdopodobne, że trafią one do sprzedaży jeszcze w listopadzie tego roku.

Oficjalne plakaty filmu Dead or Alive
Oficjalne plakaty filmu Dead or Alive

BK, 17 sierpnia 2006, 06:50

Stworzona przez Team Ninja seria Dead or Alive cieszy się olbrzymią popularnością i ma fanów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na stworzenie filmu nawiązującego do słynnej bijatyki.