Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 sierpnia 2006

Poradnik: The Fall: Last Days of Gaia

Redakcja GRYOnline.pl, 30 sierpnia 2006, 19:12

Niniejszy poradnik pomoże wam przebrnąć zarówno przez główne, jak i dodatkowe zadania osadzonej w postapokaliptycznym świecie gry cRPG The Fall: Last Days of Gaia. Wbrew temu, co zapowiadali autorzy, gra jest w dużej mierze liniowa. Pomimo tego, że niektóre zadania można rozwiązać na kilka sposobów, a jeszcze innych można uniknąć...

Kaz Hirai: "PS3 przetrwa najbliższych 10 lat"

Jiker, 30 sierpnia 2006, 15:46

Kaz Hirai, prezes amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment, oczekuje, że konsola PLAYSTATION 3 zakończy swój żywot po około 10 latach. Tym samym, krążącym od jakiegoś czasu informacjom przypięto oficjalną metkę.

Battlestations: Midway dopiero w lutym
Battlestations: Midway dopiero w lutym

Vercetti, 30 sierpnia 2006, 13:47

Nie potwierdziły się przypuszczenia, jakoby najnowsze dzieło studia Mithis Games miało zadebiutować na rynku jesienią bieżącego roku. Ostatnie materiały prasowe, pochodzące od brytyjskiego Eidosu, jako datę premiery gry Battlestations: Midway wskazują luty 2007.

Rayman Raving Rabidds – nie tylko na Wii, jeszcze w tym roku!
Rayman Raving Rabidds – nie tylko na Wii, jeszcze w tym roku!

Krooliq, 30 sierpnia 2006, 12:10

Wczoraj donieśliśmy Wam, że na łamach hiszpańskiego serwis MeriStation ukazała się informacja o tym, że podczas tegorocznych targów Games Convention jeden z przedstawicieli UbiSoftu potwierdził, że do maja 2007 roku w nowego Raymana będą mogli zagrać wyłącznie posiadacze Wii, a dopiero później gra trafi także na inne platformy. Dziś możemy zdementować powyższe pogłoski.

Tecmo potwierdza wsparcie dla „Wirtualnej Konsoli”
Tecmo potwierdza wsparcie dla „Wirtualnej Konsoli”

BK, 30 sierpnia 2006, 12:05

Kolejna firma potwierdziła wsparcie dla „Wirtualnej Konsoli”, czyli usługi tworzonej przez Nintendo z myślą o konsoli Wii, pozwalającej na pobieranie starszych gier za drobną opłatą. Tym razem jest to znane doskonale konsolowym graczom Tecmo.

Red Steel bez trybu multiplayer?!

Elrond, 30 sierpnia 2006, 12:04

Niestety, mamy dość smutną wiadomość dla graczy, którzy zacierali ręce z myślą o wielogodzinnych sesjach spędzonych przy rozgrywkach wieloosobowych w Red Steel, jeden ze startowych tytułów najnowszej konsoli Nintendo, Wii. Potwierdziły się bowiem wcześniejsze informacje serwisu 1UP o niedostarczeniu zewnętrznym deweloperom bibliotek umożliwiających zaimplementowanie rozgrywek sieciowych.

Stargate Worlds na silniku Unreal Engine 3
Stargate Worlds na silniku Unreal Engine 3

Krooliq, 30 sierpnia 2006, 11:39

Zespół developerski Cheyenne Mountain Entertainment poinformował, że podpisał umowę z firmą Epic Games, dzięki której nabył prawa do wykorzystania w Stargate Worlds silnika Unreal Engine 3.

Relic Entertainment pracuje nad grą dla konsol nowej generacji

BK, 30 sierpnia 2006, 11:14

Mieszczące się w Vancouver studio deweloperskie Relic Entertainment, odpowiedzialne za takie tytuły jak Homeworld i Company of Heroes, pracuje nad nową grą przeznaczoną dla PS3, Xboxa 360 i Nintendo Wii.

Ceny Visty potwierdzone

Elrond, 30 sierpnia 2006, 10:51

Wczoraj większość serwisów związanych z przemysłem komputerowym skupiała się na jednym, dość ważnym wydarzeniu – wycieku z kanadyjskiego oddziału Microsoftu cen najnowszego systemu operacyjnego, Windows Vista. Co prawda gigant z Redmond zareagował dość szybko usuwając „feralny” przeciek, jednocześnie jednak potwierdzając prawdziwość tych informacji.

Marvel: Ultimate Alliance z oryginalnym soundtrackiem
Marvel: Ultimate Alliance z oryginalnym soundtrackiem

Krooliq, 30 sierpnia 2006, 10:39

Koncern Activision poinformował, że kolejna gra z gatunku action-cRPG zainspirowana komiksowym uniwersum Marvela, czyli Marvel: Ultimate Alliance, zostanie wzbogacona o oryginalny soundtrack.

Bethesda zapowiedziała kolejny dodatek do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion
Bethesda zapowiedziała kolejny dodatek do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 10:37

Czas na kolejny odcinek serialu Niekończąca się opowieść, którego głównym bohaterem jest program The Elder Scrolls IV: Oblivion. Firma Bethesda Softworks LLC postanowiła sprezentować wszystkim wielbicielom gry nowy dodatek, oczywiście płatny.

Rozpoczęto prace nad Burnout 5!
Rozpoczęto prace nad Burnout 5!

BK, 30 sierpnia 2006, 10:30

Słynna seria Burnout doczeka się kolejnej odsłony. Przedstawiciele firmy Electronic Arts właśnie potwierdzili, że trwają prace nad jej piątą częścią. Gotowy produkt ma trafić do rąk posiadaczy PS3 i Xboxa 360. Tym samym potwierdziły się nasze doniesienia z początku sierpnia.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (30/08/06)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (30/08/06)

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 10:01

Aż sześć gier utrzymało swoje pozycje w najnowszym rankingu brytyjskich bestsellerów. Zebrane z ponad 7000 sklepów dane jasno wskazują, że w tygodniu zakończonym 26 sierpnia bieżącego roku, o jakiekolwiek rewolucji nie może być mowy.

Assassin's Creed jedną nogą na PC
Assassin's Creed jedną nogą na PC

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 09:47

Wszystko wskazuje na to, że podnoszące się od czasu do czasu głosy o konwersji gry Assassin’s Creed na PC, wreszcie znajdą potwierdzenie w rzeczywistości. Tym razem wieści o przeniesieniu gry na inne platformy, opublikował renomowany magazyn PC Gamer.

CryTek i Electronic Arts - małżeństwa nie będzie

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 09:32

Przedstawiciele koncernu Electronic Arts skomentowali artykuł w dzienniku Die Welt, który przed kilkoma dniami spekulował na temat przejęcia znanego studia CryTek. Z oświadczenia elektroniczno-rozrywkowego molocha wynika, że rewelacje niemieckiej gazety można włożyć między bajki.

Pierwsza poprawka do Prey bez nowych map
Pierwsza poprawka do Prey bez nowych map

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 09:10

Już dziś o godzinie osiemnastej naszego czasu, w Internecie pojawi się pierwsze uaktualnienie gry Prey. Niestety, poza wyeliminowaniem zauważonych dotychczas błędów, poprawka nie wniesie do rozgrywki niczego ciekawego.

Duże zainteresowanie grą Dead Rising w Stanach Zjednoczonych
Duże zainteresowanie grą Dead Rising w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 08:52

Wejście na rynek gier dedykowanych konsoli Xbox 360 zakończyło się dla firmy Capcom dużym sukcesem. Japoński koncern poinformował wczoraj, że jego pierwszy tytuł, który został stworzony wyłącznie z myślą o nowym urządzeniu Microsoftu, czyli Dead Rising, sprzedał się w liczbie 500 tysięcy egzemplarzy.

Command & Conquer 3: Tiberium Wars doczeka się wersji demonstracyjnej
Command & Conquer 3: Tiberium Wars doczeka się wersji demonstracyjnej

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 08:20

Popularny serwis Worthplaying opublikował w poniedziałek informację, która z pewnością zainteresuje sympatyków trzeciej odsłony cyklu Command & Conquer. Redaktorzy magazynu utrzymują, że twórcy programu mają zamiar opublikować wersję demonstracyjną gry.