Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 sierpnia 2006, 19:12

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Fall: Last Days of Gaia

Niniejszy poradnik pomoże wam przebrnąć zarówno przez główne, jak i dodatkowe zadania osadzonej w postapokaliptycznym świecie gry cRPG The Fall: Last Days of Gaia. Wbrew temu, co zapowiadali autorzy, gra jest w dużej mierze liniowa. Pomimo tego, że niektóre zadania można rozwiązać na kilka sposobów, a jeszcze innych można uniknąć...

„Niniejszy poradnik pomoże wam przebrnąć zarówno przez główne, jak i dodatkowe zadania osadzonej w postapokaliptycznym świecie gry cRPG The Fall: Last Days of Gaia. Wbrew temu, co zapowiadali autorzy, gra jest w dużej mierze liniowa. Pomimo tego, że niektóre zadania można rozwiązać na kilka sposobów, a jeszcze innych można uniknąć dzięki posiadanym umiejętnościom, czasami wymagane jest odezwanie się do postaci w określony sposób bądź wykonanie szeregu czynności w odpowiedniej kolejności. W takich przypadkach zaznaczyłem to w opisie danej misji.

Przechodząc grę zawsze starałem się na tyle, na ile było to możliwe, unikać rozwiązań siłowych i postępować zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami moralnymi. Dlatego też poradnik nie ukazuje wszystkich możliwych sposobów uporania się z poszczególnymi problemami. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak, żebyście znaleźli własne rozwiązania. W razie kłopotów zawsze można wesprzeć się odpowiednim paragrafem niniejszego tekstu.” - „Metatron”

The Fall: Last Days of Gaia - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Fall: Last Days of Gaia w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.