Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 sierpnia 2006

Pentagram G-Shock zwycięzcą turnieju GOL CS Lato 2006

Redakcja GRYOnline.pl, 20 sierpnia 2006, 22:18

Przed kilkunastoma minutami zakończyły się ostatnie mecze naszego wakacyjnego turnieju GOL CS Lato 2006. Po emocjonującym meczu, na pierwszym miejscu uplasował się najsłynniejszy polski klan Pentagram G-Shock!

Dream Pinball 3D w „złocie”
Dream Pinball 3D w „złocie”

Marek Grochowski, 20 sierpnia 2006, 16:33

Jak podaje niemiecki wydawca Zuxxez, studio ASK Homework zakończyło prace nad zręcznościówką o nazwie Dream Pinball 3D. Premiera gry odbędzie się na początku września. Tytuł zostanie oddany w ręce posiadaczy pecetów oraz konsol Microsoft Xbox i Nintendo Dual Screen.

Otwarto stronę gry Crusty Demons
Otwarto stronę gry Crusty Demons

Marek Grochowski, 20 sierpnia 2006, 16:05

Przed kilkoma dniami studio Fluent Entertainment uruchomiło oficjalną witrynę gry Crusty Demons, nadchodzących wyścigów motocyklowych, dedykowanych konsoli PlayStation 2. Przeznaczeniem strony jest promocja tytułu, który zadebiutuje na rynku w październiku bieżącego roku.

Armed Assault znowu opóźnione
Armed Assault znowu opóźnione

Marek Grochowski, 20 sierpnia 2006, 15:35

Kiedy na początku lipca studio Bohemia Interactive informowało o przełożeniu premiery gry Armed Assault na trzeci kwartał 2006, wielu graczy przeczuwało, że nie jest to jeszcze ostatnie opóźnienie długo oczekiwanego, taktycznego shootera. Przypuszczenia sprawdziły się, czego dowodem jest zaktualizowana metryczka gry na stronie jej producenta.

Co Take 2 pokaże w Lipsku?
Co Take 2 pokaże w Lipsku?

Marek Grochowski, 20 sierpnia 2006, 13:34

Już w najbliższy czwartek niemiecki Lipsk stanie się miejscem największych w Europie targów gier komputerowych. Impreza ta stanowi jedną z nielicznych, dla amerykańskich wydawców, możliwości do wypromowania ich produktów w bezpośrednim kontakcie ze społecznością graczy. Firma Take 2 nie zamierza marnować takiej okazji i szykuje dla nas dość interesujący line-up.

Wygraj 5000 euro, grając w demo Paraworld!
Wygraj 5000 euro, grając w demo Paraworld!

Marek Grochowski, 20 sierpnia 2006, 13:05

Wersja demonstracyjna strategii Paraworld to nie tylko okazja do przetestowania dzieła twórców popularnego The Wiggles, lecz także możliwość zarobienia niemałych pieniędzy. Twórcy gry, programiści studia SEK.ost wraz z portalem MySkulls.com organizują konkurs, w którym do wygrania będzie okrągłe 5000 euro.

Games Convention zawita również do Azji
Games Convention zawita również do Azji

Marek Grochowski, 20 sierpnia 2006, 12:10

Już niebawem największe w Europie targi elektronicznej rozrywki obejmą swoim zasięgiem także sąsiedni kontynent – Azję. Główny organizator lipskiego Games Convention - firma Leipziger Messe International GmbH podała do wiadomości, że w przyszłym roku zamierza urządzić podobną imprezę również w Singapurze.