Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2006, 22:18

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Pentagram G-Shock zwycięzcą turnieju GOL CS Lato 2006

Przed kilkunastoma minutami zakończyły się ostatnie mecze naszego wakacyjnego turnieju GOL CS Lato 2006. Po emocjonującym meczu, na pierwszym miejscu uplasował się najsłynniejszy polski klan Pentagram G-Shock!

Przed kilkunastoma minutami zakończyły się ostatnie mecze naszego wakacyjnego turnieju GOL CS Lato 2006. Po emocjonującym (zwłaszcza na początku) meczu, na pierwszym miejscu uplasował się najsłynniejszy polski klan Pentagram G-Shock! Przeciwnikiem w finale był znany z dobrej formy w turniejach internetowych Team Wilda ' positiVo.pl. Początek spotkania należał do Wildy, jednak gracze Pentagramu szybko odrobili straty i mając 15 wygranych rund pozwolili sobie na małą zabawę z przeciwnikiem. Mecz zakończył się wynikiem 16:12 dla Pentagramu. Team Wilda ' positiVo.pl musi zadowolić się drugim miejscem. W meczu o III miejsce zwyciężyła drużyna Team NetGamer, która wygrała nagrodę w wysokości 500 zł. Podium prezentuje się następująco:

I miejsce - Pentagram G-Shock (2000 zł)

II miejsce - Team Wilda ' positiVo.pl (1000 zł)

III miejsce - Team NetGamer (500 zł)

Pełną klasyfikację znajdziecie tutaj.

Przypominamy, że turniej GOL CS Lato 2006 to pierwsza tego typu impreza organizowana wspólnie przez Telekomunikację Polską i Gry-OnLine. Do wygrania była pula nagród o łącznej wartości 3500 zł. Turniej rozgrywaliśmy na serwerach neostrady tp. Relacje z najciekawszych spotkań zapewniła nam ekipa z HS Media.