Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 sierpnia 2006

GOL na GC 2006: Pong.Mythos
GOL na GC 2006: Pong.Mythos

Krzysztof Gonciarz, 27 sierpnia 2006, 18:37

Pong.mythos, wystawa poświęcona legendarnej grze Ala Alcorna, była bez cienia wątpliwości jedną z największych atrakcji całego Games Convention - choć docenioną głównie przez koneserów.

Just Cause w złocie

Elrond, 27 sierpnia 2006, 17:42

Jeśli z niecierpliwością oczekujecie na pojawienie się na rynku najnowszej produkcji Avalanche Studios, Just Cause, i niepokoi Was brak informacji na temat statusu opisywanej gry, pragnę Was uspokoić. A raczej uczynić chcą to przedstawiciele firmy Eidos, wydawcy Just Cause, którzy podczas tragów Games Convention 2006 potwierdzili, iż gra weszła w złotą fazę.

Penny Arcade wkracza do branży gier komputerowych
Penny Arcade wkracza do branży gier komputerowych

Elrond, 27 sierpnia 2006, 16:38

Twórcy sieciowego serwisu Penny Arcade, na którego łamach znaleźć można komiksy w dość satyryczny sposób komentujące różne sytuacje, wydarzenia czy postacie, postanowili zaistnieć w świecie gier komputerowych. W tym celu połączyli siły z niezależnym studiem developerskim, Hothead Games, które stworzyć ma grę opartą na komiksach Penny Arcade.

Rock of Pariahs od Centauri Production
Rock of Pariahs od Centauri Production

Elrond, 27 sierpnia 2006, 15:31

Firma Centauri Production, którą część z Was może znać z takich produkcji jak Tajemnica Janatris czy Evil Days of Luckless John, pragnie uraczyć swoich wiernych fanów kolejną grą. Będzie to Rock of Pariahs, której fabuła oparta została o filmową trylogię w reżyserii Karela Janaka, Snowboardziści (2004), Raftáci (2006) oraz Rock of Pariahs (w produkcji).

Crytek pod skrzydłami Electronic Arts?

Elrond, 27 sierpnia 2006, 14:16

Wygląda na to, iż umowa wydawnicza dotycząca gry Crysis nie jest jedynym łącznikiem pomiędzy firmami Electronic Arts oraz Crytek. W sieci pojawiły się bowiem pogłoski o możliwym przejęciu przez Elektroników twórców FarCry.

GOL na GC 2006: Silent Hill Origins
GOL na GC 2006: Silent Hill Origins

Krzysztof Gonciarz, 27 sierpnia 2006, 14:04

Słabo się dzieje w kwestii PSP, bardzo słabo. Targi Games Convention tylko uwypukliły braki naprawdę dobrych gier na tę konsolkę, a nawet, o zgrozo, braki zapowiedzi takowych.

StarCraft 2 w produkcji?

Elrond, 27 sierpnia 2006, 12:50

Redaktorzy serwisu ign.com obecni na tegorocznych targach Games Convention 2006 mieli okazję zadać kilka szybkich pytań Paulowi Samsowi z firmy Blizzard. I mimo, iż większa część rozmowy koncentrowała się wokół The Burning Crusade, nadciągającego dodatku do World of Warcraft, uzyskano kilka dość ciekawych, dodatkowych wiadomości.

Błędy w NCAA Football 07 - Eletronic Arts się kaja

Elrond, 27 sierpnia 2006, 12:09

Przy każdej nadążającej się okazji związanej z występowaniem błędów w grach, przeważnie obrywa się jej wydawcy. A jeśli ten wydawca należy do "wielkich" branży, może być pewien, że nawet najdrobniejsze uchybienie zostanie mu wytknięte. Firmie Electronic Arts przydarza się ostatnio coraz "więcej" wpadek z niedoróbkami w grach, tym bardziej więc cieszy obecna postawa Elektroników.