Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 sierpnia 2006

Poradnik: Hitman: Krwawa Forsa

Redakcja GRYOnline.pl, 29 sierpnia 2006, 20:09

Witamy w poradniku do gry Hitman: Krwawa Forsa. Gra ta jest najnowszą i prawdopodobnie najlepszą odsłoną przygód łysego mordercy o pseudonimie 47. W naszym poradniku znajdziesz w pierwszej kolejności kilka zupełnie ogólnych porad i wskazówek, a następnie szczegółowe opisy przejścia wszystkich 12 poziomów.

Captain Blood dopiero w przyszłym roku
Captain Blood dopiero w przyszłym roku

Metatron, 29 sierpnia 2006, 14:54

Miłośnicy morza i korsarstwa będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Zapowiadana na listopad tego roku gra Age of Pirates: Captain Blood została przełożona dopiero na pierwszy kwartał przyszłego.

Nie taki diabeł straszny - gra Bully zatwierdzona w Australii

Jiker, 29 sierpnia 2006, 14:14

Strachy na lachy? Najwidoczniej, bowiem gra Bully została niedawno zatwierdzona przez australijski Urząd Klasyfikacji Filmów i Literatury, który dopuścił ją do sprzedaży na terenie Australii. Urząd, słynący z bardzo rygorystycznego sposobu ocenienia gier, przyznał Bully najwyższą notę – „M”.

Gothic 3 będzie zabezpieczony przez SecuRom
Gothic 3 będzie zabezpieczony przez SecuRom

Metatron, 29 sierpnia 2006, 14:11

Pisaliśmy już o tym, że do JoWooD, wydawcy oczekiwanej przez wielu gry Gothic 3, została przekazana petycja w sprawie wykorzystania w wymienionym tytule kontrowersyjnego zabezpieczenia StarForce. Wiadomo było, że najprawdopodobniej firma przychyli się do próśb fanów. Tak też się stało. Gothic 3 zabezpieczony będzie systemem SecuRom.

The Wheelman na konsole nowej generacji i PeCety

Elrond, 29 sierpnia 2006, 13:54

W lutym tego roku informowaliśmy Was o nowym projekcie popularnego aktora kina akcji Vin Diesela. Mowa o filmie The Wheelman, który na ekrany kin wejdzie w przyszłym roku. Z punktu widzenia graczy, ważnym jest fakt, iż wspomniany aktor wcieli się w postać zarówno głównego bohatera obrazu kinowego jak i gry komputerowej pod tym samym tytułem.

Capcom usuwa błędy znalezione w Street Fighter II: Hyper Fighting

Jiker, 29 sierpnia 2006, 13:40

Firma Capcom udostępniła przed kilkunastoma godzinami pierwszą auto-poprawkę, łatającą dwa dosyć uciążliwe błędy w Street Fighter II: Hyper Fighting, najlepiej sprzedającej się grze wchodzacej w skład usługi Xbox Live Arcade.

6 spotkanie przyjaciół GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 29 sierpnia 2006, 12:53

Miło nam oficjalnie potwierdzić informację – 30 września... Wiecie co (już to szósty raz...), wiecie gdzie (tam gdzie zawsze...), wiecie dlaczego, wiecie jak (jak zawsze fajnie...)... jednym słowem – serdecznie zapraszamy :))

Pierwszy serial telewizyjny w sieci Xbox Live
Pierwszy serial telewizyjny w sieci Xbox Live

BK, 29 sierpnia 2006, 12:00

Dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o planach Microsoftu związanych z udostępnieniem za pośrednictwem Xbox Live Marketplace pełnych odcinków seriali telewizyjnych. Na ich realizację nie trzeba było długo czekać: już od dziś osoby korzystające z tej usługi mogą pobrać specjalny epizod Battlestar Galactica.

Call of Duty 3 bez trybu multiplayer
Call of Duty 3 bez trybu multiplayer

Jiker, 29 sierpnia 2006, 11:56

Przedstawiciel firmy Activision, wydawcy gry Call of Duty 3, oznajmił, iż wersja przeznaczona na konsolę Nintendo Wii zostanie pozbawiona jakiegokolwiek trybu rozgrywki wieloosobowej.

Konsola PS3 coraz słabsza?

Elrond, 29 sierpnia 2006, 11:49

Jak donosi serwis The Inquirer, korporacja Sony zmieniła specyfikację swojego najnowszego dziecka, konsoli PlayStation 3. Niestety, jeśli w tym momencie wpadliście w radosny szał, mam dla Was zimny prysznic – sprzęt będzie słabszy niż zapowiadano.

Nowy Rayman do maja 2007 dostępny tylko dla posiadaczy Wii
Nowy Rayman do maja 2007 dostępny tylko dla posiadaczy Wii

BK, 29 sierpnia 2006, 11:34

Choć twórcy gry Rayman Raving Rabbids, z Michalem Ancelem na czele, wielokrotnie podkreślali, że tytuł ten jest tworzony głównie z myślą o Wii i jej rewolucyjnym kontrolerze, zapowiedziano również wydanie gry w wersji na PC i pozostałe konsole stacjonarne. Jak się okazało, ich posiadacze poczekają na premierę nieco dłużej niż przyszli nabywcy sprzętu firmy Nintendo.

Kolejne rekordowe osiągnięcia usługi Nintendo WiFi Connection

Jiker, 29 sierpnia 2006, 11:29

Usługa Nintendo WiFi Connection zdobywa coraz to większą popularność. Pod koniec kwietnia poinformowaliśmy Was, że skorzystało z niej ponad milion unikalnych użytkowników, natomiast niedawno wynik ten został podwojony.

Konsole nowej generacji za słabe na Crysis
Konsole nowej generacji za słabe na Crysis

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2006, 10:45

Bernd Diemer, jeden z reprezentantów firmy Crytek na targach Games Convention w Lipsku, wypowiedział się negatywnie na temat możliwości stworzenia konwersji gry Crysis na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Jego zdaniem wymienione wyżej urządzenia są na to za słabe...

Będzie kontynuacja Starshatter
Będzie kontynuacja Starshatter

Elrond, 29 sierpnia 2006, 10:34

Jeśli z przyjemnością oddawaliście się rozgrywce w symulację kosmiczną Starshatter, stworzoną przez zespół Destroyer Studios, i wydaną 2 lata temu przez Matrix Games, z pewnością zainteresuje Was informacja o powstawaniu kolejnej części wspomnianej gry.

Więcej szczegółów na temat Warhound
Więcej szczegółów na temat Warhound

Elrond, 29 sierpnia 2006, 10:31

Niecały tydzień temu informowaliśmy Was o nowym projekcie rodzimego studia developerskiego, Techlandu. O Warhound, bo taki tytuł nosi wspomniana gra, wiedzieliśmy wówczas stosunkowo niewiele. Obecnie sytuacja ta uległa zmianie i możemy zaprezentować Wam więcej informacji na jej temat, a dodatkowo tekst wzbogacić o kilka screenów.

Już dziś przetestujemy tryb multiplayer gry Dark Messiah of Might and Magic
Już dziś przetestujemy tryb multiplayer gry Dark Messiah of Might and Magic

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2006, 09:26

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla sympatyków nowej produkcji firmy Arkane Studios, która nosi tytuł Dark Messiah of Might and Magic. Wydawca programu – koncern Ubisoft – zapowiedział, że już dziś będzie można przetestować grę pod kątem rozgrywki wieloosobowej.

Vivendi Games ujawnia datę premiery gry Scarface: Człowiek z blizną
Vivendi Games ujawnia datę premiery gry Scarface: Człowiek z blizną

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2006, 08:54

Koncern Vivendi Games ujawnił przed kilkoma dniami dokładną datę premiery gry Scarface: Człowiek z blizną (Scarface: The World is Yours). Program wyprodukowany przez studio Radical Entertaiment zadebiutuje na rynku w drugim tygodniu października bieżącego roku.

Trzy wersje kolorystyczne PLAYSTATION 3 w Europie
Trzy wersje kolorystyczne PLAYSTATION 3 w Europie

Metatron, 29 sierpnia 2006, 08:42

Pisaliśmy niedawno o nowej, kolorowej polityce Sony, której efektem jest różowa wersja PS2, czy też jej odpowiednik w przenośnej konsolce PSP. Tym razem dowiedzieliśmy się, że PLAYSTATION 3 zostanie wypuszczona w Europie w co najmniej trzech kolorach.

Demo Unreal Tournament 2007 zadebiutuje w Internecie przed premierą gry
Demo Unreal Tournament 2007 zadebiutuje w Internecie przed premierą gry

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2006, 08:17

Marzycie o przetestowaniu gry Unreal Tournament 2007 przed jej oficjalną premierą? Dostaniecie taką szansę! Epic Games zamierza udostępnić wersję demonstracyjną programu, o czym wczoraj zapewnił jego fanów przedstawiciel firmy – Steve Polge.

Genesis Rising: The Universal Crusade - premiera opóźniona

Metatron, 29 sierpnia 2006, 08:06

Data premiery Genesis Rising: The Universal Crusade – gry mającej być połączeniem futurystycznej strategii czasu rzeczywistego, cRPG oraz przygodówki, została przesunięta z października bieżącego roku na pierwszy kwartał przyszłego.

Telltale Games wstrzymuje prace nad kolejnymi odcinkami cyklu Bone
Telltale Games wstrzymuje prace nad kolejnymi odcinkami cyklu Bone

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2006, 07:40

Członkowie studia Telltale Games nie będą kontynuować prac nad nowym epizodem gry Bone, przynajmniej przez jakiś czas. Projekt został odłożony na półkę z bardzo prostej przyczyny – cała energia twórców kierowana jest teraz w nowe przygody Sama i Maksa.

Lista wstecznej kompatybilności X360 rozszerza się

Metatron, 29 sierpnia 2006, 07:22

Wbrew niektórym pogłoskom Microsoft w dalszym ciągu dzielnie pracuje nad poszerzaniem wstecznej kompatybilności X360 z pierwszym Xboxem. Właśnie lista poszerzyła się o kilkadziesiąt tytułów. W ten sposób nowa konsola Microsoftu może poradzić sobie już z niemal trzystoma grami z poprzednika.

Już w piątek zagramy w demo drugiego dodatku do Warhammer 40.000: Dawn of War
Już w piątek zagramy w demo drugiego dodatku do Warhammer 40.000: Dawn of War

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2006, 07:14

Już w najbliższy piątek będziemy mogli przetestować najnowszy, drugi już dodatek do gry Warhammer 40.000: Dawn of War. Demo Dark Crusade, bo taki tytuł nosi omawiane rozszerzenie, zostanie opublikowane 1 września na łamach serwisu FilePlanet.

Nowa gra z serii Prince of Persia zmierza na Nintendo DS
Nowa gra z serii Prince of Persia zmierza na Nintendo DS

BK, 29 sierpnia 2006, 06:59

Po wydanej jeszcze w zeszłym roku karciance Battles of Prince of Persia, przyszedł czas na kolejną odsłonę słynnej serii przeznaczoną dla przenośnej konsoli Nintendo DS. Tym razem będzie to prawdopodobnie gra akcji.