Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2006, 13:40

autor: Jiker

Capcom usuwa błędy znalezione w Street Fighter II: Hyper Fighting

Firma Capcom udostępniła przed kilkunastoma godzinami pierwszą auto-poprawkę, łatającą dwa dosyć uciążliwe błędy w Street Fighter II: Hyper Fighting, najlepiej sprzedającej się grze wchodzacej w skład usługi Xbox Live Arcade.

Firma Capcom udostępniła przed kilkunastoma godzinami pierwszą autopoprawkę, łatającą dwa dosyć uciążliwe błędy w Street Fighter II: Hyper Fighting, najlepiej sprzedającej się grze wchodzącej w skład usługi Xbox Live Arcade.

Po pierwsze, usunięty został problem związany z występującymi stosunkowo często lagami, czyli opóźnieniami pojawiającymi się w walkach pomiędzy dwoma graczami. Po drugie, postanowiono ukrócić działania osób oszukujących i w ten sposób utrzymujących wysoka pozycję na listach najlepszych wojowników. Oszustwa polegały na wychodzeniu z gry, gdy okazywało się, że dana osoba jest już bliska porażki. Taki ruch nie wiązał się z żadnymi konsekwencjami. Pracownicy Capcomu postanowili zweryfikować wszystkie doniesienia i usunąć nieuczciwych graczy z list. Od teraz ten, kto podejmie podobną decyzję, otrzyma karę w postaci zaliczenia pojedynku do grupy tych przegranych.

Więcej informacji na temat Street Fighter II: Hyper Fighting znajdziecie w naszej Encyklopedii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Street Fighter II: Hyper Fighting

Street Fighter II: Hyper Fighting