Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2006, 13:34

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Co Take 2 pokaże w Lipsku?

Już w najbliższy czwartek niemiecki Lipsk stanie się miejscem największych w Europie targów gier komputerowych. Impreza ta stanowi jedną z nielicznych, dla amerykańskich wydawców, możliwości do wypromowania ich produktów w bezpośrednim kontakcie ze społecznością graczy. Firma Take 2 nie zamierza marnować takiej okazji i szykuje dla nas dość interesujący line-up.

Już w najbliższy czwartek niemiecki Lipsk stanie się miejscem największych w Europie targów gier komputerowych. Impreza ta stanowić będzie jedną z nielicznych - dla amerykańskich wydawców - możliwości do wypromowania swoich produktów w bezpośrednim kontakcie ze społecznością graczy. Firma Take 2 nie zamierza zmarnować takiej okazji i szykuje dla nas dość interesujący line-up.

Fani shooterów będą mogli na własne oczy przekonać się, jak wygląda nowy FPS studia Irrational Games, BioShock. Na wielbicieli wirtualnej koszykówki i hokeja czekać będą odpowiednio NBA 2K7 oraz NHL 2K7. Właściciele handhelda PlayStation Portable przetestują trzy mocne pozycje - Grand Theft Auto: Vice City Stories, Dungeon Siege: Throne of Agony oraz Family Guy’a.

Co Take 2 pokaże w Lipsku? - ilustracja #1

The Darkness – mroczne dzieło ekipy Starbreeze

 

Posiadacze PS2 mogą z kolei liczyć na Ghost Ridera, a ortodoksyjnych pecetowców zainteresuje z pewnością Stronghold Legends oraz Sid Meier's Railroads. Na deser Take 2 szykuje dla nas next-genową grę akcji, The Darkness. Powyższa dziesiątka tytułów ma sprawić, że tegoroczne Games Convention zapisze się w historii jako impreza pełna produktów na wysokim poziomie – tak przynajmniej uważa wydawca wspomnianych pozycji.