Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 sierpnia 2006, 10:11

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Titan Quest

Poradnik zawiera opis wszystkich misji, jakie znalazły się w grze, zarówno tych głównych, jak i pobocznych. Każde zadanie wzbogacone jest o jedną, dwie lub nawet kilka specjalnie oznakowanych map, które w połączeniu ze zdjęciami i szczegółowym opisem stanowią niezwykle przydatną pomoc. Jeśli nie wiesz, jak ukończyć zadanie bądź z góry chcesz znać rozwiązanie, z pewnością docenisz ten materiał.

„Jeśli zainteresowałeś się tym poradnikiem, oznacza to, że Twa chęć przeżycia przygody właśnie przybrała na sile. Twój wybór jest słuszny, bowiem Titan Quest zaspokoi wszelkie pragnienia w tej materii, gdyż oferuje długą, naszpikowaną akcją zabawę. Wnikając w mityczny świat, pełen przerażających istot, malowniczych krajobrazów i cennych skarbów, zwiedzisz wiele znanych do dziś zabytków. Przed Tobą otworzą się tajemnice egipskich piramid, królewskich grobowców czy nawet Olimpu. Postać, z którą przemierzysz spory kawał starożytnego świata ze zwykłego wojownika, stanie się legendarnym bohaterem, a wieść o nim i o Twoich czynach jeszcze długo nieść będzie się z echem.

Niniejszy poradnik zawiera opis wszystkich misji, jakie znalazły się w grze, zarówno tych głównych, jak i pobocznych. Każde zadanie wzbogacone jest o jedną, dwie lub nawet kilka specjalnie oznakowanych map, które w połączeniu ze zdjęciami i szczegółowym opisem stanowią niezwykle przydatną pomoc. Jeśli nie wiesz, jak ukończyć zadanie bądź z góry chcesz znać rozwiązanie, z pewnością docenisz ten materiał.” - „Crash”

Titan Quest - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Titan Quest w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.