Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2006, 07:30

autor: Metatron

NDS znów na topie - wyniki sprzedaży gier w Japonii

Tydzień temu pisaliśmy o tym, że po raz pierwszy od bardzo dawna gra na konsolę inną niż NDS zajęła pierwsze miejsce na cotygodniowej liście dziesięciu najlepiej sprzedających się w Japonii tytułów. Zbyt długo Sony nie cieszyło się wiodącą pozycją gry na PSP (SD Gundam G Generation Portale). Obecnie zajmuje już ona zaledwie ósme miejsce.

Tydzień temu pisaliśmy o tym, że po raz pierwszy od bardzo dawna gra na konsolę inną niż NDS zajęła pierwsze miejsce na cotygodniowej (7-13 sierpnia) liście dziesięciu najlepiej sprzedających się w Japonii tytułów. Zbyt długo Sony nie cieszyło się wiodącą pozycją gry na PSP (SD Gundam G Generation Portale). Obecnie zajmuje już ona zaledwie ósme miejsce.

  1. New Super Mario Bros [NDS]
  2. Tamagotchi Connexion Corner Shop 2 [NDS]
  3. Melty Blood : Act Cadenza [PS2]
  4. More DS Brain Training [NDS]
  5. Nintendo DS Talking Cooking Navi [NDS]
  6. Animal Crossing Wild World [NDS]
  7. DS Brain Training [NDS]
  8. SD Gundam G Generation Portable [PSP]
  9. Jissen Pachi-Slot Hisshôhô ! Hokuto no Ken Special Edition [PS2]
  10. Kirarin Revolution [NDS]

Liderem znowu jest New Super Mario Bros. Siedem spośród dziesięciu gier zostało wydane na NDS, dwie pozycje zajmują tytuły na PS2. Wspomniany już Gundam jest jedyną na liście grą na PSP.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

New Super Mario Bros.

New Super Mario Bros.