Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2006, 08:34

autor: Metatron

Wojenne klimaty na wesoło, czyli nowa gra Polaków z L'Art

Warszawska ekipa L’Art, znana choćby z wydanie trzech edycji Skoków Narciarskich (2003, 2004, 2005) oraz gry przygodowej Chłopaki nie Płaczą, tym razem wzięła się za wojenne klimaty.

Warszawska ekipa L’Art , znana choćby z wydanie trzech edycji Skoków Narciarskich (2003, 2004, 2005) oraz gry przygodowej Chłopaki nie Płaczą, tym razem wzięła się za wojenne klimaty.

Nie spodziewajmy się jednak poważnych, patetycznych opowieści, którymi przepełnione są liczne wojenne produkcje. Tym razem konflikt zbrojny pokazany będzie z przymrużeniem oka. W planowanej na lato przyszłego roku grze akcji PeaceBreakers pokierujemy poczynaniami grupy niezbyt zrównoważonych psychicznie najemników, pracujących dla bezwzględnego handlarza bronią. Każdy z żołnierzy odznaczać się będzie unikalnymi cechami, posiadać własną, rozbudowaną osobowość oraz ulubiony rodzaj uzbrojenia.

Wojenne klimaty na wesoło, czyli nowa gra Polaków z L'Art - ilustracja #1

O przewrotności gry świadczyć może choćby hasło, jakim jest promowana: „You're the warmaker. You're the peacebreaker.” Co w swobodnym tłumaczeniu oddać można poprzez: „Wywołujesz wojny. Niszczysz pokój”, czy też literalnie: „Jesteś wywoływaczem wojny. Jesteś niszczycielem pokoju”. Nie mamy więc co liczyć na kolejną walkę o wolność i sprawiedliwość.

Akcja Peacebreakers będzie miała miejsce w niedalekiej przyszłości. Autorzy zapowiadają fabułę wzorowaną na serialach telewizyjnych, opartą na silnych charakterach i szalonych bohaterach i wielu perypetiach.

Wojenne klimaty na wesoło, czyli nowa gra Polaków z L'Art - ilustracja #2

Można liczyć również na wiele zmodyfikowanych pojazdów, sporą ilość scenek przerywnikowych oraz na intra przywodzące na myśl telewizyjne produkcje.

Poza typową strzelaniną charakterystyczną w tego typu produkcjach, w grze zawartych będzie wiele mini-gier. Przewiduje się również tryb multiplayer.

Gra, podobnie jak Half-Life, czy Sin, wydawana będzie epizodycznie. Jej wydawcą zostanie firma JoWood Productions.

Wojenne klimaty na wesoło, czyli nowa gra Polaków z L'Art - ilustracja #3