Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Skoki narciarskie 2003: Polski orzel (PC)
OkładkaSkoki narciarskie 2003: Polski orzel (PC)

Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł PC

Skoki narciarskie 2003: Polski orzel

Kolejna odsłona sztandarowej już serii narciarskiej i niewątpliwego przeboju wszechczasów polskiego rynku gier (poprzednie dwie edycje Skoków sprzedały się łącznie w ponad 265 tysiącach egzemplarzy).

Sportowe | sporty zimowe | skoki narciarskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł Premiera PC

12listopada2002

pudełko PL

12listopada2002

producent: L'Art wydawca: Axel Springer Polska wydawca PL: Axel Springer Polska Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł

Skoki Narciarskie 2002: Polskie Złoto

Skoki narciarskie 2004

Deluxe Ski Jump 3.0

Kolejna odsłona sztandarowej już serii narciarskiej i niewątpliwego przeboju wszechczasów polskiego rynku gier (poprzednie dwie edycje Skoków sprzedały się łącznie w ponad 265 tysiącach egzemplarzy). Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł, to jednak coś więcej niż kolejna, udoskonalona cześć cyklu - tym razem, to całkowicie nowa gra, dużo atrakcyjniejsza niż wszystko to z czym mieliśmy do czynienia dotychczas. Już na wstępie należy zaznaczyć, iż gra Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł objęta została oficjalnym patronatem Polskiego Związku Narciarskiego i Światowej Federacji Narciarskiej FIS, a wśród zawartych zawodników znajduje się cała polska kadra skoczków na czele z naszym mistrzem Adamem Małyszem.

Ta edycja Skoków wykorzystuje sprawdzony i efektowny silnik graficzny RenderWare, wykorzystany m.in. w takich głośnych tytułach jak GTA III oraz Tony Hawk’s Pro Skater 3. Ponadto znajdziemy tu 27 skoczni odtworzonych na podstawie dostarczonych przez FIS oficjalnych planów prawdziwych obiektów; ulepszony, bardziej realistyczny model lotu i lądowania; poprawiony system sędziowania; nowy, rozbudowany sposób rozwoju zawodnika, oraz 1000 komentarzy nagranych przez takie znane postacie jak Włodzimierz Szaranowicz i Dariusza Szpakowski. Nie można też nie wspomnieć, iż oprócz rozgrywki jednoosobowej istnieje możliwość gry z ośmioma osobami równocześnie za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu.

Dzięki grze Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł fani tej serii oraz tej dyscypliny sportowej kolejny raz mogą zmierzyć się z czołowymi zawodnikami z całego świata, stworzyć swojego własnego zawodnika i rozwijać go zgodnie z nowymi, ulepszonymi zasadami, kupować nowy sprzęt ze zmieniającego się co sezon asortymentu i osobiście negocjować kwoty proponowane przez sponsorów. Puchar Świata, Turniej Czterech Skoczni i konkurencja Lotów Narciarskich czekają...

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 1076 głosów czytelników.

Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł cena w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł: Odpowiednia dla każdego wieku.

Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 333MHz
  • 64MB RAM
  • 8MB akcelerator 3D