Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Skoki narciarskie 2003: Polski orzel (PC)

Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł PC

Skoki narciarskie 2003: Polski orzel

Kolejna odsłona sztandarowej już serii narciarskiej i niewątpliwego przeboju wszechczasów polskiego rynku gier (poprzednie dwie edycje Skoków sprzedały się łącznie w ponad 265 tysiącach egzemplarzy).

Sportowe | sporty zimowe | skoki narciarskie

PC Windows
Okładka Skoki narciarskie 2003: Polski orzel (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12listopada2002

12listopada2002

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kolejna odsłona sztandarowej już serii narciarskiej i niewątpliwego przeboju wszechczasów polskiego rynku gier (poprzednie dwie edycje Skoków sprzedały się łącznie w ponad 265 tysiącach egzemplarzy). Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł, to jednak coś więcej niż kolejna, udoskonalona cześć cyklu - tym razem, to całkowicie nowa gra, dużo atrakcyjniejsza niż wszystko to z czym mieliśmy do czynienia dotychczas. Już na wstępie należy zaznaczyć, iż gra Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł objęta została oficjalnym patronatem Polskiego Związku Narciarskiego i Światowej Federacji Narciarskiej FIS, a wśród zawartych zawodników znajduje się cała polska kadra skoczków na czele z naszym mistrzem Adamem Małyszem.

Ta edycja Skoków wykorzystuje sprawdzony i efektowny silnik graficzny RenderWare, wykorzystany m.in. w takich głośnych tytułach jak GTA III oraz Tony Hawk’s Pro Skater 3. Ponadto znajdziemy tu 27 skoczni odtworzonych na podstawie dostarczonych przez FIS oficjalnych planów prawdziwych obiektów; ulepszony, bardziej realistyczny model lotu i lądowania; poprawiony system sędziowania; nowy, rozbudowany sposób rozwoju zawodnika, oraz 1000 komentarzy nagranych przez takie znane postacie jak Włodzimierz Szaranowicz i Dariusza Szpakowski. Nie można też nie wspomnieć, iż oprócz rozgrywki jednoosobowej istnieje możliwość gry z ośmioma osobami równocześnie za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu.

Dzięki grze Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł fani tej serii oraz tej dyscypliny sportowej kolejny raz mogą zmierzyć się z czołowymi zawodnikami z całego świata, stworzyć swojego własnego zawodnika i rozwijać go zgodnie z nowymi, ulepszonymi zasadami, kupować nowy sprzęt ze zmieniającego się co sezon asortymentu i osobiście negocjować kwoty proponowane przez sponsorów. Puchar Świata, Turniej Czterech Skoczni i konkurencja Lotów Narciarskich czekają...

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 1071 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Gry podobne do Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł

Wymagania wiekowe Skoki narciarskie 2003: Polski orzel

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Skoki narciarskie 2003: Polski orzeł

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 333MHz
  • 64MB RAM
  • 8MB akcelerator 3D
Wojenne klimaty na wesoło, czyli nowa gra Polaków z L'Art
Wojenne klimaty na wesoło, czyli nowa gra Polaków z L'Art

wiadomość28 sierpnia 2006

Warszawska ekipa L’Art, znana choćby z wydanie trzech edycji Skoków Narciarskich (2003, 2004, 2005) oraz gry przygodowej Chłopaki nie Płaczą, tym razem wzięła się za wojenne klimaty.

Komputer ŚWIAT GRY 3/2004 już w kioskach

wiadomość4 lutego 2004

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, marcowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełne wersje gier Traffic Giant Gold, Skoki narciarskie 2003 Gold oraz Sleepwalker, a wewnątrz numeru jak zwykle wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów im pokrewnych.

Skoki narciarskie 2004 na rozbiegu
Skoki narciarskie 2004 na rozbiegu

wiadomość24 września 2003

Jeszcze przed końcem roku w serii Dobra GRA ukaże się nowa wersja popularnych Skoków narciarskich przygotowana specjalnie na sezon 2003/2004. Wydawca obiecuje świetną zabawę bez komplikacji i konsekwentnie stawia na polski produkt.

Skoki Narciarskie 2003: Polski orzeł - poradnik

wiadomość14 marca 2003

Adam Małysz właśnie wygrał kolejne zawody Pucharu Świata, wiec zapewne wielu z Was ponownie sięgnie po symulację Skoki Narciarskie 2003: Polski orzeł, aby udowodnić, że każdy Polak skakanie „ma we krwi”. W tym ambitnym celu pomoże Wam poradnik do wspomnianej gry, dzięki któremu będziecie mogli szlifować technikę na każdym etapie, począwszy od wyboru sprzętu, poprzez rozbieg, wybicie, kontrolowanie lotu, aż po umiejętne lądowanie z tzw. telemarkiem.

„Złoty Dodatek” do Skoków Narciarskich 2003
„Złoty Dodatek” do Skoków Narciarskich 2003

wiadomość11 marca 2003

Najnowszy, trzeci już dodatek do gry Skoki narciarskie 2003 zawiera wszystkie dotychczas wydane łatki i usprawnienia, rozszerza grę do poziomu Złotej edycji, która niedawno trafiła do sprzedaży. Wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry dzięki nowemu dodatkowi za darmo korzystają z opcji dostępnych w Złotej edycji.