Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 sierpnia 2006, 19:35

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Prey

W niniejszym poradniku znajdziesz drobiazgową i okraszoną dużą liczbą obrazków solucję do gry Prey – pierwszoosobowej strzelaniny wyprodukowanej przez firmę Human Head Studios. Znajdziesz tu nie tylko dokładne wskazówki do piętrzących się na drodze do celu problemów, ale także porady do walk z niektórymi przeciwnikami (głównie tzw. bossami).

„W niniejszym poradniku znajdziesz drobiazgową i okraszoną dużą liczbą obrazków solucję do gry Prey – pierwszoosobowej strzelaniny wyprodukowanej przez firmę Human Head Studios. Znajdziesz tu nie tylko dokładne wskazówki do piętrzących się na drodze do celu problemów, ale także porady do walk z niektórymi przeciwnikami (głównie tzw. bossami).

W tekście znalazł się również krótki opis konkretnych elementów związanych z rozgrywką (np. charakterystyka wahadłowca, wskazówki dotyczące reinkarnacji, itd.) – znajdziecie je w rozdziałach, w których wspomniane wyżej elementy napotyka się po raz pierwszy.

Życzę miłej zabawy i zapraszam do lektury!” - „U.V. Impaler”

Prey - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Prey w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.