Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2006, 14:04

Oficjalna strona gry Frater zadebiutowała w sieci

Polska firma Rebelmind uruchomiła przed kilkoma dniami oficjalną stronę swojej nowej produkcji o nazwie Frater. Jest to gra akcji z elementami RPG, reprezentująca popularny gatunek „hack & slash”.

Polska firma Rebelmind uruchomiła przed kilkoma dniami oficjalną stronę swojej nowej produkcji o nazwie Frater. Jest to gra akcji z elementami RPG, reprezentująca popularny gatunek „hack & slash”.

Oficjalna strona gry Frater zadebiutowała w sieci - ilustracja #1

Na wspomnianej wyżej witrynie znajdziemy podstawowe informacje na temat programu, krótki opis scenariusza, charakterystykę głównych bohaterów oraz wykaz używanych przez tych ostatnich broni. Dodatkowo strona wyposażona jest w galerię obrazków oraz dział „Download”, w którym aktualnie znajduje się siedem ładnych tapet. W niedalekiej przyszłości znajdziemy tutaj również informacje dotyczące zamawiania i kupna gry.

Oficjalna strona gry Frater zadebiutowała w sieci - ilustracja #2

Akcję gry Frater umieszczono na Ziemi, na przełomie XIX i XX wieku. Na graczy czekają stare zamki, opuszczone ruiny, lochy, obiekty starożytne, a także machiny stworzone przez szalonych naukowców. Aby eksploracja okolicy nie była nudna, autorzy przygotowali kilkanaście zadań głównych i kilkadziesiąt potworów, gotowych zasmakować Twojej krwi. Program nawiązuje do tradycji pierwszej odsłony Diablo: podobnie jak tam, spotkamy tu trzy postacie do wyboru, różniące się pod względem umiejętności i sposobów walki. I tak, frater Szymon zajmuje się tajemnymi sztukami magicznymi, jak również alchemią; Elena to doskonały strzelec, pogromczyni syberyjskich Wilkołaków; Tong Wong to z kolei mistrz pojedynków z użyciem broni białej, niszczyciel demonów Qi-Mei. Ze wspomnianym wyżej Diablo związany jest również sposób rozwoju bohatera. Autorzy zaimplementowali możliwość nabycia doświadczenia, jak również specjalne drzewko umiejętności.

Więcej informacji na temat gry znajdziesz na łamach naszego serwisu: