Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 lipca 2006

Myśli nieprzemyślane - Lipcowa fala patriotyzmu

Redakcja GRYOnline.pl, 21 lipca 2006, 16:46

Generalnie najlepiej jest zasłonić zasłony, zamknąć okna i poprzyklejać sięwy do monitorów. W obliczu tak śródziemnomorskiego klimatu dookoła, konstruktywne myślenie sprawia jeszcze większe trudności niż zwykle. Dla Myśli Nieprzemyślanych warunki to wręcz idealne.

Nadchodzi Faster – MMO rodem z Hiszpanii

Vercetti, 21 lipca 2006, 16:02

Hiszpańskie studio Digital Kickers podało do wiadomości, że pracuje nad swoim pierwszym MMO, umiejscowionym w nierealnym, futurystycznym świecie. Faster, bo o nim mowa, to tytuł, który pozwoli nam wcielić się w rolę najszybszego pilota statków kosmicznych we wszechświecie.

Piersi, wielkie miecze i stada zombiaków – Oneechanbara X zmierza na Xboxa 360
Piersi, wielkie miecze i stada zombiaków – Oneechanbara X zmierza na Xboxa 360

BK, 21 lipca 2006, 14:43

Microsoft wciąż stara się podbić japoński rynek, a kolejną pozycją, która ma mu w tym pomóc, będzie gra Oneechanbara X. Ciężko zachować powagę pisząc o grze, której głównymi zaletami mają być prawie nagie kobiety i stada zombie, ale postaram się zrobić, co w mojej mocy

RoboBlitz – nadchodzi graficzna rewolucja?
RoboBlitz – nadchodzi graficzna rewolucja?

BK, 21 lipca 2006, 12:43

Gra RoboBlitz zapowiada swego rodzaju rewolucję jeśli chodzi o gry przeznaczone dla konsoli Xbox 360, dostępne w ramach usługi Xbox Live Arcade. Do tej pory były tam zebrane pozycje w stylu retro, przyciągające graczy ze względu na dobrą zabawę, ale nie zawsze prezentujące najwyższy poziom jeśli chodzi o oprawę graficzną. Wraz z nadejściem omawianej pozycji, ta sytuacja się zmieni.

Dreamfall: The Longest Journey – polska premiera
Dreamfall: The Longest Journey – polska premiera

Łukasz Malik, 21 lipca 2006, 12:32

Fani Najdłuższej Podróży wreszcie mogę odetchnąć z ulgą. Po kilku przesunięciach, kontynuacja kultowej przygodówki trafiła dzisiaj do polskich sklepów – mowa oczywiście o grze Dreamfall: The Longest Journey.

Guitar Hero wkrótce też na X360?
Guitar Hero wkrótce też na X360?

eLKaeR, 21 lipca 2006, 12:32

Gitarowa zabawa w ramach Guitar Hero jak dotąd była domeną posiadaczy PlayStation 2, którzy czekają teraz na Guitar Hero II. Odpowiedzialna za wydanie obu tych pozycji korporacja RedOctane ma ponoć jednak plan rozwoju niniejszej serii, obejmujący również platformę Xbox 360.

Co potrafią postacie z Mario Hoops 3 on 3?
Co potrafią postacie z Mario Hoops 3 on 3?

BK, 21 lipca 2006, 11:33

Mario Hoops 3 on 3 to nietypowa koszykówka przeznaczona dla konsoli Nintendo DS. Od innych tego rodzaju pozycji odróżnia ją między innymi fakt, że występują w niej postacie znane z gier firmy Nintendo.

Xbox 360 na celowniku autorów Alien Hominid

eLKaeR, 21 lipca 2006, 11:11

Słynną internetową grę Alien Hominid i jej edycję konsolową (PS2, XBX i GCN) stworzyli ludzie z ekipy The Behemoth. Teraz utalentowani developerzy szykują zupełnie nowy produkt, nazwany Castle Crashers. Tym razem zespół koncentruje się wyłącznie na platformie Xbox 360, a konkretnie na serwisie Xbox Live Arcade.

Twórcy cyklu EverQuest zrobią użytek z Unreal Engine 3.0

eLKaeR, 21 lipca 2006, 10:23

Sony Online Entertainment znamy głównie dzięki popularnym grom typu MMOcRPG. Wśród nich znajduje się np. produkt pt. EverQuest II, cechujący się elegancką oprawą wizualną. Ludzie z SOE chcą uczynić jednak kolejny krok naprzód w dziedzinie trójwymiarowej grafiki i właśnie dlatego uzyskali licencję na używanie silnika Unreal Engine 3.0.

Defcon zgodnie z planem we wrześniu
Defcon zgodnie z planem we wrześniu

Krystian Smoszna, 21 lipca 2006, 10:04

Pod koniec maja bieżącego roku informowaliśmy Was o opóźnieniu prac nad grą Defcon. Wyraziliśmy wówczas nadzieję, że program firmy Introversion Software nie zaliczy kolejnej „obsuwy” i zgodnie z planem zostanie wydany na rynku we wrześniu. Wszystko wskazuje na to, że autorom uda się dotrzymać planowanego terminu.

Firma Ritual Entertainment udostępniła statystyki dotyczące gry SiN Episodes
Firma Ritual Entertainment udostępniła statystyki dotyczące gry SiN Episodes

Krystian Smoszna, 21 lipca 2006, 09:29

Według najnowszych danych zbieranych przez firmę Valve Corporation, pierwszy dodatek do gry Half-Life 2 ukończyło niewiele ponad 34% użytkowników. Wynik ten co prawda nie napawa optymizmem, ale twórcy Episode One nie mogą mieć powodów do narzekań, zwłaszcza, jeśli porównamy go do „osiągnięć” fanów SiN Episodes: Emergence.

Wideokonferencje a PlayStation 3

Metatron, 21 lipca 2006, 08:58

W Internecie już od dawna krążyły plotki o tym, że Sony wraz z premierą nowego EyeToya (podłączanej do konsoli kamery) wprowadzi możliwość przeprowadzania wideokonferencji. Ostatnie informacje zdają się to potwierdzać.