Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2006, 17:41

autor: BK

Small Arms – nowe screeny

Przedstawiciele Gastronauts Studios udostępnili nowe screenshoty z gry Small Arms, czyli pozycji, która już wkrótce dołączy do grona tytułów dostępnych dzięki stworzonej z myślą o konsoli Xbox 360 usłudze Xbox Live Arcade.

Przedstawiciele Gastronaut Studios udostępnili nowe screenshoty z gry Small Arms, czyli pozycji, która już wkrótce dołączy do grona tytułów dostępnych dzięki stworzonej z myślą o konsoli Xbox 360 usłudze Xbox Live Arcade.

Small Arms – nowe screeny - ilustracja #1

 

Jakie atrakcje czekają tym razem na fanów prostych gierek, które można nabyć bez wychodzenia z domu? Small Arms będzie zręcznościową strzelaniną w starym stylu. Choć tego typu pozycji dostępnych jest na XBLA bardzo dużo, warto zwrócić na nią uwagę – choćby ze względu na przezabawnych bohaterów (uzbrojone po zęby zwierzątka).

Small Arms – nowe screeny - ilustracja #2
Small Arms – nowe screeny - ilustracja #3

 

Small Arms ma również przyciągnąć graczy dzięki trybowi multiplayer – w rozgrywkach będzie mogło brać udział jednocześnie do czterech osób. Gdy tylko dotrą do nas wiadomości na temat daty premiery gry oraz tego, ile Microsoft Points przyjdzie nam za nią zapłacić, natychmiast Was o tym poinformujemy. Póki co zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Small Arms oraz zapoznania się z zamieszczonymi przez nas, wspomnianymi na początku screenshotami.

Small Arms – nowe screeny - ilustracja #4