Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 lipca 2006, 21:06

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: True Crime: New York City

Znajdziesz w nim porady dotyczące sterowania (to jest piętą achillesową gry), a także solucję, opis przejścia wszystkich misji głównego nurtu fabularnego (wraz z dwoma zakończeniami), zadań pobocznych oraz misji bonusowej. Trafisz tu również na dokładne wskazówki jak odnaleźć w mieście bonusy - 10 par butów Pumy.

„Dokument ten powstał na podstawie angielskojęzycznej wersji programu i został stworzony przede wszystkim dla początkujących graczy (przypuszczam, iż de Niro nie zarywa nocek „szarpiąc” w Quake’a), którzy nie mieli wcześniej do czynienia z podobnymi produkcjami (jak chociażby seria "GTA") i na dodatek nie znają języka angielskiego. Znajdziesz w nim porady dotyczące sterowania (to jest piętą achillesową gry), a także solucję, opis przejścia wszystkich misji głównego nurtu fabularnego (wraz z dwoma zakończeniami), zadań pobocznych oraz misji bonusowej. Trafisz tu również na dokładne wskazówki jak odnaleźć w mieście bonusy - 10 par butów Pumy. W kolejnych rozdziałach uraczę Cię m.in. charakterystykami poszczególnych broni, sztuk walk i pojazdów dostępnych w grze i zapoznam z rodzajami przestępstw, którym będziesz musiał stawić czoła patrolując nowojorską metropolię. Na koniec przedstawię Ci mapę miasta z zaznaczonymi najważniejszymi (z mojego punktu widzenia) miejscami, która to mapa powstała w pocie czoła. Życzę przyjemnej lektury mojego "arcydzieła", dobrej zabawy przy grze i ... mam nadzieję, iż dzięki temu poradnikowi grając w „True Crime: NYC” nigdy nie poczujesz się bezradny [...]” - „Pazur76”

True Crime: New York City - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry True Crime: New York City w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.