Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 czerwca 2006

Współtwórca Neverwinter Nights 2 pracuje nad Dragon Age
Współtwórca Neverwinter Nights 2 pracuje nad Dragon Age

Marek Grochowski, 4 czerwca 2006, 18:53

Ferret Baudoin to projektant, który do niedawna kojarzony był z zespołem Obsidian Entertainment, pracującym nad grą Neverwinter Nights 2. Jednak w marcu bieżącego roku uznany developer rozstał się ze swoim studiem i postanowił poszukać szczęścia u BioWare.

Battlefield 2: Pancerny Atak już we wtorek
Battlefield 2: Pancerny Atak już we wtorek

Marek Grochowski, 4 czerwca 2006, 17:56

Niestety, ku rozpaczy niektórych osób szósty czerwca nie będzie dniem końca świata, a jedynie datą premiery rozszerzenia do gry Battlefield 2. To właśnie we wtorek Electronic Arts zamierza udostępnić w sieci drugi, po Euro Forces, dodatek do sieciowego FPS-a.

W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.7
W świecie Heroes of Might and Magic V – cz.7

Maciej Myrcha, 4 czerwca 2006, 16:59

Niestety, jak głosi stare przysłowie, wszystko co dobre, szybko się kończy. Dzisiaj prezentujemy więc ostatni odcinek cyklu newsów poświęconych najnowszej odsłonie popularnej strategii Heroes of Might and Magic. Przez ostatni tydzień na łamach naszego serwisu zamieszczaliśmy krótkie charakterystyki wszystkich frakcji występujących w grze, dzisiaj przyszedł czas na podsumowanie.

Otwarto stronę Over G Fighters
Otwarto stronę Over G Fighters

Marek Grochowski, 4 czerwca 2006, 16:58

Przed trzema miesiącami koncern UbiSoft zaanonsował grę Over G Fighters, przeznaczoną na konsolę X360. Za produkcję owego dzieła odpowiedzialne jest studio Taito, które w porozumieniu z francuskim gigantem otworzyło niedawno oficjalną stronę swojego symulatora lotu.

Zamieszanie wokół dodatkowych map, przeznaczonych dla Perfect Dark Zero

Radosław Grabowski, 4 czerwca 2006, 16:23

Właściwie od połowy lutego bieżącego roku wiedzieliśmy, że firma Rare zamierzała przygotować smakowity kąsek dla posiadaczy Perfect Dark Zero. Mowa o dodatkowych mapach, przeznaczonych dla tego przeboju z platformy Xbox 360. Korporacja Microsoft rozesłała już nawet do użytkowników Xbox Live email, zachęcający do pobrania bonusowych plansz z Internetu. Okazało się jednak, że ściągać nie ma czego.

Co zaoferuje nam MotoGP dla PSP?
Co zaoferuje nam MotoGP dla PSP?

Radosław Grabowski, 4 czerwca 2006, 14:32

Licencję MotoGP w grach wykorzystuje zarówno korporacja THQ, jak i japońska firma Namco. Ta ostatnia skupiała się dotąd wyłącznie na PlayStation 2, czego efektem jest np. MotoGP 4. Teraz wspomniany dalekowschodni koncern przygotowuje mobilną odsłonę popularnych wyścigów motocyklowych, dedykowaną platformie PlayStation Portable. Premiera w trzecim kwartale bieżącego roku.

Zombie zaatakują posiadaczy konsoli Nintendo DS już jesienią bieżącego roku
Zombie zaatakują posiadaczy konsoli Nintendo DS już jesienią bieżącego roku

Radosław Grabowski, 4 czerwca 2006, 13:55

Na temat nowej gry francuskiej firmy DreamOn Studio po raz pierwszy pisaliśmy niemal dokładnie dwa miesiące temu. Mowa oczywiście o pozycji pt. Dead & Furious, przeznaczonej wyłącznie dla kieszonkowej konsoli Nintendo DS. Teraz jest okazja, aby powrócić do sprawy, ponieważ developerzy rodem z ojczyzny Napoleona Bonaparte ujawnili garść szczegółów – wśród nich także pierwsze screenshoty.