Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2006, 17:56

autor: Vercetti

Battlefield 2: Pancerny Atak już we wtorek

Niestety, ku rozpaczy niektórych osób szósty czerwca nie będzie dniem końca świata, a jedynie datą premiery rozszerzenia do gry Battlefield 2. To właśnie we wtorek Electronic Arts zamierza udostępnić w sieci drugi, po Euro Forces, dodatek do sieciowego FPS-a.

Niestety, ku rozpaczy niektórych osób szósty czerwca nie będzie dniem końca świata, a jedynie datą premiery rozszerzenia do gry Battlefield 2. To właśnie we wtorek Electronic Arts zamierza udostępnić w sieci drugi, po Euro Force, booster pack do sieciowego FPS-a.

Battlefield 2: Armored Fury pozwoli nam na pokierowanie trzema frakcjami – armią Chin, USA lub Koalicji Bliskiego Wschodu. Ekipa Digital Illusions przygotowała dla graczy trzy nowe scenariusze, rozgrywające się na terytorium Stanów Zjednoczonych. Twórcy strzelanki mają nadzieję, że operacje Midnight Sun, Harvest i Road Rage będą na tyle atrakcyjne, by udobruchać fanów Battlefielda, którzy odwrócili się od gry po ostatniej wpadce Electronic Arts.

Battlefield 2: Pancerny Atak już we wtorek - ilustracja #1

Gdyby nowe mapy nie okazały się zbyt satysfakcjonujące, ostatnią deską ratunku będzie sześć premierowych pojazdów (m.in. MD 530 Little Bird i A-10 Warthog). Pancerny Atak pobierzemy za pomocą programu EA Downloader, płacąc za długo oczekiwany produkt 10 dolarów. Decydując się na pudełkową wersję gry, wydamy 49 zł.