Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Battlefield 2: Armored Fury (PC)
OkładkaBattlefield 2: Armored Fury (PC)

Battlefield 2: Pancerny Atak PC

Battlefield 2: Armored Fury | BF2 Armored Fury

Armored Fury to kolejny płatny dodatek (tzw. „booster pack”) do gry Battlefield 2, który po raz pierwszy przeniesie użytkowników programu do Stanów Zjednoczonych. Firmy Electronic Arts oraz Digital Illusions zrobiły w ten sposób ukłon w stronę fanów.

To jest dodatek do gry Battlefield 2.

Akcji | FPP | Battlefield | współczesne konflikty | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Battlefield 2: Pancerny Atak Premiera PC

6czerwca2006

pudełko PL

6czerwca2006

producent: EA DICE / Digital Illusions CE wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Battlefield 2: Pancerny Atak

Battlefield 2

Joint Operations: Typhoon Rising

Enemy Territory: Quake Wars

Armored Fury to kolejny płatny dodatek (tzw. „booster pack”) do gry Battlefield 2, który po raz pierwszy przeniesie użytkowników programu do Stanów Zjednoczonych. Firmy Electronic Arts oraz Digital Illusions zrobiły w ten sposób ukłon w stronę fanów. Ci ostatni od dawna prosili o scenariusze rozgrywające się na amerykańskiej ziemi.

W skład dodatku wchodzą trzy nowe mapy. Pierwsza z nich (Operation Midnight Sun) przeniesie nas na Alaskę, gdzie chińska armia próbuje zabezpieczyć skład ropy. Bitwa o port Valdez jest kluczowa dla tego terytorium i w dużej mierze zadecyduje o dalszych poczynaniach wroga. Druga mapka (Operation Harvest) opowiada o marszu wojsk MEC na stolicę Stanów Zjednoczonych. Siły amerykańskie muszą powstrzymać przesuwającą się na wschód armię i utrzymywać przyczółek do czasu przybycia posiłków. Trzeci i ostatni scenariusz (Operation Road Rage) to już walka w głębi kraju. MEC wykorzystuje autostrady w celu przerzucania żołnierzy do kluczowych fabryk. Obrońcy skupią się na powstrzymaniu wroga, chroniąc w ten sposób znajdujące się nieopodal skupiska ludności cywilnej.

Oprócz nowych map, autorzy przygotowali sześć premierowych jednostek. Znajdziemy wśród nich lekkie śmigłowce zwiadowcze MD 530 Little Bird oraz wielozadaniowe samoloty, podobne do A-10 Warthog.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 64  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 279 głosów czytelników.

Battlefield 2: Pancerny Atak cena w dniu premiery: 49 PLN

Klasyfikacja PEGI Battlefield 2: Pancerny Atak

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Battlefield 2: Pancerny Atak Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256MB RAM (GeForce 5700 lub lepsza)
  • Windows XP.