Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 czerwca 2006, 22:09

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Sensible Soccer 2006

Witam w nieoficjalnym poradniku do Sensible Soccer 2006. Jest to remake gry, która na początku lat dziewięćdziesiątych zadebiutowała na platformie Amiga, toteż nie należy spodziewać się rewolucji na miarę takich hitów, jak Pro Evolution Soccer czy FIFA.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do Sensible Soccer 2006. Jest to remake gry, która na początku lat dziewięćdziesiątych zadebiutowała na platformie Amiga, toteż nie należy spodziewać się rewolucji na miarę takich hitów, jak Pro Evolution Soccer czy FIFA. Autorzy – studio Codemasters – zaserwowali graczom produkcję wiernie trzymającą się pierwowzoru, więc przede wszystkim sterowanie jest ograniczone do dwóch klawiszy, zaś grafika została przedstawiona w komicznym stylu (bez żadnych wodotrysków, do których przyzwyczaili nas programiści z KONAMI i EA). Dodatkowo warto nadmienić, iż mecze rozgrywane są w bardzo szybkim tempie, co wielu osobom może sprawić problemy już na samym początku. Spotkałem się z trudnościami, gdy ktoś narzekał, że chcąc strzelić w okienko lub dośrodkować, wybił piłkę na aut. Właśnie z myślą o takich osobach powstał niniejszy materiał – znajdziecie w nim m.in. dział o sterowaniu zawodnikami, jak również informacje o tym, jak odblokować bonusowe piłki czy stadiony.

Zapraszam” - „Harpen”

Sensible Soccer 2006 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Sensible Soccer 2006 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.