Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2006, 12:26

autor: Krooliq

Anarchy Online ma już pięć lat

Gra MMOcRPG o nazwie Anarchy Online właśnie świętuje swoje piąte urodziny. Z tej okazji wydawca programu, firma Funcom postanowiła zorganizować w nadchodzący weekend wiele ciekawych zabaw dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Ponadto wydawca zdecydował, że wszystkie opublikowane dotychczas rozszerzenia do omawianego tytułu będą udostępniane za darmo.

Gra MMOcRPG o nazwie Anarchy Online właśnie świętuje swoje piąte urodziny. Z tej okazji wydawca programu, firma Funcom postanowiła zorganizować w nadchodzący weekend wiele ciekawych zabaw dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Ponadto wydawca zdecydował, że wszystkie opublikowane dotychczas rozszerzenia omawianego tytułu będą udostępniane za darmo. Oznacza to, że byli oraz obecni gracze, wszystkie osoby, które kiedykolwiek się zarejestrowały, będą mogły otrzymać wspomniane dodatki bez ponoszenia żadnych kosztów, z wyjątkiem miesięcznej opłaty abonamentowej. A więcej informacji na temat atrakcji związanych z rocznicą premiery programu znajdziecie oczywiście na jej oficjalnej stronie.

Anarchy Online ma już pięć lat - ilustracja #1

Przypomnijmy, że akcja Anarchy Online umiejscowiona została w dalekiej przyszłości na planecie będącej we władaniu wielkiej korporacji. Omni-Tek, bo tak brzmi jej nazwa zajmuje się wydobyciem niezwykle cennego surowca – Notum. Równocześnie korporacja prowadzi wojnę z pragnącymi swobody niezależnymi klanami. Gracz zostaje umiejscowiony w samym środku konfliktu i jak w większości gier online jego głównym zadaniem jest znalezienie własnego miejsca w otaczającym go świecie.

Jeśli jeszcze nie rozpoczęliście swojej przygody z Anarchy Online, macie ku temu teraz doskonałą okazję - do 15 stycznia 2007 roku wszyscy nowi użytkownicy mogą ściągnąć klienta programu i zarejestrować się zupełnie za darmo. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres.

Więcej informacji na temat omawianej produkcja znajdziecie na naszych łamach: