Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Anarchy Online: Lost Eden (PC)
OkładkaAnarchy Online: Lost Eden (PC)

Anarchy Online: Lost Eden PC

Lost Eden to już czwarte rozszerzenie niezwykle popularnej, bardzo rozbudowanej produkcji zaliczanej do gatunku MMOcRPG, pt. Anarchy Online.

To jest dodatek do gry Anarchy Online.

RPG | TPP | science fiction | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Anarchy Online: Lost Eden Premiera PC

13grudnia2006

producent: Funcom wydawca: Funcom Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Anarchy Online: Lost Eden

Star Wars Galaxies: An Empire Divided

Anarchy Online

Imperator

Lost Eden to już czwarte rozszerzenie niezwykle popularnej, bardzo rozbudowanej produkcji zaliczanej do gatunku MMOcRPG, pt. Anarchy Online. Gracze po raz kolejny przenoszą się na planetę Rubi-Ka, której mieszkańcy starają się powstrzymać hordy obcych najeźdźców. Tym razem temu celowi mają służyć wybudowane na orbicie planety stacje bojowe, wyposażone w iście potężny arsenał środków destrukcyjnych. Niestety, wspomniane bazy bojowe szybko stają się nie tylko sposobem na pokonanie nacierających fal obcych, ale także trafiają do kręgu zainteresowań korporacji Omni-Tek i konkurencyjnych dla niej Klanów. Rozpoczyna się rywalizacja o całkowitą kontrolę nad nową bronią...

Opisywany dodatek wprowadza do rozgrywki szereg nowych elementów. Grający biorą teraz udział w olbrzymich bitwach Player vs. Player (PvP), rozgrywających się na kolejnych poziomach kosmicznych stacji. Podczas zmagań sterują potężnymi mechami, mogą wzywać wsparcie powietrzne sojuszniczych jednostek, podkładać miny na placu boju, a nawet korzystać z karabinów stacjonarnych porozmieszczanych na wybranych lokacjach, czy stanowisk z wyrzutniami rakiet. Lost Eden zawiera także szereg nowych questów do przejścia. W czasie przygody gracze wielokrotnie muszą powstrzymywać ataki obcych, a także szturmować ich kosmiczne statki. Obrazu całości dopełniają: rozbudowanie możliwości rozwijania prowadzonego bohatera (specjalne ataki, nowe statystyki), szereg nowych przedmiotów, broni i zbroi, jakie można włączyć do posiadanego ekwipunku, jak również zaimplementowanie w add-onie wszystkich dotychczasowych poprawek systemowych.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 70 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Anarchy Online: Lost Eden: 12+

Anarchy Online: Lost Eden Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium III 1.0 GHz
  • 512 MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy)
  • 1.4GB HDD