Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Anarchy Online: Lost Eden (PC)

Anarchy Online: Lost Eden PC

Lost Eden to już czwarte rozszerzenie niezwykle popularnej, bardzo rozbudowanej produkcji zaliczanej do gatunku MMOcRPG, pt. Anarchy Online.

To jest dodatek do gry Anarchy Online.

RPG | TPP | science fiction | zagraj za darmo | MMO

PC Windows
Okładka Anarchy Online: Lost Eden (PC)

producent: FunCom

wydawca: FunCom

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13grudnia2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lost Eden to już czwarte rozszerzenie niezwykle popularnej, bardzo rozbudowanej produkcji zaliczanej do gatunku MMOcRPG, pt. Anarchy Online. Gracze po raz kolejny przenoszą się na planetę Rubi-Ka, której mieszkańcy starają się powstrzymać hordy obcych najeźdźców. Tym razem temu celowi mają służyć wybudowane na orbicie planety stacje bojowe, wyposażone w iście potężny arsenał środków destrukcyjnych. Niestety, wspomniane bazy bojowe szybko stają się nie tylko sposobem na pokonanie nacierających fal obcych, ale także trafiają do kręgu zainteresowań korporacji Omni-Tek i konkurencyjnych dla niej Klanów. Rozpoczyna się rywalizacja o całkowitą kontrolę nad nową bronią...

Opisywany dodatek wprowadza do rozgrywki szereg nowych elementów. Grający biorą teraz udział w olbrzymich bitwach Player vs. Player (PvP), rozgrywających się na kolejnych poziomach kosmicznych stacji. Podczas zmagań sterują potężnymi mechami, mogą wzywać wsparcie powietrzne sojuszniczych jednostek, podkładać miny na placu boju, a nawet korzystać z karabinów stacjonarnych porozmieszczanych na wybranych lokacjach, czy stanowisk z wyrzutniami rakiet. Lost Eden zawiera także szereg nowych questów do przejścia. W czasie przygody gracze wielokrotnie muszą powstrzymywać ataki obcych, a także szturmować ich kosmiczne statki. Obrazu całości dopełniają: rozbudowanie możliwości rozwijania prowadzonego bohatera (specjalne ataki, nowe statystyki), szereg nowych przedmiotów, broni i zbroi, jakie można włączyć do posiadanego ekwipunku, jak również zaimplementowanie w add-onie wszystkich dotychczasowych poprawek systemowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 70 głosów czytelników.

Gry podobne do Anarchy Online: Lost Eden

Wymagania wiekowe Anarchy Online: Lost Eden

12+

Wymagania sprzętowe Anarchy Online: Lost Eden

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Procesor Pentium III 1.0 GHz
  • 512 MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy)
  • 1.4GB HDD
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 czerwca 2008)

wiadomość30 czerwca 2008

W poniedziałkowych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Tour De France, Metal Slug 7 na DS-a, siódma rocznica Anarchy Online, kolejny Final Fantasy, 2K Games, Havok i Wii, koniec Top Secret, firmware 2.4 i DualShock 3 w Europie. Zapraszamy do lektury.

Anarchy Online – nowy system płatności i ... nowy silnik graficzny

wiadomość24 stycznia 2008

Przedstawiciele firmy Funcom poinformowali, iż szykują dla obecnych i przyszłych mieszkańców wirtualnego świata Anarchy Online dwie niespodzianki. Jedną z nich jest nowy system płatności, drugą natomiast nowy silnik graficzny, który zostanie wdrożony prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Z racji tego, iż druga z wymienionych niespodzianek jest nieco bardziej ekscytująca, zacznijmy właśnie od niej.

Kolejne rozszerzenie Anarchy Online już w przyszłym roku

wiadomość12 grudnia 2007

Na oficjalnej stronie Anarchy Online pojawił się dość długi list autorstwa jednej z „szych” odpowiedzialnych za wspomniany tytuł. Generalnie rzecz biorąc dotyczy on kolejnego rozszerzenia gry oraz nowości, jakie dzięki niemu zawitają do uniwersum Anarchy Online.

FunCom szykuje niespodziankę na szóste urodziny Anarchy Online
FunCom szykuje niespodziankę na szóste urodziny Anarchy Online

wiadomość29 czerwca 2007

W związku z faktem, że gra MMO Anarchy Online jest obecna na rynku już od sześciu lat, jej wydawca, norweski FunCom postanowił w ramach urodzinowych obchodów urozmaicić nieco swój tytuł. Skandynawski team developerski zdecydował się na wprowadzenie do swego dzieła systemu elektronicznej sprzedaży (wirtualnych) przedmiotów.

Wyszedł najnowszy dodatek do Anarchy Online

wiadomość15 grudnia 2006

Studio Funcom, wypuściło wczoraj Anarchy Online: Lost Eden, kolejny dodatek do popularnego sieciowego RPG-a w klimacie sci-fi. Dodatek dostępny jest wyłącznie w sieci, a kosztuje 29,95$. Przy zakupie dostajemy oprócz wyżej wymienionego rozszerzenia, wszystkie wcześniejsze wraz z podstawową wersją gry.