Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Anarchy Online: Alien Invasion (PC)
OkładkaAnarchy Online: Alien Invasion (PC)

Anarchy Online: Alien Invasion PC

Alien Invasion to trzeci, oficjalny dodatek do niezwykle popularnego i uhonorowanego licznymi nagrodami MMORPG Anarchy Online.

To jest dodatek do gry Anarchy Online.

RPG | TPP | science fiction | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Anarchy Online: Alien Invasion Premiera PC

31sierpnia2004

producent: FunCom wydawca: FunCom Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Anarchy Online: Alien Invasion

Star Wars Galaxies: An Empire Divided

Dark Age of Camelot

Neocron

Alien Invasion to trzeci, oficjalny dodatek do niezwykle popularnego i uhonorowanego licznymi nagrodami MMORPG Anarchy Online. Tym razem mieszkańcy planety Rubi-Ka będą musieli stawić czoła inwazji obcych, którzy za pomocą ogromnych statków atakują zlokalizowane na powierzchni miasta.

Jak zwykle, wyprodukowany przez Funcom dodatek oferuje wiele nowych i ciekawych elementów. Jeśli chodzi o aspekty typowo socjalne, pojawiła się możliwość tworzenia własnych miast, sklepów i kwater głównych rozmaitych organizacji. Posiadanie tych ostatnich przynosi wiele różnorakich korzyści, dlatego dbający o rozwój swojego bohatera gracz, powinien mieć na uwadze nie tylko bezpardonową walkę, ale i również kwestie życia w zorganizowanym społeczeństwie. Jeśli chodzi o akcję, także i tutaj wprowadzono wiele nowych możliwości. Chociaż naczelnym zadaniem użytkowników Anarchy Online w nowym dodatku, będzie obrona miast przed najazdem obcych, Ci bardziej odważni mogą próbować przejść do działań ofensywnych. Pojawił się wariant ataku i abordażu wrogich statków, przy wykorzystaniu nowych, zdobytych na obcych technologii. Gracz będzie mógł także rozwinąć swojego bohatera o premierowe perki i uzyskać nieznane wcześniej specjalne umiejętności. Oczywiście, pojawiło się także mnóstwo rzeczy, bez których dodatek nie mógłby istnieć: uzbrojenia, statków, przedmiotów i questów.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: Tysiące  

Nośnik: 3 CD

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Anarchy Online: Alien Invasion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Anarchy Online: Alien Invasion Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium III 1.0 GHz
  • 512 MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy)
  • 1.4GB HDD