Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 28 czerwca 2006, 12:05

Premiera gry LocoRoco

Sony Poland ma przyjemność poinformować o premierze gry LocoRoco na PSP (PlayStation Portable).

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Sony Poland ma przyjemność poinformować o premierze gry LocoRoco na PSP (PlayStation Portable). LocoRoco, to świat galaretowato-podobnych stworzeń, które śpiewając, turlają się przez kolorowe poziomy gry. Zadanie z pozoru wydaje się proste – przeprowadzić LocoRoco do wyznaczonego celu. Wesołe LocoRoco mogą turlać się, podskakiwać, dzielić na kilka mniejszych i z powrotem łączyć w jedną, dużą kulę. Są zmienne i barwne, maja różne wcielenia, posługują się swoim własnym, radosnym językiem i nie mogą się wyzbyć jednej, niezwykłej słabości - śpiewania!

Premiera gry LocoRoco - ilustracja #1

Plansze w grze przypominają rysunki w pastelowych barwach lub obrazy malowane akwarelami. Są hipnotyczne, pięknie animowane i nie przypominają niczego, co dotąd widziano w grach. Wizualnie LocoRoco jest jedyne w swoim rodzaju i ustanawia własny standard w grafice.

Premiera gry LocoRoco - ilustracja #2

LocoRoco, jest grą prostą i intuicyjną. Gracz wykorzystuje przyciski [L] i [R], aby rotować obrazem, przechylając go pod odpowiednim kątem, turlając w ten sposób LocoRoco. Jest także możliwość spożywania specjalnych owoców tak, by nasze LocoRoco utyły. Im grubszy egzemplarz doprowadzimy do końca poziomu, tym więcej punktów dostaniemy. Oczywiście, odpowiednio wzrasta wtedy również poziom trudności. Nie jest łatwo poruszać się takim wielkim LocoRoco, kiedy trzeba uważać na przeciwników i różnego rodzaju niebezpieczeństwa, które skrywa ta niezwykła kraina.

Premiera gry LocoRoco - ilustracja #3

Jeśli masz ochotę poznać kolorowy świat, LocoRoco, ściągnij darmowe demo ze strony www.yourpsp.com. Demo gry należy zapisać na Memory Sticku. Zawiera ono wersję oprogramowania pozwalającą na przeglądanie stron www oraz korzystanie z kanałów RSS.

Premiera gry LocoRoco - ilustracja #4