Jak prezentuje się Street Fighter na nowej konsoli Microsoftu?
Posiadacze konsoli Xbox 360 już niebawem będą mogli sprawdzić w akcji legendarną bijatykę firmy Capcom, Street Fighter 2: Hyper Fighting. Znajdzie się ona wśród starszych pozycji, dostępnych dzięki usłudze Xbox Live Arcade, a my przedstawiamy wam pierwsze obrazki z gry.
Bartłomiej Kossakowski
Posiadacze konsoli Xbox 360 już niebawem będą mogli sprawdzić w akcji legendarną bijatykę firmy Capcom, Street Fighter 2: Hyper Fighting. Znajdzie się ona wśród starszych pozycji, dostępnych dzięki usłudze Xbox Live Arcade, a my przedstawiamy Wam pierwsze obrazki z gry.

Dla posiadaczy nowej konsoli Microsoftu, którzy pamiętają pierwszą wersję gry, z pewnością jest to miły prezent. Cieszyć też może możliwość toczenia pojedynków wieloosobowych za pośrednictwem Xbox Live.
Dziś prezentujemy Wam pierwsze screeny z tej pozycji. Zobaczcie sami, jak ten liczący sobie kilkanaście lat tytuł prezentuje się na konsoli nowej generacji.







Więcej:Microsoft znów musiał tłumaczyć się z Xboxów znikających ze sklepów

Gracze
- Capcom
- Microsoft
- X360
Komentarze czytelników
zanonimizowany101393 Generał
ej ale o co wam chodzi tak w ogole?
kazdy gra na takiej konsoli na ktorej chce, a to ze jestem przekonany ze na ps3 beda dobre gry to juz moja sprawa (skoro na psx i ps2 byly fajne to mysle ze na ps3 bedzie tak samo), nie naklaniam nikogo do ps i ogolnie na tym forum na ten temat sie nie wypowiadam bo takie dyskusje nie maja sensu (robie wyjatek)
Tzymische - ale dlaczego tak Ci przeszkadza ze ludzie pisza ze ps3 bedzie lepsze od xboxa i czemu tak po nich jezdzisz? skoro tak uwazaja moze maja ku temu jakies powody (xbox wedlug wielu mial gorsze gry od ps2; microsoft ogolnie jest malo lubiana i szanowana firma)
zanonimizowany42875 Legend
Marcinwks ===> Doprawdy jestes zabawny :). Widocznie mnie nie bylo na tej lekcji dla ludzi ze stopniem legend. Co ja tu robie? Przedluzam sobie zycie...
Bawi mnie jak takie bubki jak ty az sie pienia ze zlosci bo ktos im cos napisze. Wielki usmiech u mnie na twarzy pojawia sie jak czytam o osmieszaniu sie, podniecaniu, nerwach, frustratach i roznych innych fajnych epitetach ktore w odpowiedzi dostaje. Gdy czytam takie teksty o tym, jaki to ze mnie cham i prostak to nie potrafie przestac sie usmiechac. A jak juz jakis jasnowidz stwierdza ze jestem nerwowy, albo ze sie goraczkuje to usmiech nie schodzi mi z twarzy przez nastepne 3h. A jak wiadomo, smiech to zdrowie :) wiec przedluzam sobie zycie.
uiouio1 ===> Tak do konca to nie wiem o co chodzi. Jasne ze gry na ps3 beda fajne. Tak samo jak na kazda inna konsole. Od pegasusa (ba od ponga) bo ps3 czy wii. Zawsze sie znajda ludzie ktorym dana konsola podpasuje albo dana gra. I kupia chocby po to zeby zagrac w cos czego nie bedzie u konkurencji.
Dlaczego mi to nie pasuje? Hmm pewnie wlasnie dlatego ze MS jest malo lubiana i szanowana firma, bez ktorej wiekszosc z nas nie wiedzialaby co to komputer.
Kozzo Konsul

To jest forum o grach, czy konkurs na największego buraka? nie obchodzi mnie kto ile ma kasy, kto jest większym chamem i kto komu dowali lepszym tekstem. Piszecie po 10 linijek o niczym, dla takich jak wy powinno byc osobne forum. A tak nawiasem to szkoda mi was...
realsolo Generał
Tzymische - niedawno dostales neostrade, bo zachowujesz sie jak dziecko neostrady; wpadasz w komentsy pod jakims newsem o jeden z moich best old gier i spamujesz jacy to wzsyscy "jebnieci" (cytat), a Ty jakis madry; tak sie sklada ze SF w 1992 roku premierze maszynyw polsce juz gralem, na poziomie trudnosci 7 byl u nas (najwiekszy) 11 zawodnikami, tylko dalshimem do Vegi; konsole mam i ps2 i xbox, planuje all next geny, na piecu pogrywam na 7900GT; o zarobkach sie nie wypowiadam, bo to prywatna sprawa, tylko lamusy sie chwala (a gwarantuje Ci ze bylbys mile zaskoczony) a nie "dzentelmeni".
A Ty nie napisales jeszcze ani jednego posta na temat gry o ktorej jest news, tylko rtolujesz jak jakis amator. zenujace.
I nie rozumiesz jednej prostej jak drut przy plocie rzeczy; w ogole nie jest wazne jaka konsola, jaka maszyna; to hardw3are; wanze jest jacy ludzie na nia cos tworza; i akurat najwieksza develoeprke jak narazie maja okolice PSow a nie innych konsol; takze daltego dzis gramy w syfiascie wygladajace Fify2006, bo silnik musi tez dzialac na obecnych konsolach; dopiero next geny stworza nam na PC inna jakosc tych gier (przyklad peirwszy z lewej, ejst tak z wszwystkimi multiplatform grami). Firma wlasnie jak Capcom od Street Fightera to przede wszystkim aracade, playstation i pc (choc legion i inne). wiec wiece szacunku dla ludzi, ktorzy stworzyli caly praktycznie rynek gier.
Co do wielkosci przykladu wielkosci mieczy - popatrz na obliviona; swiat wyglada ladnie, podziemia ladnie; walka wrecz to syf - sam potrafie swoim mieczem lepiej machac (1 dwureczny i 1 katana). gra nie ma dynamiki i polotu - dokladniej - omijasz podziemia, bo po 4h tam spedzonych zabijesz 50 tys. goblinow i 5 magow. i zdabedziesz krysztal, za 100$ w sklepie. widzisz, tak sie nie robi, gra ma poruszac ciagle, a nie tylko przy peirwszych zachwytach. dlatego wlasnie Oblivion przeszedl bez echa; gracze sa coraz bardziej doswiadczeni i takie cos juz ich nie ruszy; przeszedlem mase rpg od adooma (no tego nie przeszedlem;) po rozne jRPG< Gothici, baldury, Daggerfaly itp. Oblivion jest sliczny, muzyka, wszystko, ale... bez polotu.
zanonimizowany10451 Generał
Ja tam pomijając waszą rozmowę na temat wyższości jednej konsoli nad drugą (pewnie będę miał obie :)) muszę przyznać że pomysł mi się podoba. Ale to głównie dlatego że od tego tytułu zaraziłem się graniem. Jako gówniarz pykałem w to namiętnie na automatach. Pamiętam że moim ulubionym zawodnikiem był zaaśnik sumo, bodajże Honda. Ech, jak ten czas leci ;).