Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 czerwca 2006, 17:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zapraszamy na Piłkarską Ruletkę!!!

Za tydzień, w Niemczech, rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Również i my chcemy dorzucić coś od siebie do tej jednej z największych imprez sportowych na naszej planecie – nazwa GOL zobowiązuje. Przygotowaliśmy więc dla Was kawał dobrej zabawy z nagrodami, czyli Piłkarską Ruletkę GOL-a.

Za tydzień, w Niemczech, rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Również i my chcemy dorzucić coś od siebie do tej jednej z największych imprez sportowych na naszej planecie – nazwa GOL zobowiązuje. Przygotowaliśmy więc dla Was kawał dobrej zabawy z nagrodami, czyli Piłkarską Ruletkę GOL-a. Zasady są proste:

  • udział w zabawie może wziąć każdy z Was, kto jest na GOL-u zarejestrowany lub właśnie się zarejestruje (żaden abonament nie jest potrzebny – uczestnictwo w zabawie jest całkowicie darmowe);
  • zabawa polega na typowaniu wyników meczów – już teraz możecie zacząć typować wyniki spotkań fazy grupowej – kolejne tabele meczów będą dodawane w trakcie trwania Mistrzostw, w miarę ustalania następnych spotkań;
  • wygrywają najlepsi jasnowidze.

Aby samej rywalizacji dodać smaczku, mamy dla zwycięzców fajne nagrody w rodzaju aparatu, karty grafiki lub odtwarzacza mp3 – po dokładne informacje odsyłamy do regulaminu. Oto, raz jeszcze, link do strony Piłkarskiej Ruletki: https://events.gry-online.pl/fifawc2006.asp. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

Zapraszamy na Piłkarską Ruletkę!!! - ilustracja #1