Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 czerwca 2006, 14:09

Lara Croft i Agent 47 trafią do kasyn

Interesujące wieści napływają z obozu Eidos Interactive. Z opublikowanego wczoraj oświadczenia prasowego wynika, że koncern zawarł porozumienie z firmą Microgaming, specjalizującą się w produkcji gier na automaty coin-op, wykorzystywane w... kasynach.

Interesujące wieści napływają z obozu Eidos Interactive. Z opublikowanego wczoraj oświadczenia prasowego wynika, że koncern zawarł porozumienie z firmą Microgaming, specjalizującą się w produkcji gier na automaty wrzutowe, wykorzystywane w... kasynach.

Lara Croft i Agent 47 trafią do kasyn - ilustracja #1

Przedmiotem zainteresowania firmy Microgaming były licencje na program Tomb Raider: Legend z Larą Croft oraz cykl Hitman z Agentem 47 w rolach głównych. Na ich bazie producent przygotuje gry, które już niedługo trafią do amerykańskich kasyn. Na czym będzie polegać zabawa? Tego dokładnie nie wiadomo. Jest już jednak pewne, że firma stworzy odpowiednik gry Tomb Raider z automatu wrzutowego na telefony komórkowe.

Oprócz tego firma Eidos Interactive poinformowała, że udzieliła licencji na produkcję filmu o przygodach Agenta 47. Zainteresowanie wykazała jedna z dużych wytwórni. Jaka? To wyjaśni się już wkrótce...