Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 czerwca 2006, 18:58

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

BlizzCon 2006 - mało prawdopodobny?

Mimo, iż zeszłoroczna impreza pod nazwą BlizzCon była bardzo udana, wygląda na to, iż twórcy m.in. Diablo czy World of Warcraft, nie zamierzają zrobić "powtórki z rozrywki". Z jednej strony jest to zła wiadomość dla fanów produktów firmy, którzy mogli z bliska obejrzeć nad czym pracują pracownicy Blizzarda.

Mimo, iż zeszłoroczna impreza pod nazwą BlizzCon była bardzo udana, wygląda na to, iż twórcy m.in. Diablo czy World of Warcraft, nie zamierzają zrobić "powtórki z rozrywki". Z jednej strony jest to zła wiadomość dla fanów produktów firmy, którzy mogli z bliska obejrzeć nad czym pracują pracownicy Blizzarda. Jednak z drugiej strony może oznaczać to więcej czasu na przygotowanie na przykład rozszerzenia wspomnianego World of Warcraft.

Informacje o możliwej nieobecności BlizzCon w kalendarzu tegorocznych imprez branżowych pochodzą od jednego z pracowników Blizzarda, o pseudonimie Drysc, który na jednym z oficjalnych forów powiedział: "Nie zaczęliśmy planowania BlizzCon na ten rok, i prawdę mówiąc, ta impreza nie miała mieć corocznego charakteru. W zeszłym roku bawiliśmy się bardzo dobrze, i zamierzamy to powtórzyć, ale raczej nie teraz."